Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annnaaa

Praca w Londynie

Polecane posty

Gość annnaaa

niestety nagly brak przyplywu gotowki zmusil mnie do zrezygnowania ze studiow :( mam mozliwosc wyjazdu do Londynu (kolezanka szuka wspollokatorki) niestety nigdy nie uczylam sie angielskiego.Znam kilka podstawowych zwrotow ...przez cala edukacje uczylam sie niemieckiego,ktory znam w stopniu komunikatywnych i rosyjskiego w stopniu zaawansowanych. Co prawda moglabym sprobowac wyjechac do karaju niemieckojezycznego,ale brak jakichkolwiek znajomosci mnie troche przeraza. Czy da sie znalezc jakas prace w Londynie bez znajomosci jezyka ??? Wyjazd planuje na poczatek marca,wiec moglabym sprobowac podszkolic sie w jezyku...Dzieki za kazde info.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa
A co kolezanka jest w stanie zrobic dla Ciebie w sprawie pracy? Bo jesli wsadzi cie od reki na jakakolwiek linie produkcyjna w fabryce czegokolwiek to ok. Jesli nie to nie tylko nie zobaczysz gotowki ale nabawisz sie nerwicy i klopotow. Poza tym, kolezanki w takich przypadkach szybko sie zmieniaja. Wiesz, pracuje w sklepie i czesto odwiedzaja mnie polki szukajace pracy. I nawet ja bylabym w stanie dac ci cos przynajmniej na soboty ale musisz znac jezyk bardzo dobrze I to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaa
kolezanka raczej nie pomoglaby mi w sprawie pracy (chyba,ze pogadalaby ze swoim szefem).Ona tez pojechala tam bez znajomosci jezyka,ale wujek zalatwil jej jakas robote w barze.Ja niestety nie mam tam zadnej rodziny...ale praca w polsce w sklepie za 600 zl po 12h ??? chyba jednak oplaca sie zaryzykowac wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa
Jak chcesz... Wiesz, jest tak, ze duzo zalezy tez od szczescia. Jedni znajduja cos mimo, ze nie jest to latwe a inni po prostu wyjezdzaja bo im sie nie udaje. Jak sie zdecydujesz to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×