Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

green sunflower

stopy małe i duże

Polecane posty

Tak się zastanawiam, czy to prawda, że meżczyzn kręcą kobiece stopy? No i jeśli już Panowie, to czy wolicie małe stópki? Ja mam dość spore i przez znaczną część życia uważałam je za najbardziej aseksualne fragmenty mojego ciała. Sądziłam, że to logiczne iż mężczyźni wolą małe kobiece stópki. Fakt, że mam je zgrabne, ale rozmiar zawsze odbierał mi odwagi by myślec o nich dobrze. Jakiś czas temu kilka osób powiedziało mi, że one mogą kręcić. Więc pytam szersze grono, co o tym myślicie? Duże stopy mogą podniecać, czy tylko filigranowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowooooo
Twoj post przypomniał mi pewien dialog ze starego filmu.........mówi teskniacy na froncie zólnierz do kolegi - moja żona na takie małe raczki i stopki tęsknię za nią i ja kocham......a na to drugi.....a moja żona ma DUZE ręce i DUZE stopy i tez ją KOCHAM! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowooooo
niemozliwe, ze pamiętasz! To cytat z filmu producji CCCP (prod. pradopodobnie 60/70 lata !) ...wyswietlanego ostanio chyba latach 80-tych ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowooooo
na jasne ze w TV....do kina na takie "producje" nie chadzałam...;) Ale pewnikiem jest to, ze dla ukochanej osoby stopy są piekne bez wzgledu na ich gabaryty;) ps.też mam duze stopy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcje
są ważne. numer 39 przy wzroście 170, to małe stópki. + kształt i jakość się liczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcje
nie wiem ile Ty masz, ale moja ma 39 (czyli chyba spore, jak na kobietę) i przy moich są maleńkie (46), więc się nie łam, bo faceci mają duuuuuuuużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
ja mam tak 38 lub 39 zalezy od buta przy wzroscie 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcje
na pewno nie masz męskiego rozmiaru 46, jak ja :-) kobiece stopy są szczuplejsze i drobniejsze, więc nawet przy tej samej długości są znaaaaacznie mniejsze i, co tu dużo gadać, ładniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś Ty pewny..., no a jakbym Ci powiedziała, że własnie męskie 46 noszę? Tego naprawdę właściwie nie widać, każdy się dziwi jak mówię jaki to numer, no ale ukryć się nie da że to sporo ponad normę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcje
nie jestem aż TAK pewny, ale nawet gdybyś miała takie, jak moje na długość, to i tak Twoje będą drobniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjj
ja mam 41, a moj facio 39. I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcje
znajdź faceta o głowę wyższego - na 99% będzie OK (1% mutantów i chińskich kurtyzanów :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowooooo
Nie martw się!:) Mój mąż ma tylko o 1 numer wieksze stopy..i......czasami chodzi w moich klapkach;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi to słyszeć! świętnie, że własciwie to nie ma znaczącego wpływu dziękuję bardzo wszystkim za wypowiedzi :) dobrej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kobietą
i mam duże męskie stopy:o rozmiar 40 i szerokie z krzywymi palsami nienawidze ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowooooo
a wiesz dlaczego nie ma "takiego" rozmiaru? Bo sporo babeczek/młodych dziewczym ma takie "typowe" stopki Kopciuszka:D ps. też się wkurzam jak nie ma mojego rozmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fukska
duże stopy podobają się tylko pedałom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziczały Rysio
Stopy?? A fuj !! Moze jeszcze lubicie takie spocone i smierdzace po calym dniu? Czy wy ludzie żeśta juz poglupieli na calego?? W sredniowieczu to moze i uwierze ze stopy byly podnecajace bo byly gole ale nie teraz tak jak te wszystkie siksy chodza w tych swoich kozaczkach przez ktore stopa nieoddycha a sie dusi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziczały Rysio
Taa z poroża jelenia - prędzej z kozich bobków. Kicz w dzisiejszych czasach jest wszedzie nawet w kremach do stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziczały Rysio
Autor topicu chyba jak je zobaczy exploduje na miejscu z wrazenia. Dewiant jeden cholera jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×