Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1971

braki w sexie - partnerka to karierowicz

Polecane posty

Gość 1971

czesc. po długich przemysleniach postanowiłem napisac.generalnie nie narzekam na codziennosc po za jedna sprawa sex.mam partnerke ktora jest typowym , ktora zroiła sie typowym karierowiczem.praca praca praca...generalnie to nie jest złe...ale jesli spojrzec na to z punktu widzenia sexu to jest tragedia...rzadko i na szybko bo wciąz jest zmeczona albo ma full do zrobienia. ja jestem zawsze gotów i bardzo chetny, gotów na urozmaicenia ect.....niestety ona nie ma na to czasu. Wiec postanowiłem napisac z nadzieja ze znajde to kobiete ktora ma podobny problem ze swoim partnerem, ktora zechce pokorespondowac ze mna . moze uda nam sie to czego nie mamy tak naprawde na codzień. Nie wiem czy dzis zdarze odpisac...jesli odnajde tu kobiete ktora zechcce do mnie napisac niech pozostawi swojego maila.Odezwe sie jutro od rana. Pozdraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekjaaaaaa
kup se lale bez zadnych ale wode w nia wlej zabawa ze hej ruchasz do spuszczenia tylko bez miałczenia no do sklepu > smaruj wrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1971
widze ze zadnej kobiety to nie spotkało...gratuluje Wam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmr
ale z Ciebie..wiesz...brak mi słów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-letnia
Hej, ja mam to samo, ale nie przez karierę- poprostu bardzo słaby popęd seksualny plus zero umiejętności i mało dobrych chęci. nie tylko Ty masz takie problemy :). A cała reszta, poza seksem, układa sie dobrze. Chyba duzo ludzi ma takie problemy, jak my. wystarczy poszukac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znałam kiedys faceta
który zdradzał,bo Jego partnerka była "niepotrzeboska" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×