Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arcykapłanka

Durexy, Unimile, Conamore, czy...?

Polecane posty

Gość arcykapłanka

Które najmniej was zawodzą? Które sobie chwalicie, a które waszym zdaniem są do kitu? Proszę o treściwe odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzemiezliwosc moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy penis dobry
Durexy sa za drogie, unimil sie troche za bardzo lepi (duzo subst. nawilzających), condamore... nie wiem... zawsze najfajneisze jest to co w środku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcykapłanka
Hmm... może chwilowo zapomnijmy o cenie - pogadajmy o jakości, ja już sobie CHIP TIP ECONO wyliczę :) Dziękuję za opinie! Te które są, i te, które nadejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unimil ... MAX LOVE (czerwone) ... doslownie max love na maxa. Kobieta piszczy ze juz niechce, a facio dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy penis dobry
---->empiu ty jestes facet? opowiedz wiecej o gumkach, to interesujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcykapłanka
Aaaaa tam starczy - pewnie nie tylko tych jednych używałeś - fajnie jest wysłuchać opinii faceta, który "czuje gumki" z drugiej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prubowalem innych. kazde sa na jakas okazje Kiedy wiem ze Moje SLonko ma ochote na sex oralny staram sie zaopatrzyc w smakowe ... by pdczas figli bylo przyjemnie. Gdy wiem ze mamy ochote na bardzooo dlugie figle to wtedy Max Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy penis dobry
Najlepiej gumki chyba w ogole nie czuc... No a waszym zdaniem te karbowane robią róznice czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glebokaa
wole karbowane od tych normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcykapłanka
A jeżeli już jakieś z bajerami, to durex arouser (prążki) czy sensation (guzki)? A czy te cieńsze (ma je zarówno durex jaki unimil) łatwiej pękają niż zwykle? I czy mniejsza grubość jest wyczuwalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy penis dobry
A tak by the way, po co gumka do sexu oralnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja
durexy najmniej uczulaja ale za to najczesciej pekaja (przedyskutowane wsrod wielu znajomych a i osobiscie zaliczono takie 3! sytuacje grozy) max love wydluzaja maksymalnie a prazkow i innych takich ulepszen nie odczuwam :) jakby ich nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsigrej
tylko durexy, nigdy mi nie pękły, a użyłam już z moim chłopakiem chyba ze 300 sztuk. Unimile są na małe penisy (52mm, a durexy mają 56)i smierdzą strasznie lateksem, wytrzymac się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od Durex czy Unimil
są prezerwatywy OKEYDO w czarnym opakowaniu, szwedzkie. Są na dość duże "ptaszki". Mojemu mężczyźnie unimile i durexy nie pasowały, bo były za małe. No i jeszcze zaletą okeydo jest to, ze są super cieniutkie i nie zdarzyłao się, żeby nam pękły....a używamy ich naprawdę dużo i często. Jeszcze jedna zaleta - nie śmierdzą lateksem i nie kleją się tak jak np. unimil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benettonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollka
Ja lubie najbardziej prazkowane unimile ;) I je polecam Kupilam raz Unimil MAX LOVE (czerwone), ale jak poczytalismy z mezem to co jest na nich napisane to je wywalilismy. A dzialaja tak, ze znieczulają faceta i dlatego może dłużej. Mój znajomy kiedyś dotknął czubkiem języka tej gumki i stracił czucie w ustach na kilka godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te okeydo
ile kosztuja?i czy sa latwo dostepne tzn w marketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm niewiem, ale Durexy nie złe mi sie wydają... chociaz własnie pękaja łatwo :/ hmmm ale które najlepsze?? nie mam pojęcia szczerze mówiąc, też bym chciał wiedziec które sa najbezpieczniejsze... bo przeciez w tych sprawach nie cena sie liczy tylko własnie ich bezpieczeństwo, bo co po drogiej gumie która peknie i narobi strachu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geminnis
Zdecydowanie Durexy :) Zużyłem ich juz sporo (od ponad roku) wszystkich po troche. Nigdy nie pękły i odpukać narazie są skuteczne. Tak jak moj przedmówca powiedział Unimile sa ciut mniejsze (węższe) i np mnie cisną i niewygodnie się w nich czuje. Z durexów moje i Mojej ulubione to te w czarnym pudełku Arouser (prążkowane) również fajne sa sensation i pleasuremax (prazki - wypustki) Dla odmiany można skosztować czekoladowych. Reszta smaków, kolorów i kształtów jest ok przy czym te przedłużające stosunek sa dziwne i wcale w nich nie dłuzej i nie lepiej. A i odnośnie pytania do tych ultra cienkich.... ja w nich nie czuje różnicy. Dodam ze w makro jest promocja na durexy do 3 opakowan pleasure i sensation paczka czekoladowych gratis :) Jeszcze używałem od czasu do czasu conamorow ale im boje się zaufac wiec używałem je tylko w miare bezpiecznych okresach ;) Ciekawe są tez czarne prezerwatywy tylko nie pamiętam jakiej firmy (Conex ?? – Black Rose) bo tez używane od świeta :;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula
wogóle! żadne gumki! fuj! śmierdzą, spadają wysuszają i wogóle są paskudne ( a już nie wyobażam sobie roala z gumką! Jakbym opone lizała!)! Najlepiej pigułki i jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula
orala znaczy się :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
durexy, nigdy nas nie zawiodły, wypróbowane różne rodzaje, ale i tak najfajniejsze są performa i extra safe, wypustek i prążków nie czuć niemalże. Oferta jest duża, dla różnych rozmiarów, dla uczuleniowców, małych, dużych, panikarzy, smakoszy itp itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Conamore truskawkowe
przez pol roku na nich jechalismy i bylo ostro i nic teraz juz bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conamore Unimil
Conamore = Unimil Gumy Conamore są produkowane przez Unimil, więc można powiedzieć, że niczym się nie różnią, poza opakowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik
Baranie jelita. Nie pękają!!! I wielorazowe są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIPNO
1. Durexy Rulez !!! Sensation, PleasureMax 2. Unimil: Anatomical :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz23242
zawsze używałem durexów bo takie przereklamowane są... w koncu jakas plota poszla, ze jest milion sztuk chinskich podróbek, wlasnie takich tanich za złotówke sztuka. Wtedy spróbowałem innych gumek i "gumka jak gumka" Kupiłem z Kauflandu jakieś za 2,99 chyba i takie same są jak durex classic. Nigdy mi gumka nie pękła, żadnej firmy, czy droższa, czy tańsza... Raz tylko durex arouser mi sie zsunął nawet nie wiem jak i kiedy :O Myśle, ze podstawą nie pękania jest dobre założenie i użytkowanie ( na przyklad nie robić orala w gumce ;/ jak to niektorzy robią, bo wtedy sie gumka uszkadzic moze i ZONK; oprócz tego Cipka powinna byc wygolona bo jak ma kolce to moze przebic xD) Ostatnio nawet uzywałem Tabooo i też były fajne ;). Teraz pora na Conamore, mam nadzieje, ze sie nie zawiode haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×