Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina70

TARGOWISKO TUSZYN...

Polecane posty

Gość karolina70

Mam kilka pytanek i proszę bardzo o pomoc z góry dziękuję! Czy ktoś z was kupował ciuszki najlepiej do hurtu na targowisku w tuszynie, głuchowie albo głogowie nie wiem czy to to samo ale warto zapytac.Jakie ceny tak mniej więcej, a gdzie najlepiej sie opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella...
najlepiej odrazu na gluchów jechac niz w tuszynie ... chociaz ceny sa porownywalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie jakie...
sa tam ceny ciuszkow..napiszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaalllooo
odpowie ktos na pytanie wyżej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jakie ubrania
co cie interesuje dokladniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlmale
Nie opłaca się tam jeździć, są to rynki hurtowe, w detalu sprzedadzą wam, ale doliczą sobie od 10-50zł. Poza tym to samo jest na ptaku, Ci sami wystawcy, jest ciepło i parking za darmo. Wiem bo jestem mocno związany z ta branżą. Na tuszynie czy głuchowie zakopiecie się w błocie, a na ptaku spokojnie kupicie to samo na stoiskach tych samych producentów i zaufajcie mi, 80% tych samych producentów. Trzeba jescze popatrzyć na etykietki w boksie, jak są wszędzie te same - to prawdopodobnie jest to producent, u niego będziecie mieli najlepszą cenę. Czesto leży również u takiego katalog, na wizytówce jest tylko jedna firma. Pośrednicy to cwaniaczki handlarzyki, robia narzut nawet 100% dla detalistów, dopiero gdy poczują od was zysk i możliwość długoterminowego handlu - zejdą z ceny pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wie ktoś może w jakich godzinach tam handluja bo róznie znalazłam. Chodzi o Tuszyn i Głuchów i oczywiście hurt. Jedni podają od 3:00 inni od 6:00 chodzi mi o piątek. Bardzo prosze o wskazówki gdyz jestem z daleka i nie chciałabym na darmo pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głuchowie na pewno tylko w poniedziałki i w piatki od 6 tak do godziny 10-11 ale lepiej byc wcześniej bo później co lepsze to wybrane i nie ma rozmiarówki a w tuszynie podobno w niedzielę w nocy ale nie wiem dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali kali
mam pytanie gdzie lepiej jechac gluchow czy Wolka kosowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko dotyczące CH Ptak..byłam tam 5 lat temu i obkupiłam się cudownie.Niestety rok temu ,gdy znów pojechałam doznałam szoku,ponieważ we wszystkich halach było pełno handlujących chińczyków...gdzie znikneli producenci kostiumów damskich,bluzek?Wszędzie stoiska z chińskimi ciuchami a ja szukałam ładnych,klasycznych rzeczy..przejechałam 430 km na darmo... Proszę o rade dokąd jechać po ciuszki ,ale polskich producentów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaley id hali
mozna do ptaka ale trzeba omijac hale z chinczykami a oni sa w 2 czy 3 halach, reszta to polscy producenci, kawałek dalej(lub blizej) jest tuszyn tam tylko polscy producenci, ale jak chcesz detal to ciezko przumierzyc i sie obejzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 22
mam pytanko czy warto jechać do Tuszyna?bo mam zamiar się tam wybrać i ciekawi mnie jakie są ceny ubrań tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiercionosna
Witam, chcę się wybrać z narzeczonym do Tuszyna na zakupy (takie większe zakupy) i moje pytanie brzmi, czy ktoś tam ostatnio był? Jak jest z cenami? Lepiej jechać do Tuszyna czy do Ptaka? Nie chce kupować bubla, ale nie chce też płacić za ciuchy tak jak na zwykłym targu czy w sklepie za spodnie min 50zł, bo mnie po prostu na to nie stać. Jestem studentką i większość pieniędzy ładuję w studia, teraz mam odłożone trochę kasy i chce się zaopatrzyć na dłuższy czas. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mghjfgh
jakie są ceny na tuszynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokooo123
Witam :) Wiecie jak wygląda teraz sprzedaż detaliczna w Tuszynie? Czy warto wybrać się tam na zakupy z rodziną? Pamiętam, że dawniej nie było bardzo dużej różnicy między cenami hurtowymi a detalicznymi, a jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterkaaaaa
Tez chciałam się tam wybrać zawsze jeździłam tam w okolicach maja i kwietna bardzo się wtedy opłacało, kupowałam u jednego sprzedawcy 5 różnych rzeczy a miałam liczone w hurcie i to była na prawde różnica na sztuce ok 15 zł. Czy któraś z was wie jak wygląda tam sytuacja na jesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Chciałam poprosić o pomoc. Mianowicie czy w Tuszynie i Głuchowie jest prowadzona sprzedaż detaliczna?? Ogólnie na stronie widnieje informacja o sprzedaży hurtowej i detalicznej, jednak po przeczytaniu wpisów na innych forach pogubiłam się. Jedni piszą że nie ma, inni że jest ale ceny są narzucone jak w sklepach więc zgłupiałam. Nie ukrywam że mam kawałek drogi (ok.300 km) i nie wiem czy jest sens wybierać się w te miejsca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mieszkam koło targowisk w Tuszynie. tak na Głuchowie jest prowadzona sprzedaż detaliczna ale mało osób chce niszczyć sobie paczki dla detalisty więc polecam Tuszyn. Ceny uważam, że są na normalnym poziomie ( bluzki 15-40 zł, spodnie 25-60zł). Oczywiście w Ptaku jest większy wybór, ale ceny są też wyższe. Hurtownikom bardziej opłaca się tam kupować, dla detalistów sa narzucane duże marże (wiem bo pracuję, np. sukienka hurt 25zł, a detal 50zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auto bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś i w Tuszynie i w CH "Ptak". Cóż okazało się, że na zakupy do Tuszyna to w niedzielę bo dziś otwarte było ok. 15 stanowisk z ciuchami (damskimi :). W Centrum Handlowym "Ptak" otwarte było wszystko. Do "nimf" to ja nie należę i pomimo, że w Tuszynie było niewiele otwartych stoisk, to kupiłam 4 tuniki, z których jestem bardzo zadowolona :) W "Ptaku" nie kupiłam nic, fakt nie przeszłam wszystkich pawilonów i stanowisk tam się znajdujących, ale z tego co widziałam to bardzo dużo jest tam tzw. standardowych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×