Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cziki-cziki

Mam wielka dupe!!!

Polecane posty

Gość Cziki-cziki

przy wzroscie 176 cm wadze 56 kg mam 96(!!!!!) cm w biodrach!!!!!! za jakie grzechy:( wygladm..no coz..nieproporcjonalnie..moze nalezy przytyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 36
...niekoniecznie musisz wyglądać źle, faceci lubią kobietki z bujnymi kształtami, jeszcze jeśli biust mają również konkretny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
aajj no tak nie wspomnialam...(raczej wspomnialam ze jestem nieproporcjonalna) piersi nie mam duzych (tez:( ) bo tylko 75B...zdjecia nie mam na kompie...dobra mozecie sie juz smiac hihihihiihi:P jestem okropna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się spotykam coraz częściej z opinia, że biust nie jest tak pociagajacy jak fajna pupa. Chuda nie jest fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj tego dziecka
To straszne :o Z problemem wielkiej dupy wiąże się problem wielkich klot.zów, co dodatkowo ma wpływ na zużycie paieru a co za tym idzie mozliwość zapchania toalety. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
I zapomnialam dodac, ze nie mam prawdziwych problemow w zyciu ( chyba, ze zanik mozgu, bo przeprowadzil sie do dupy) i dlatego chcialam was pozanudzac swoja dupa. Bo przy sraniu taka duza jest niezastapiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
duże jest piękne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelę
a ja mam 170cm, waże 60 kg i w obwodzie tyłka mam 95 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
Prawda jest taka, faceci lubią : fajne tyłki (zazwyczaj nie małe), duże cycki, długie nogi i zazwyczaj w takiej kolejności... i tyle. A że każdy z nas mysli fiutem nie mózgiem wiec... ;-) nie ma sie co martwić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
Do przedmówcy- nie wszyscy lubią duże cycki, tez tego nie rozumiem, ale tak jest. Z moich spostrzezen wynika, że dużych cycków nie lubia faceci z małymi fiutkami i faceci przecietni w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
napisqalam ze jestem okropna....tak zgadzam sie z "cziki-cziki" egoistka świnska ze mnie...mozesz mi uwierzyc walcze z tym...ja tylko tak chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
a dlatego tak jest ponieważ: jak zrobiono badania u plemion w afryce czy gdzies tam , okazłao sie że meska czesc zwraca uwage na szerokie biodra, tak samo jak faceci cywilizowani bo uwazaja że kobieta z szerokim tyłkiem lepiej nadaje sie do rozrodu bo łatwiej jej urodzic dziecko , a cycki bo bedzie miała duzo pokramu... ;-) i to jest w podswiadomosci ;-) wiec duze tylki sa extra !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak taaaaak te stereotypy, które ma się niby w swiadomości, ale w obecnych czasach jest tyle odchyleń i dziwactw, że niczego nie mozna byc pewnym. Każdy ma swój gust bez względu na odkrycia nauki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
to powiedz mi czemu wiekszość woli wiekszą pupe niz mniejsza ???? po co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
Ale masz zejebiste wytłumaczenie !! To dlatego faceci wymyslili AIRBAG`i w autach... tylko po co boczne... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
Jesli airbag`i przednie skojarzyły im sie z duzym tylkiem ... to może boczne... żeby sie nie obijali ... tylko za robote wzieli... ;-) bo fajny tyłeczek stygnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre,bez kitu! A taka dygresja - obstawiam że jestes w grupie wiekowej 20latków, zgadza się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
widzisz jak pozory mylą ;-) już mam kilka latek po 3 dychach magicznych ;-) tylko sie nie starzeje ;-) i tu masz racje troche zachowuje sie nie odpowiednio do wieku... skąd wiedziałas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
ale wygladam tez jakbym miał 25 -27 lat, a nie był chwile przed 35 równoleznikiem... ;-) i to jest czasami nie dobre... szczególnie w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
i nie mam kapci, nie czytam gazet po pracy na kanapie, nie chodze w spodniach z kantem, nie mam płaszcza, i beretu tez nie (chociaz moda teraz) - jedni dorastaja , drudzy nigdy... jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja za takimi typami szaleje! A potem ciąle jakieś kłopoty :) A nie wspomniałeś jeszcze, że straszny perwers z Ciebie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
a w srodku.... 1000 pomysłow szalonych... Niebo nade mną i droga przede mną perwersje... wszystko mozliwe ;-) nie mam ograniczeń... ;-) (prawie) oj tam ze lubie duże tylki i duze cycki to już myslisz ze cos odchylone od ogólu... moze nie tyle wielkośc co ekspozycja sie liczy, nie kazdy to potrafi dobrze niestety.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez absolutnie perwersów nie krytykuję!! he he Wręcz przeciwnie. I to nie po cyckach i dupach stwierdziłam, tylko wieczni chłopcy właśnie mają to do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
z tymi "fajnymi" rzeczami jest tak ze każdy gada a mało kto to robi... każdy facet marzy zeby zobaczyc jak to jest z dwoma laskami... i co ?? który to robi ?? a ja marzenia realizuje ;-) wiec... nie mam żadnych ograniczeń pedkości ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamietaj, żeby Ci jakies marzenia zostały, bo czasami lepiej je mieć, niż zrealizować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×