Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minecia

co dokladnie robi Wasz Facet dokladnie tuż po minecie...

Polecane posty

Gość szkopek
ludzie, ale glupie te gadki. zeby wyrobic sobie zdanie, trzeba miec obiektywne spojrzenie na sprawe, a tu jeszcze dochodzi solidarnosc jajnikow. jesli sie zdenrwowal z deczka, to moze mial powody, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
No napisalam jakie mial powody - wkurzyl sie z emu wmawiam ze sie mnie brzydzi podcza gdy chodzi o jakies shit ze rzekomo nie lubi polykac soijej sliny i musi ja wyharkac najpierw. Wyobraz sobie, jak ja na niego bylam wkurzona od dluzszego czasu i jak mi bylo przykro za jego zachowanie, ale nie mowilamdo niego spadaj albo jestes smieszny i nie wylaczalam gg ani nie rzucalam sluchawka. Dlatego twierdze ze dziewczyny maja racje i to z nim jest cos nie tak, obserwuje go jzu od dluzszego czasu dlatego mam solidne podstawy do tych podejrzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkopek
napisze tylko tyle. ze cos sie chyba komus pojebalo. co to znaczy brzydzi sie swoja dziewczyna? albo szukasz problemow na sile i koles nie wytrzymal nerwowo, albo chlopczyna ma ciezki zywot bo jest w zwiazku gdzie go na rzygi bierze. jakos tej wersji nie czuje. a z doswiadczenia z kobitami wiem ze lubicie proste kije naprostowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem cos o tym..
mój po minecie wklłada mi kutasa w odbyt i posuwa a przed samym końcem wyciaga go i packa mnie po twarzy po czym obficie spuszcza mi się na twarz i do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Ech, pzrez chwile chhcialm ci tu wkleic nasza rozmowe wczorajsza na gg ale stwierdzilam ze to nie fair bedzie. Napisze tylko tyle - argumenty mial takie dziwne jak tu pzredstawialam, ja nie czepiam sie tylko stwierdzam jeden jedyny fakt - nie znam wsrod znajomych, czy ludzi na kafeterii (oka, byly jakies wyjatki jeden lub 2), zeby facet po minecie lecial pluc slina rzekoma. Tyle. On po prostu taki jest. Jakby byl zlodzijem czy zboczenscem tez pewnie by tak to argumentowal - taki jestem. A z takimi ludzmi jak widac sie nie dogada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superr lubie to
moze jebie ci z cipy jak swini z odbytu??? Ja tez bym pluł a nawet rzygnołbym bleeeeeeeeeeeeeee zacznij sie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Nie jebie mi z pizdy, jakby jebalo to bym tu nie pisala na forum chyba jasne? Nikt nie bedzie lizal smierdzacej cipy, chyba ze jakis zbok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabballos cigarros asfaltos
Nie od razu ,ale też muszę po wszystkim iść i wymyć usta i wypluć ślinę. Gdybym tego nie zrobił miałbym straszną zgagę i mógłbym nawet zwymiotować. Chyba wiąże się to z tym że kobiet i mężczyżni mają różną kwasowość. Dodam że uwielbiam "Jadzię " mojej Starej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Ja bym chciala zeby moj jednak nie musial sie myc, ale jak jzu to robi to kurde, nie mzoe te 10 min chociaz odczekac? No ale jak bede patrzec jak on z zta slina sie meczy bo pzreciez jej nie polknie to chyba sama zwymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
troszeczke za bardzo sie tym przejmujesz moze rzeczywiscie taki jest. jak wam sie uklada ogolnie czy jestes zadiowolnona z waszego zwiazku? patrzac w odwrotna strone bardzo duzo dziewczyn nie lubi smaku spermy swoich facetow i ja wypluwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Ale on mowi ze lubi kobiecy sluz, co przeczy jego zachowaniu. Zwiazek jest ok, ale z seksem coraz gorzej, bo ja mam po prostu blokady, juz nie chche seksu oralnego przez to jego zachowanie, coraz bardziej sie wstydze i blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
Teraz jego wina że ty masz blokady. Nie rozumiem tego zamieszania jak kobieta brzydzi sie sperma to uwaza sie to za dopuszczalne jak sutuacja jest odwotna to facet sie brzydzi sokami swojej kobiety to musi byc cos z nim nie tak, moze twoj chlopak boi sie przyznac do tego i tyle. Zreszta zawsze mozesz mu podstawic jakas miseczke zeby nie musial leciec do lazienki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksowna
może by mu wystarczyły chusteczki higieniczne, ja spermę wypluwam w chusteczkę ;) No , może szkoda... w tym jest mnóstwo witamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Nie wystarczylyby, on sie do mnie nie odzywa juz 3 dzien o tamto. Co on sobie mysli? Ze moze mam go przepraszac? Niech zapomni, nie bedzie do mnie facet mowil spadaj. J est roznica miedzy sperma a sokami z cipki - sperma jest niedobra. Jest tez roznica w mentalniosci. Raczej 90% faceow nie przeszkadza sluz kobiet i generalnie cipka kobiet, a robienie loda z polykiem owszem przeszkadza - wiekszej grubie kobiet. Nie chche zeby moj facet byl w tych niklych procentach, ktore maja awersje do wlasnej cielesnosci i do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Wyobrazacie sobie z eon moze ze mna zerwie, bo zwrocilam mu grzecznie uwage na to co mi u niego przeszkadza? Jak nazwac takiego goscia? Jak nazwac taki zwiazek? FARSA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b79
pewnie "palant" jak w innym poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESZŁOŚĆ
tak nazwij ten związek. Kończ to czym prędzej bo potem tego gorzko pożałujesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cos Ty
hahahahahaha To dopiero odpowiedż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wiem kto to jest b79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic jeszce nie wygrales cwaniaku, czyli b79. Moze bys tak wypowiedzial sie w temacie, he?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Ptyś całuje delikatnie wewnętrzną stronę mych ud, podnosi się i patrzy, jak leżę lekko odrętwiała po osiągnięciu szczytu rozkoszy, uśmiecha się czule glaszcząc całe moje ciało... Ptysiu, tak mi tego brakuje!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MÓJ LIŻE JAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka olka
moj misio przytula mnie, sciska mocno i mówi ze moja muszelka jest cudowna i bardzo mu smakuje. lezymy sobie tak przytuleni jeszcze jakas chwilke, a potem ja zabieram się za dospieszczanie mojego faceta, tez oralnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
:(, ech ja nigdy nie doswiadcze tego co tu piszcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyje jaja lize
Twoje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciecia z Biedronki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepocieszona
a ja trafilam na takiego ktory nie lubi robienia minetek. W ciagu roku jak jestesmy razem zrobil mi raptem 3-4 minetki tzn zaczynal cos tam smyrac jezykiem, ale z taka niechecia ze mowilam zeby dal sobie spokoj, skoro jemu to nie sprawia przyjemnosci to mnie tymbardziej tez nie :( dodam ze jestem ponoc atrakcyjna i dbam o swoja cipke, gole tam gdzie trzeba i utrzymuje ja w czystosci, wiec nie ma mowy zeby cos mi tam smierdzialo czy cos. nie jestem na nic chora itd. jestem zalamana bo wczesniej nie mialam problemow w lozku z innymi facetami..oni wprost kochali calowac mnie tam i kazdy mowil ze ich strasznie krece i nigdy nie musialam sie o to dopraszac. sama tez dawal im duzo. obecnemu tez nie szczedze "lodzikow" i nie brzydze sie jego spermy w moich ustach i nawet polykanie nie sprawia mi problemu. pokazuje mu ze nie brzydze sie jego fizjologii, wiec on nie powinien sie brzydzic mojej..ehhh co ja mam z nim zrobic..tak tesknie za porzadna minetka :( facet ma okolo 30stki czy to normalne zeby byl az tak niedoswiadczony i nie znal sie na rzeczy..i brzydzil sie jak nieuswiadomiony nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×