Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa.....

dlaczego wysycha?

Polecane posty

Gość ciekawa.....

Mam powazne pytanie i prosze o powazne odpowiedzi, otoz od jakiegos czasu mam klopot z moja cipka, w trakcie gry wstepnej jest super wilgotna i wogole wszystko jest ok a jak przychodzi co do czego to wysycha po kilku chwilach i mnie zaczyna obcierac, jaka moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaja
jajajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykby
ja tez tak mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa.....
ale dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze tez tak mam ! ale proponuje wtedy zeby partner zrobil mi minetke i znowu jest mokro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na piknik
moze nie czerpiesz tyle samo przyjemnisci z samego stosunku co z innych pieszczot u mnie robi sie 3 razy bardziej mokro jak we mnie wchodzi a jak zaczna pocierac moja szparke to juz orgazm z wodospadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa.......
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak jest? No wiec raz ci sie zdarzylo i za kazdym nastepnym sie denerwujesz, ze znowu to sie przytrafi, taka lawina. Lub tez nalezysz do tych kobiet, ktore tak maja. I to NIE JEST wielki problem. Kupcie sobie jakis zel, np: KY Johnson & Johnson. Polecam :-). Jest na bazie wody wiec mozna go spokojnie z prezerwatywami uzywac. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
widze ze nie tylko ja mam taki problem, ale u mnie BYC MOZE jest to zwiazane z tym ze biore pigulki, chociaz kto to wie..na poczatku jestem bardzo mokra a w czasie stosunku robie sie sucha , teraz wlasnie kupilam ten zel KY JELLY ale jeszcze nie mialam okazji wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jolcia3410: To probuj szybciutko ;-). Z moja narzeczona go uzywalismy gdy brala tabletki i spisywal sie naprawde dobrze. Jeden minus - jest zimny. Ale mozna tez kupic zel rozgrzewajacy, ale jak to dziala to nie powiem bo nie probowalismy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
wyprobuje jak moj mezczyzna wroci:)hehe ciekawe czy bedzie troszke inaczej czy nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, ze zel ten jest bardzo wydajny. Nie przesadz z nalozeniem bo bedzie naprawde mokro (i to nie tylko tam gdzie trzeba) :-). Daj troche na siebie, troche na jego przyrodzenie. A poniewaz jest na bazie wody to mozesz resztki z rak wytrzec o cokolwiek - plamy nie bedzie :-). Enjoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
dzieki za rade:) jeszcze nigdy w zyciu nie uzywalam zadnych zeli i za bardzo niewiedzialam gdzie go nakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka2828
No, a nie uczula ten zel? mnie by sto procent po nim szczypalo bo jestem wrazliwa jak ksiezniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uczula, bo to w zasadzie jest woda tylko troche gestsza. Na 100% nie bedzie nic szczypac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysycha chyba od dotyku :P A raczej nie \"wysycha\" tylko jest \"wytarta\". Może Twój chlopak za wiele czasu tam spędza zanim dojdzie do stosunku. Albo inaczej, (bo o za dlugą grę wstępną to go nie oskarżam) - jest sucha , bo nie nadąża produkowac płynów - tak szybko on je zciera. :-0 Inny powód - może bardziej podniecają Cię pieszczoty niż stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . .
. . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo sucha, i to jest czasami uciążliwe, bo jak trzeba szybki numerek np. w przebieralni, to najpierw musimy sobie oblizywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×