Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajutek

drugi pierwszy raz?

Polecane posty

Gość kajutek

Od kilku miesiecy jestem z chlopakiem, niedwano zaczelismy ze soba wspolzyc. On jest moim drugim partnerem sexualnym ( z poprzednim rozstalam sie 2 pata temu i od tamtego czasu 0 sexu), ja tez nie jestem jego pierwsza dziewczyna. Problem tkwi w tym, ze mamy ogromne problemy, aby "wumiescic" jego penisa w mojej pochwie. Nie chodzi o to, ze jestem rozluzniona, stres, co to to nie. Nie wiem co sie dzieje, ale boli mnie bardziej niz przy 1 razie. MIal moze ktos z Was cos takiego? Domyslam sie, ze z czasem mi przejdzie, ale chciala bym zebyscie podzielili sie swoimi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Next
Jezeli Twoj men ma pytona 20 cm i do tego grubaska to moze tylko pomoc znieczulenie wewnatrzoponowe:) A tak serio...sa takie gele do stosunkow sexualnych....zastosujcie je i pomału probojcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutek
hehe z tymi 20 cm trafiles/as i gruboscia. To ze jest strasznie gruby to byla pierwsza mysl jaka przyszla mi do glowy przy pierwszym zblizeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
powinnaś się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutek
Z czego tu się cieszyć ? Jest taki gruby, że ledwo do ust mi sie jego grzyb mieści a jak mi wsadza dalej to zara się duszem i łazawię. Może powinnam sprubować nadstawić mu pupci, poniewasz jestem dosyć sporych gabarytów w tym miesjcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×