Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewica jak nic

cnota dla meża

Polecane posty

Gość dziewica jak nic

mam 22 lata. spotykam sie z chłopakiem ok 2 mies. on cały czas mysli o sexie, jego zdaniem to przeciez normalne jak ludzie sie kochają i są w związku, tylko ze ja tyle czasu trzymałam ze mi szkoda oddac. boje sie że on nie zechce czekac i mnie rzuci, co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommywayomi
ja proponuje Ci czekac, bo jeśli kochał Cie bezie to nei bedzie takei wazne strasznie, tez jestem facetem i tez dłuuuuuuuuugp czekałem, ale było warto, pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj kobieto czekaj .... chyba ze ktoregos pieknego dnia zrozumiesz ze warto mu sie oddac ........ ale nie rob nic z przymusu........i ze strachu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kurczak
ja bym nie czekala- moze nie zabrzmi to romantycznie, ale nie kupowalabym kota w worku :o poza tym nie mialabym cierpliwosci czekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoleon błonauparta
Niektórzy faceci nie chcą dziewic.Co wtedy zrobisz?Dasz się zdeflorować komu popadnie?;):) Jednak czekaj bo to fajne jest mieć taką pannę.Tylko później nie zaspokajaj ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche poczekaj. Przynajmniej sie dowiesz czy naprawde Cie kocha :) Ale jak to juz ktos przede mna napisal ja tez wolalabym wiedziec przed slubem jaki w lozku jest moj przyszly maz... Pomysl w ten sposob - co bedzie jesli sie okaze, ze kompletnie nie rozbudza twoich zmyslow ??? Chcesz pozniej cale zycie zalowac, ze nie sprobowalas wczesniej ??? A zreszta rob jak chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nie moge
Cnota ??? w ktorym wieku wy zyjecie ? mamy XXI wiek !!!!!! cnota nie jest najwazniejsza w zwiazku tylko milosc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sa i tacy
zwlaszcza Ci co sa bardzo religijni i dla nich cnota ma ogromne znaczenie. Znam parke, ktora jest ze soba juz ponad 2 lata i jeszcze tego nie robili a dodam, ze dziewczyna ma 24 a chlopak 27 lat... I o ile ona jest jeszcze spokojna to chlopakowi powoli nerwy puszczaja i zastanawiam sie ile jeszcze wytrzyma bez wsadzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też po 2 latach \"dostałem\" ten najpięniejszy prezent od kobiety którą kocham i jakoś sie dało wytrzymac, a przeciez sa inne sposoby na napięcie sexualne no nie? jesli sie kocha to sie czeka, a jeśli chcesz od dziewczyny na siłe to znaczy że jej nie kochasz, i chodzi tylko o jej dupe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica jak nic
a po jakim czasie sie zdecydowaliscie na pojscie do łóżka z nim\nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę przed ślubem, żeby potem nie było rozczarowań. Niedopasowanie pod względem łózkowym często kładzie cały związek, choćby nie wiem jak zakochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie nie wiecie
Brak dziewictwa u panny młodej może być podstawą do unieważnienia ślubu (kościelnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorek
Dawno temu,była sobie w pewnym królestwie krolewna.Król ojciec,jż dawno chciał ja oddać jakiemuś księciu,królewiczowi,czy inemu godnemu tego zaszczytu czlowiekowi godnie urodzonemu.Przyjeżdżali różni,piękni i przystojni.Zamozni i tacy co to stracili majatki.Ale każdy chcial przed ślubem skosztować ciała pieknej krolewny.Niestety,ona nie chciala.Przyzekla stracic dziwictwo tylko po slubie. Rozsierdziło to krola do tego stopnia,ze kazal ja zamknąć w najwyższej wierzy i przetrzymywac tam tak dlugo,aż zmadrzeje. Królewna pogodzona z losem była jednak uparta.Siedziała w wierzy rok,dwa,trzy... Siedziala pięc lat,sześć...dziesięć.... Minęło 20 lat,30.... Umarl krol..... minęło 40 lat....... Zmarła królewna........... Jaki z tego morał ? Da... czy nie da... i tak... umrze...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie nie wiecie
Juleczka, u katolików małżeństwo oparte jest na zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz albo nie dasz, i tak to Ty bedziesz ponosic tego konsekwencje. Mozesz poczekac jeszcze troche i jesli powie ci coś o dowodzie milosci to uciekaj bo twoj luby jest dobrze zakamuflowanym 17stolatkiem... Zresztą jak na moje to i tak nie TEN jedyny. Czemu: jakby byl az tak zniewalajacy juz bys mu sie oddala, jakby byl inteligentny to by cos wychaczal na boku, a Tobie by mowil cos w stylu: \"Kocham cie najbardziej na świecie bardzo mi sie chce, ale moge poczekac, bo dla Ciebie zniosę wszystko\"... Tak pół-zartem, pół-serio... A przechodzone \"towary\" z \"secondhand\'u\" niech nie wypominają \"nówce\", że jeszcze metkę ma :D ;) :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po roku chodzenie z facetem postanowilam wsolzyc z nim, pare dni pozniej mnie rzucil mowiac, ze jednak mnie nie kocha. Wiec powiedz mi co TO do cholera mnialo byc?!?!!?!?!?!?!?! powiem tylko ze on byl pierwszym, super wspmnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bardzo dobrze wspominam swoją dziewicę... Podniecalo mnie jak cholera to, ze bylem jej pierwszym. Wiec pod wzgledem seksualnym ani tez wiernosci nie miala co nazekac (mialem osiągi takie ze Cosmopolitan podniosloby poprzeczke dla facetow:P)... Po pewnym czasie postanowila sprawdzic jak to jest byc z tym drugi wiec rozstala sie ze mna... Szkoda ze nie podala prawdziwego powodu tylko jakas scieme. A szkoda bo kochalem ja nawet i planowalismy ślub. Na nic qrwa nie ma gwarancji... Na nic. Ale jesli sie w coś wierzy i na podstwaie tej wary działa to chyba fajnie moc sobie powiedziec, że w przeciwienstwie do wielu innych osób nie dało się, metaforycznie rzecz ujmując, ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica jak nic
to prawda ze na nic nie ma zasad,teraz sądze ze chce sie kochac tylko z tym jedynym do konca życia, ale co bedzie czas pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna555
a co powiecie na to byłam z facetem 6 lat, przez 6 lat czekał, rozmawialiśmy o ślubie ( na początku często, póżniej ciągle słyszałam ze niw ma mieszkania, planowaliśmy wspólną przyszłość. aż w koncu usłyszałam ze zrobi to albo ze mną albo z inną. i wybrał inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahahahahah
to chore dziewictwo traktujecie jak nie wiem co, moze posąg zbudowac dla takiej dziewicy, oddać jej cześć czy co????? dla mnie naturalne jest że jesli ludzie się kochają, są zakochani - ze uprawiają seks. Bez tego relacja jest płytka, jakaś taka zimna, mozesz mnie dotykać, całować, ale nie mozesz włozyć penisa we mnie, to chore, dla mnie to nie do przyjęcia, mozecie mnie za to zlinczować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *xyz*
ja sądzę, że sex przed ślubem nie jest niczym złym, ani nieprzyzwoitym,ale sama będąc dziewicą chciałabym poczekać na tego faceta, który będzie tym jedynym... wiem, że to brzmi strasznie górnolotnie i w ogóle, ale nie mówię, że gdybym czuła, że to jest to, to nie poszłabym z Nim do łóżka i nawet gdyby to było przed ślubem... chociaż to taka satysfakcja, że idąc do ślubu możesz się sama przed sobą przyznać, że jesteś dziewicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz Kolska
"...gdybym mogła cofnąć czas pieprzyłabym sie z kazdym menem..." Ta odpowiedź starczy za wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada.
zacznij od anala - wciaz bedziesz dziewicą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max__
Ja uważam, że powinnaś poczekać z utratą cnoty, przynajmniej do oświadczyn. Sprawa wygląda tak, że w polskiej świadomości utrata cnoty jest ściśle związana z miłością. każdy facet woli byc tym pierwszy z tego względu, że chce mieć świadomość, że kobieta tak pokochała jego pierwszego. A jęsli już kopniecznie chcesz się kochać, możecie uprawiać petting, miłośc francuską, czy nawet anala. A cnotę zachowasz dla tego wymarzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrucha i rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam rozumieć, że są dziewice oralne, analne i te \"zwykłe\"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcip
Je babka z dziadkiem obiad i w pewnej chwili dziadek ryp babke w łeb. Babka na to: -Stary za co? -A bo jak se przypomne, żeś ty cnoty nie miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×