Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemo

namówiłam go zmusiłam? by został...JAK DŁUGO?

Polecane posty

Gość lemo

chciał , był niemal pewien by już odejsc, jakaś rozmowa, monolog że już nie może..a jednaK trochę nadal miał wątpliwości, w koncu tyle ze sobą jesteśmy. wiem , ze gdybym sie nie starała, nie namawiała nie mowiła pewnych rzeczy zostawiłby mnie, ale jednak wybłagałam go o drugą szansę, choc wiem ze ma nastawienie ze długo to nie potrwa. a i ja czuje strach ze bedzie koniec. nie wiem czy tak mozna, ale tak go kocham ze poki bede mogła to nie dam mu odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemo
on mnie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staralabym sie zeby on mnie pokochal ... ale jak jeszcze ci sie nie udalo ....marne szanse ....moze lepiej jakby odszedl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...tak szczerze to takie trzymanie kogoś na siłę przy sobie jest bez sensu :( Ja też przetrzymywałam kiedyś faceta... chociaż w głębi serca czułam że z jego strony to już koniec... Teraz wiem że zrobiłam błąd! Z dnia na dzień,z godziny na godzinę stawaliśmy się dla siebie coraz to większymi wrogami :(... rozstaliśmy się... w nienawiści :( Jeżeli czujesz że on już Cię nie kocha,nie zależy mu już na tym związku to daj mu odejść... Niestety taki związek i tak szybko się rozpadnie :(... Wiem,smutne to ...ale taka jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemo
najgorsze jest to ze czuję ze mu zależy, nigdy minie mowił ze kocha, mowił ze to przyjdzie z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemo
ale okazywal; do tych ostatnich słów- ze koniec- ze mu zalezy bardzo- dlatego walczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemo
ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puść go!!!! przez takie kobiety faceci zrażają się do kobiet i mają zrypaną psychikę! psujesz go dziewczyno, marnujesz dla innej, zostaw! znajdziesz sobie lepszego, który Cię pokocha a i on zapewne kogoś sobie znajdzie. Takie trzymanie kogoś na siłę jest CHORE!!! wybacz, nie mogę delikatniej, bo wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemo
ale to moja połówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz
jeżeli byłaby to twoja druga połówka to on kochałby ciebie. jestem zdania że jesteś potworną egoistką!! podzielam zdanie green sunflowerże przez takie kobiety jak ty faceci tylko się zrażają do kobiet pozatym gdyby mu zależało to nie chciałby odejść, pewnie powiedział tak aby mniej cie zabolało to że chce cie zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz
pozatym pisałaś że długo jesteście razem a on mówił że miłość z jego strony przyjdzie z czasem, skoro jeszcze nie przyszła to chyba nie ma co liczyć na to że kiedyś w końcu przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tak bywa ...faceci mowia ze nie kochaja ....ale jak przyjdzie co do czego to potrafia okazac to uczucie ... Moglas pozwolic zeby odszedl ...jakby kochal , to pewnego pieknego dnia sam by sie zjawil ... Tesknilabys ..., ale przynajmniej mialabys poczucie dumy i ta satysfakcje , ze sam zrozumial co do ciebie czuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana
Nie zatrzymuj go Ja walczyłam 7 lat!! , wybaczałam zdrady, nieobecności w domu, wierzyłam z obietnice i miłość Zmarnowałam 7 lat, bo i tak odszedł!! Nie powielaj mojego błędu!Ja też wierzyłam i dziś wiem, że straciłam te lata na koszmary, bezsenność i zszargane nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu chodzi tylko o seks widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addella
wszystkim facetom chodzi o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
addella wszystkim facetom chodzi o seks xxxxxxx straszne jest to Twoje myślenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addella
może miałam pecha ale wszyscy faceci z którymi chodziłam zaciągneli mnie w końcu do łóżka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i o kim to źle świadczy? czy może dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×