Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragnaca dzidziusia

Jak namowic meza na dziecko???

Polecane posty

Gość pragnaca dzidziusia

Jestesmy mlodym malzenstwem, oboje chcemy miec dzieci, lecz moj maz mowi ze jest jeszcze za wczesnie! Stac nas na dziecko, bardzo pragne malenstwa i nie wiem jak go przekonac. Moze ktos z was mial podobny problem! Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Po prostu przestan sie zabezpieczac. Przeciez kazdy srodek antykoncepcyjny nie daje 100% gwarancji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
Julek- to byłoby wstrętne... po prostu wstrętne.. tak się nie robi... pragnąca dzidziusia- mój chce aż za bardzo... a ja chcę studia skończyć... na to potrzebne mi są jeszcze 2 latka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca dzidziusia
Wiesz, to jest dobry pomysl ale to jednak od niego zalezy to czy zabezpieczamy sie czy nie. A po za tym musze jakos go przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca dzidziusia
ja jestem po studiach, moge w kazdej chwili przerwac prace, ale on twierdzi ze jeszcze poczekamy, lecz ja juz chcialabym. czasami mam przez to dola on jest ode mnie starszy 13 lat, jak bedzie dziadkiem to jego dzieci zaczna sie rozwijac dopiero. nie dociera to do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pragnacaaaa
Ja tez mam ten sam problem,tyle ze moj maz nie chce slyszec o drugim dziecku.A nasz pierworodny ma juz 3lata...I nic nie moge wymyslic...Tez bardzo bym chciala a znajac mojego meza wiem ze bardzo by sie cieszyl ale juz po fakcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca dzidziusia
u mnie jest taki problem ze mowi ze przyjdzie czas to bedzie, ale mnie to tylko coraz bardziej gnebi, chciala bym miec dwujke wspanialych dzieci, moj maz tez, ale co to znaczy ze pozniej, pozniej moze byc za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
pragnąca dzidziusia- myślę, że słusznie byłoby mu właśnie to powiedzieć.. że nie macie czasu, czas płynie.. że dzieci potrzebują ojca który weźmie na ręce, pobawi się a nie będzie leżał i jęczał że kręgosłup go boli... przepraszam że tak bardzo bezpośrednio ale takie jest moje zdanie... sama uwielbiam dzieci ale jestem dopiero na 3cim roku, chciałabym skończyć bo później różnie to bywa... może masz kogoś znajomego który ma małe dziecko... zaproś do siebie, niech się Twój luby napatrzy i może obudzi się w nim ten ojcowski instynkt? w przypadku mojego Misia właśnie taka sytuacja obudziła w nim ojcowskie uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca dzidziusia
probowalam, mowilam mu juz ze na emeryturze to on ma wnuki a niew dzieci wychowywac. jego siostra ma chlopczyka 3 letniego. slodki dzieciaczek, w ogole nie ma z jensem problemu, nawet sie bawi z nim, chetnie na rece bierze. ale to do niego nie dociera!!!! po prostu nie wiem co moze do niego dotrzec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca dzidziusia
narazie musze konczyc jutro sie odezwe moze macie jakies porady, chetnie przeczytam kazda. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca dzidziusia
szkoda ze nie ma dla mnie zadnych rad... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli wpakujesz go w dzieciaka
wbrew jego woli, to możesz potem zostać sama z dzieciakiem :o Rozmawiaj z mężem, rozmawiaj i jeszcze raz rozmawiaj ale nie rób nic na siłe! Dziecka muszą chcieć OBOJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaa
Ja mam ten sam problem ale juz z mezem rozmawialam.Co prawda nie jest w 100% zdecydowany ale przynajmniej teraz wie co czuje.Tez jest starszy ode mnie.On sie po prostu boi jak to potem bedzie bo juz przywykl do wygodnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tamten
I żegnaj to forum Po dziescku już nie ma ochoty na seks przez pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×