Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DJ Ace

Dziewczyny ogolony czy nie ???

Polecane posty

Gość mmmmmmmmaaaa
OGOLONY!!!!!!! Jest potem taki mięciutki:) Tak jak kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec
podciety..ja swojemu sama obszczygłam roweczek i troszke podciełam włoski na jąderkach..teraz jest super:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęę
..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horza
moja zawsze mówiła, że tylko zarośnięty ale jak go podgoliłem to jednak zmieniła zdanie. uważam że jest bardziej estetycznie a to gadanie, że tylko pedały se golą to jakaś bzdura. Rozumiem że golenie nóg przez faceta może być dziwnie odebrane ale ogolony penis jast OK. No chyba że panie lubią co chwila wyciągać sobie z ust włoski (mowa o seksie oralnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 29letni
ja np. golę sobie jajka i okolice maszynką a łono strzygę nożyczkami tak żeby zostały takie krótkie włoski, bo łono ostrzyżone na zero komicznie sie odznacza, zwłaszcza na tle owłosionych nóg, czy brzuszka i uważam, że tak jest optymalnie. Busz potrafi jednak niemiło pachnieć (nawet jak się człowiek kąpie często) no i pozotaje problem włosków w buzi panny przy oralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaCzekolada..
dokładnie zgadzam sie z wypowiedzia powyzej..tak powinno być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a facet zarośnięty wygląda jak dziub bociana wystający z gniazda\" o cholera. uśmiałam sie, ale to prawda. tak więc przystrzyżony na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie ogolony facet jest niemeski. fakt ze czasem podczas robienia lodzika jakis klaczek sie zaplacze ale jak sie kogos kocha to sie zniesie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×