Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cziki-cziki

Mam wielka dupe!!!

Polecane posty

Memo Katarzyna Polak szkodzi bankowi - jej machinacje mogą doprowadzić bank do ruiny. Usuwamy ją ze stanowiska przy najbliższej sposobności. Dokument zatwierdzony przez Prezesa. Status : do wykonania - bez odwołania Przyjęcie nowej osoby na miejsce Pani K. Polak W liście proszę ująć , że Pani Katarzyna Polak dobrowolnie żegna się z bankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
mmhh a to co??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
eejjj no Gosia napisz cos...o 10 wracam do Łodzi:( oooo jejajajjaja jak mi sie nie chce...a tu sesja:/ do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapalona vagina
cziki-cziki jestem jestem, sorry ze nic nie pisalam ale wchodzilam tu czasem i nie bylo cie jesce :) no i dzisiaj sie zaczyna.....nowy rok....:o....chyba usiade na lawce rezerwowych i poczekam na swoja kolej do szczescia;) chco nie moge narzekac nie jest tak zle- jutro mam egzamin z prawa jazdy :( bozesz ty moj zlituj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudaa
im wieksza dupa tym wiekszy problem:( ja mam np taka wielka dupe,ni jak nie moge sie jej pozbyc,gdzie ja tam ona i na odwrot.odkad pamietam mnie pzresladuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
jam na minute...znow mnie pecherz boli...nie narzekaj na brak szczescia:):) zawsze moze byc gorzej:P:P dupa dupa..okazalo sie ze to nie wszytsko:) nie martw sie:D a co do stop..oojj podobno bardzo kreci co niektorych:D pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalona vagina
cziki jestes???? bo ja wlasnie tu weszlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
aaaa Gosia ja na chwile..mam takie zpierdziel ze glowa mala...kolo goni kolo:/:/ obsram sie niedlugo:/ pozdro:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalona vagina vel gosia
oja cziki jak fajnie juz myslalam ze mnie olalas :D ale sie mijamy !!! no spoko ja tez mialam nawal ale teraz łykend sie zaczyna wiec jest luzior, jutro ide z meniorem do cinema :D kiedy bedziesz na necie to sie skumamy. pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka.lethe
cziki tiki czy jak ci tam ja mam tyle samo w biodrach i przy nasZym wzroscie to normalne wymiary tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja narzeczona ma 100 w biodrach, ale jej tyłeczek jest strasznie seksowny. Ma swój piękny kształt który ubóstwiam. Nie martw się tym. 96 w biodrach to niekoniecznie problem, to dla niektórych facetów jest seksowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
mmhh jakie mile wpisy:):) aaaa:) senkju:D Gosiak ja jutro tez startuje na " piłe II":D aaaaa o 18.45...eeno bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
aaaaaaaaaaaaaaaaa no wpisujcie cos jescze nonono!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora S.
Chyba nie aż tak wielką jak to słynna skalska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalona vagina vel gosia
cziki cziki jestem!!! wrocilam dzis od mena :D no ja jednak w kinie nie bylam ale u kumepli sobie siedzielismy no i jak pila??? moze go wyciagne na pile....:classic_cool: no i jak tam kiedy bedziesz tutaj??? pogawozymy troche o dupie maryni no ale jak cienie ma albo sie mijamy to raczej sobie nie pogadamy :D moze jakas synchronizacja co ty na to?? pozdro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
aaaa Gosia jestes???:D piła..mhh rozczarowalam sie..ale łoo tam...Gosia ma tyle rzeczy do zrobienia ze po tylku nie mam czasu sie podrapac...zagladaj czasem:) w weekend nie bede miala kompa:( wiec amba..ale pisz pissz z checia poczytam:D aaaiii:D poopowiadajcie jescze o swoich dupkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalona vagina vel gosia
no ja mam o tyle fajnie ze juz mam ocenki w indeksie i moge sie drapac po tylku ile wlezie...nawet chyba urosnie cos czuje albo juz urosl bo te slodycze ze swiat to sa i sa a ja je jem i jem i nic nie znikaja ...mama co chwle doklada w polmisek a ja tak zre przy tym kompie w wolnej chwili. Ale spoko w czwartek ide do gina zeby sprawdzil czy to zapalenie jeszcze mam i jak nie mam to ja juz wiem co zrobie zeby dupa nie rosla ;) :D ale sie wyzyjemy z menem !!! uo!! jak nigdy :D ja tu zagladam codziennie na chwilke wpadam czasem ta chiwlka trwa pol dnia ale nowe rzeczy sie w szkolce zaczynaja wiec bedzoe trza notowac i nie zajmowac sie glupotami. duzo tu dzisiaj przesiedzialam pod trzema nickami w tym dwoma czarnymi :D a usmialam sie!!! po pachy.... chociaz mysle ze lepiej miec nadmiar zajec niz z nudow skrecac sie na kanapie . pozdrawiam i zycze czasu na chorcowanie zada :D ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziczały Rysio
Pochorcuj mnie po plecach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
HORCOWANIE hehhahahahahahha bosko:D aaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalona vagina vel gosia
no i co?? ja wlasnie musze wyjsc :o ale pech ....cholera....no spoko jakos sie stykniemy w koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
hhaaloo hhaaloo temat jest nadal aktualny!!!! PISZCIE PISZCIE PISZCIE!!!!no Gosia nam nie jest dane piopisac..ja musze zejsc:( aloha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
aaa no piszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambo namber fajw
no i co schudla Ci ta szafa trzydrzwiowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia juz bez zapalonej vaginy
hej Kasia no jakos sie spotkamy , wiem jak to jest nie wiadomo kiedy sie tu zajrzy i wogole ;) a ja zaczynam spowrotem slodkie wpieprzac :o martwie sie no ..... duzo ruchu swoja droga ale musze sie ograniczyc z tymi kaloriami ;) a nadrobic "sportem" :D pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffamy wielkie dupy
cziki cziki zakrec nam tyleczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jest to zgrabna kobieca
pupcia to nie ma problemu! Kobiety przeciez mają szerokie " kości miednice"! Tak wiec nie bedziesz miec problemow przy porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzz
A ja jestem mlutka drobniutka, i troche brakuje mi cialka. schudlam ostatnio (tak sama z siebie, nie odchudzałam sie) i przy wzroscie 160 waze 43 kg. jeszcze wszystko byłoby ok gdyby nie cycki, ktore zmalały. mam75 B . Załuje troche bo wiem ze mojemu narzeczonemu bardziej sie podobalam jak wazyłam 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzz
co wy na to? troche za mało nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzz
co wy na to? troche za mało nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×