Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

concerned

ale syf, stałem się sprinterem... po czasie!

Polecane posty

witam dziewczyny i chłopaki! mam dość przygnębiający problem: jestem od długiego czasu z jedną dziewczyną, która mnie bardzo podnieca i bardzo ją kocham (chyba powinienem napisać to na odwrót), planujemy małżeństwo, dzieci itp;). Kiedy zaczeliśmy nasze współżycie wszystko było kosmicznie i bajecznie- Ona szczytowała średnio ze 2 razy, a ja raz i to na długi czas. Niedawno (ze 3 miesiące temu) zacząłem jednak się \"spieszyć\". Oboje to zlekceważyliśmy, myśląc że to chwilowe, ale to nie przechodzi. Pierwszego orgazmu gdybym się nie starał, dostał bym po minucie, a kiedy myśle o czymś innym, głęboko oddycham itp, to wytrzymuje z 5 min :/ próbowałem też techniki \"uciskania czukba penisa\"- działa w samotności, ale przy Kobiecie est bezużyteczna, tak samo jak zaspokojenie się samemu przed stosunkiem- poprostu żadnej różnicy! Cała ta sytuacja zaczyna mocno mnie przygnębiać, bo to okropne uczucie kiedy ja już nie mogę, a Ona oczami błaga o więcej :( Czy macie więc w związku z tym jakieś wskazówki lub porady dla mnie biednego? zdaje sobię sprawę że takie tematy są tu zapewne często, ale niestety żadko tu zaglądam i nie moge takowych znależć. Błagam, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja radze wybrac sie po porade do jakiegos dobrego seksuologa bo skoro problem pojawil sie nagle to moze byc cos nie tak a w dodatku jak piszesz ze cwiczenia nie pomagaja to jeszcze gorzej a moze jakis stres, nerwy itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppuupupuuupuppppuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator kamerkowy
Powinienes najpier samemu sie zaspokoic - tak godzinke przed numerkiem z panną i wtedy nie trysniesz w nia tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARX33
A może jesteś przemęczony robotą ja tak miałem jak za dużo pracowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×