Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minecia

co dokladnie robi Wasz Facet dokladnie tuż po minecie...

Polecane posty

Gość minecia

Jak juz skonczy Was lizac, mialyscie orgazm i......co dalej...przytula Was, caluje w usta, biegnie sie myc, wstaje i ubiera sie a moze zaczyna namietnie sie z Wami kochac? Interesuje mnie to z pewnych wzgledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
po minecie pani gra mi na flecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznie
raz sie zaczynamy kochac, innym razem mnie przytula,ale najczesciej caluje i piesci dalej. Nigdy nie biegnie sie umyc. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
pierdzi w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
a jak myślisz ?!>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
chcialem wlasnie powiedziec , a potem nareszcie packanie'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie...
coś zjeść bo zgłodniał po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja_20
zazwyczaj pozniej daje mi buzi..przytula a nastepnie sie kochamy dluuugo i namietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
podszywaczu to ja jestem 3 pac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
masz ochote bejbe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
Ty sobie uważaj !! pomyśł kto zaczął:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz daje mi do buzi, a kiedy indziej rżnie mnie ostro z noimi nogami na jego ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
alej ja nie chce wojny. jestem za pokojem . to jak zapinamy sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Pytam, bo moj idzie do lazinki umyc zeby, nawet jeszce mi sie orgazm nie skonczyl a jego juz w pokoju nie ma:(:( Przysiegam!!!!!! Czy to znaczy ze jest palantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe ewentualnie czuje wstręt tudzież obrzydzenie a umycie zębów pomaga mu to zabić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest palantem i to strasznym
on zachwuje sie tak jakby się brzydził Ciebie:-oI brzydził Ci sie robic minetkę-od razu leci umyć zeby:-oTy jak będziesz mu robic loda to tez od razu biegnij to łazinki umyc zabki,przy nim po zrobieniu loda z nie smakiem wytrzyj usta i perfidnie przy nium wypłuj nasienie9jeśli zawsze połykasz)Ciekawe jak on na to zareaguje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Dzieki, z przyjemnoscia wykorzystam pomysl, tez juz o tym myslalam:D:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest palantem i to strasznym
:-)I bardzo dobrze,że to zrobisz!Niech on poczuje się tak jak Ty sie czujesz gdy on zaraz po minetce leci umyc zęby:-oJeli Cie kocha to nie pownien sieCiebie brzydzić(o czym niestety świadczy fakt,że zaraz po oralu on dokaldnie czyści usta i zęby:-o) Pozdrawiam i powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak
mowi berta, albo sie kochamy potem albo ja biore do buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
calujemy sie , bo bardzo lubie smak siebie na jego jezyku:P pozniej ja zabieram sie za jego zabawki.. znow sie calujemy ale juz nie tak namietnie:P no i na zakonczenie sie kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała trufla
mój liże mnie dalej, a ja nie lubię tego bo mam obolałą wtedy łechtaczkę, muszę mu podnosić głowę - zawsze wtedy wsuwa we mnie penisa i posuwa aż się spuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Ok, to moj facet chyba sie na mnie pogniewal sie na mnie na zawsze wczoraj....:(Powiedzial do mnie brzydkie slowo nawet A poszlo o to, ze mu powiedzialam ze chyba sie mnie brzydzi, skoro sie leci myc po minecie od razu. a on na to ze sie nie brzydzi, tylko podczas minety mu sie taka niedobra slina zbiera w ustach, a on nie lubi swojej sliny i lubi ja wypluwac. Zawsze tak robi wlasnie rano po wstaniu i po minecie, bo mu ona przeszkadza. Ja mu na to ze normlani ludzie sline lykaja, a on na to, ze on TAKINJEST i sie nie zmieni i powiedzial zebym spadala:(:(:( Mial podstawu zeby tak sie obrazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
No ale on sie wkurzal powoli bo to byla rozmowa na gg, i w koncu tak sie wkurzyl ze wybuchnal, a kiedys mi mowil ze to ja jetsem wybuchowa. Mowi ze go denerwuje jak cos mu wmawiam, no ale sami powiedcie - takie zachowanie chyba kazdemu by sugerowalo obrzydzenie osoba partnerki, skad ja mam wpasc na genialny pomyskl ze on sie brzydzi owszem, ale swojej sliny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak on cie traktuje
No wiecie co?! ten facet jakis niedojrzaly czy co? sorki za wyrazenie, ale co by bylo jakbys mu np. powiedziala ze potzrebujesz wiecej czasu na t dojscie do orgazmu?! tez by sie oburzyl i powiedzial do ciebie spadaj lub cos w tym stylu?!! Kobieto ukroc mu jezyk!! on chyba nie moze zniesc tego ze cos ci sie w nim nie podoba...pogadaj z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymusia
mineciu, wymieniaj szybko faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×