Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikt_super

Spotkania z młodą mężatką

Polecane posty

Gość nikt_super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_super
Hej! Ostatnio poznałem fajną dziewczynę w moim wieku (21 lat), z tym, że ja jestem na 3 roku studiów, a ona uczy sie w szkole policealnej,zaocznej. Bardzo fajna dziewczyna... Rozmawiało się super, doskonale sie rozumiemy... Później wyznała mi, że ma męża i dziecko!!! :-( Poczułem sie dziwnie... Powiedziała, że męża ma tylko dlatego, że wpadła z nim (tzw. ślub z przymusu)... Mówi,że jej mąż to cham i bydlak, nienawidzi go. Ciągle chce ze mną się spotykać... Co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykaj sie .....moze ona potrzebuje rozmow z toba , twoich milych slow ....to moze dodac jej sily uwazaj , zebys sie nie zaangazowal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_super
Ona potrzebuje dużo ciepła, czułości,rozmów... Ja jestem typem intelektualisty, a jej facet typem "maczo"... Jednak woli mnie, nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankusia
Nikt super ja myślę że sam sobie odpowiedziałes na to pytanie...nie wszystkie kobiety lubia maczo..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyfon
Kolego - ty chcesz ja po prostu przelecieć i teraz kombinujesz jakby to zrobić, żeby nie było na ciebie, że rozbijasz małżeństwo itp... A tak się nie da. Rób, co uważasz, tylko potem nie mów. że to samo "tak jakoś wyszło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ci powiem .....Tak bywa ....ja tez mialam taka sytuacje ......kobieta oprocz seksu ( ktory jest bardzo wazny) potrzebuja takze rozmow ...oznak zainteresowania ....milych pelnych ciepla slow ... Moze ona w tym momencie przechodzi lekki kryzys ....moze oddalili sie z mezem od siebie ..... Badz przy niej ....ale pamietaj ze ona ma dziecko ktore jest dla niej najwazniejsze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_super
Nie chce jej przelecieć... Ona nie cierpi swojego faceta. Jest z nim tylko dlatego, że ma dziecko!!! Jak tylko znajdzie prace, zacznie studia, i go odstawi... Ona dalej chce sie uczyć, realizować, poszerzać horyzonty myślowe. Tylko jak narazie facet jej tego zabrania! :-( On moze wracać pijany do domu, włóczyć się niewiadomo gdzie, a ona już NIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj mnie dobrze bo wiem co pisze ..... Ona moze jest na niego zla w tym momencie ...moze przechodza kryzys ...lub cos innego ....albo ja tak oczarowales ze przestala zauwazac slubnego ..... Ty dajesz jej to czego ona teraz najbardziej potrzebuje ... Spotkania z toba dowartosciuja ja , dodaja jej sily ..jej maz to zauwazy ., jesli ja kjeszcze zauwaza ....i zrozumie .... Ty badz jej przyjacielem lub kim chcesz tam byc ...tylko na razie nie angazuj sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_super
Wiem... Postram się nie angażować... Tylko,że ostatnio prowokuje mnie do pisania "pikatniejszych" smsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz twardy ....widac ze o seks tez jej chodzi ... Mam pomysl ....zapytaj ja o dziecko np . Jak sie czuje itp .. Jesli ci odpowie to znaczy ze jest otwarta na maksa na ciebie .... ja gdybym miala miec kochanka do lozka tylko swojego dziecka nigdy bym nie wmieszala w te zabawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie spotkałeś
ŻONĘ BB-MENA!!!! hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj to zwykła idiotka. Może jest wykształcona itd. ale jak ktoś wpada ze zwykłym trepem to nie może być normlany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETCIA35
daj sobie spokój , szuka naiwniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna idiotka
musi być. ma dzieci z niewiadomo kim. mąż jej nie pozwala studiować. szuka księcia, który ją wyzwoli. to, kurczaczek, kto decyduje o jej życiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa_555
Kolego - będzie tak że "bzyknie" się z Tobą, bedzie miała "wyrzuty sumienia" a następnie zostawi i męża i Ciebie - ale Ciebie obarczy winą za rozpad zwiazku. Bardzo często (niestety) kobiety w ten sposób zrywają znajomość - nie wystarcza im sił żeby prosto w oczy powiedzieć - odchodzę, tylko szukają "jelenia" dzięki któremu łatwiej im podjąć tą decyzję. Po odejściu "jeleń" przestaje być interesujący. Tym bardziej że to młoda laska. Daj sobie chłopie spokój bo tylko problemy będziesz miał. (jak nie z jej mężem który oczywiście o Tobie się dowie) to z samym sobą i swoimi uczuciami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_super
Moze macie racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa_555
primitiv - tak naprawdę to każdy tu ma rację bo każdy subiektywnie ocenia sytuację według swoich przeżyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preferans
bo nie ma czegoś takiego jak racja. jedyne racje, to te żywnościowe w wojsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy wypowiada swoje zdanie na ten temat ...a autor topiku zrobi tak jak bedzie chcial ..... My mu tylko radzimy ....nikt nie musi dostosowywac sie do rad prezentowantych tutaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będąc na Twoim miejscu długo bym się zastanawiała! Pomyśl, ona teaz mieszka ze swoim mężem, zapewne będzie chciała od niego odejść. I co wtedy? Przyjmiesz ją z dzieckiem pod swój dach? Zapewnisz jej utrzymanie?! No chyba, że będzie mogła mieszkać u rodziców, a z Tobą umawiać się na randki:) Chociaż wiadomo rozsądek, rozsądkiem, a miłośc i takma swoje \"fanaberie\"!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonowa
...racja jest jak dupa, każdy ma swoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony współczuję takim dziewczynom, jak ta októrej piszesz... Przez zapomnienie, przez błąd i pewnie naciski rodziców musiała związać się z facetem, który pewnie nie był tym wymarzonym! Rozumiem też, że chcioałby zacząć życie jeszcze raz, na nowo, a Ty być może jesteś dla niej szansą, na odmienienie swojego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_super
To prawda!!! Racja jest jak dupa... Tak szczerze mówiąc, to ja nie wiem... o co tej dziewczynie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neila ...czasem kobiety oczerniaja swoich facetow pod wplywem chwily ...zreszta za zwiazek odpowiadaja dwie osoby ...nie zrzucajmy calej winy na tego meza ....nie znamy calej prawdy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×