Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uiuyrtdfhgdfgertt

ciasna???

Polecane posty

Gość uiuyrtdfhgdfgertt

Otóz mam pewien problem. Uprawialam kilkanascie razy seks z jednym partnerem, jego czlonek wchodzil mi bez problemu...Jego czlonek okreslilabym tak, ze przy jądrach jest grubszy a na koncu jest cienszy...Nie wiem czy to normalne? Moze dlatego on wchodzi mi bez problemu? Kiedy chcialam uprawiac seks i 3-ma innymi chlopakami czlonek poprostu nie chcial mi wejsc! Bylo mi glupio, rezygnowalam z seksu. Co jest ze mną nie tak? Boje sie teraz zblizen z chlopakami, bo taka sytuacja jest dla mnie bardzo krępująca:( Czy jest na to jakis sposób? Pomózcie:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poprostu niepotrafisz sie rozluznic, albo facet zabardzo nachalny i wali w co popadnie. przedewszystkim duzo rozluznienia spokoju, wilgotnej szparki i mokrego peniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech kolesie wezma
swojego kutasa w lape i go wloza tam gdzie trezba:| mnie zawsze na poczatku tez boli i czasem jest tak ze nie mozna wsadzoic ale to sie w koncu udaje - naj akies ciapy trafialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzech naraz
niezle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuyrtdfhgdfgertt
Tez tak masz? Kurcze tylko to strasznie krepujące jest:( Jak facet mialby sie tak meczyc i go wpychac...Porażka! Chyba bede teraz polowac na takich, ktorzy mają troche ciensze :D:D Joke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuyrtdfhgdfgertt
"Trzech naraz"- nie na raz...Osobno...Chodzilo mi, ze z 3-ma innymi...ogolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuyrtdfhgdfgertt
Kurcze ale to nie chodzi o blone..Tylko wlasnie trudno go wsadzic...przy wejsciu jest ciasna...:( tak to powiem... I jak tu sie rozluznic podczas zabawy, jesli wiesz ze znowu moze sie stac to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spier.........
spróbuj najpierw wyjąć ogóra kiszonego z cipska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle sa debile co głupie posty pisza:/:/ dziewczyna ma problem a Wy co?? a nie odczuwasz bólu?? normalnie poprostu wejść nie może czy przy tym Cie boli?? nawilzona jestes? on też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a blone to niby gdzie masz??? wlasnie przy wejsciu. Mogla byc przerwana tylko do polowy i jej czesc nadal zaslania czesciowo wejscie do pochwy, idz do ginekologa, to najprostsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuyrtdfhgdfgertt
Moze sie malo jasno wyrazilam...Chodzi mi ze przy samym wejsciu...tak jakby ze on nie jest jeszcze w srodku! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spier.........
albo inaczej - spróbuj odchylić kutasa bedzie mu łatwiej Uwierz mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Twoja ćipka jest jeszcze nie wyrobiona. Próbuj z kim się da!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
cieprliwosci, musisz sie zrelaksowac i nie myslec o tym, bo sie spinasz i napinasz, delikatnie, z cierpliwoscia, i najwazniejsze rozloznic i wszystko bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuyrtdfhgdfgertt
Ostatnio próbowałam coś z tym zrobić i sprawdzałam co mi wejdzie. I powiem wam, że tragedia. Nie wszedł mi ani banan, ani ołówek ani nawet wkład od cienkopisu. Już sama nie wiem co dam tam radę wepchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juunjuuuu
powinnaś się cieszyć, im ciaśniejsza tym przyjemniej dla chłopa i dla ciebie też :P są przecież nawet operacje plastyczne zwężające pochwę, najgorsze to są takie rozepchane, rozklapiochy :O ja mam podobnie, i zawsze mój chłop trochę się meczy, ale jak już mu się uda wejść to odlatuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokkkoooko
super, ja też mam ten problem i też się kilka razy seksiłam. po kilku razach było lepiej ale nadal nie jest idealnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Skoro nie możesz się rżnąć w piczu to musisz spróbować w dupcię. Tam na pewno wejdzie kutas twojego faceta bez problemów. Powodzenia w próbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×