Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nudy nudy nudy

A czy byl juz topik o obiedzie dla najblizszych we wlasnym mieszkaniu?

Polecane posty

A kto to bedzie wszystko gotowal i po tym sprzatal? Ty nie,bo sie bedziesz chciala do slubu przygotowac, twoja mame pewnie tez cie bedzie glupio tym obarczac....Ja tez nie jestem za weselami (zwlaszcza nie za hucznymi), ale obiad w restauracji to rozwiazanie moim zdaniem duzo wygodniejsze i mniej problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a catering? ja w ogole nie bralam pod uwage tego, ze bede sama przygotowywala jedzenie :D od razu zakladalam, ze kogos zatrudnie... tlyko zeby bylo tak po domowemu, zeby nie musiec nigdzie jezdzic samochodami, zamawiac trnasportu dla siebi i gosci, martwic sie o to, ze kanjpa jest do ktorejs tam godziny tylko zarezerwowana, tylko siedzimy sobie po domowemu, gadamy, sluchamy muzyki i jest milo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mi ukradł nicka
byłam kiedys na takim slubie cateringu w miescie wtedy zadnego nie bylo ale były 2 zaprzyjaznione panie kucharki :) jedna starsza gotowala i drygowala druga młodsza sluchala polecen :D i podawala do stołu :D Towarzystwo bylo "swojskie" czyli wszyscy sie znali bylo miło i przyjemnie pozniej winko muzyka i potanczylismy nawet :D zabawa fajna bo z miłymi ludzmi. Uwazam ze czesto takie przyjecie jest fajniejsze niz jakies weselicho gdzie nikt praktycznie sie nie zna i wszyscy sie schleja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanowiec
Ja też byłam kilka lat temu na domowym przyjęciu, było tam najwyżej 20 osób. Gospodarze skorzystali z cateringu, jedzonko było wyśmienite, wszystko pięknie podane, miła atmosfera, gorąca letnia noc, muzyka na tarasie :). Było wspaniale, chyba najbardziej odpowiadająca mojemu gustowi impreza poślubna :). Szkoda tylko, że małżeństwo się szybko rozpadło. Ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesli planujesz catering to to jest dobry pomysl. Pod warunkiem,ze masz odpowiednio duze mieszkanie. W moim \"M\" na przyklad bylby to problem niestety :( Na zwyklych urodzinach ludzie sie ledwo mieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj sie ile kosztuje, ja to rozważałam ale odpuściłam bo cena była tylko niewiele niższa niz jedzenie w knajpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy i wygodny pomysł dla ludzi ceniących swoją prywatność,chcących przeżyć ten dzień tylko z najbliższą rodziną!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×