Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maarcoo

Bez wzajemnosci

Polecane posty

Gość Maarcoo

czy uwazacie ze w sexie (w zwiazku) powinno pojawiac sie odwzajemnianie pieszczot ??? moje igraszki wygladaja tak ze ja mecze sie jak popierdolony a moja kobieta lezy sobie jak paniusia i jedyne co robi to na poczatku caluje mnie po szyi klacie lub plecach a gdy ja poprosze o cos wiecej to slysze jakies durne wytlumaczenia i odrazu wszystkiego mi ise odechciewa...... PORADZCIE JAK TO ZMIENIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
ale co? nie glaszcze Cie nic w trakcie i nie przytula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
JEDYNIE CO TO MI WALI TAK ZE NAWET MNIE TO NIE PODNIECA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadz jakis nastrooj do luzka .. zapedz troche romantyzmu ... nasyc partnerke rzadza ... powinna bankowo zmienic nastawienie. albo zacznijcie sie bawic w \"Ja dzis tobie wiaze oczy i robei z toba co chce, jutro na zmiane\" w ostatecznosci siadz i jej powiedz w prost ze w luzku nietrzeba sie zachowywac jak kloda \"lezec i ogladac sufit a ty swoje\" tylko cos z zyciem. niewiem ... niech cie popiesci jezorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień partnerkę
ta jest mało pobudzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
a mozeTy wogóle jej nie zaspo=kajasz pod zadnym względem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeden sposób ktory stosuje za kazdym razem kiedy moja laseczka niechce się starać: jesli sie z nią całujesz i ją głaszczesz, piescisz a ona nic, to ja sie z nia na przykład tylko całuje, ale bez zadnego pieszczenia, takei wiesz,,, nudne lizanie sie tylko i nic wiecej, a że jest inteligentna to odrazu czai co sie dzieje i juz jest loooozik :d wszystko to co lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
nie o to moi drodzy chodzi jest napalona jak cholera ale ma jakies pierdololne blokady w glowie np nie wezmie mi go do buzi nie pobawi sie nim itp itd ;| ostatnio sie wkurwilem i przerywam czasem stosunek np jak tel. dzwoni to go odbiore typowo chamsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
Tommy Ty to wyrachowany jesteś, wiesz? a moze on na odczep ją pieści? co? kurna, ide stąd, bo mnie trzasło pewnie macie po 23lata obaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
nooo typowo chamsko...tu jest caly topi o braniu do buzi...kurza bomba..co Ty myslisz, ze ci się to z urzędu należy???? a kopnęłabym Cię w tyłek, azbys się sam przeleciał bosh, co za cham..zamiast dziewczynę namówić delikatnie, ze dostanie cukierka, ze to nic takiego jak go wezmie...wiesz co? zal mi Cię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
kobieto nie mowie jej zeby brala mi go buzi bo inaczej niewiem co poprostu pomysl o tym ze jednej osobie moze sie cos nudzic :[ i to nic nowego ze tobie np sie nie nudzi z twoim facetem to masz duze szczescie mnie to nudzi a nie chce jej zdradzic itp . pomysl czasem co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
ale co Ty chcesz wogóle? no to jakos ją natchnij do działań...ile ona ma lat? moze jest nie rozbudzona? ..bo Ty masz pewnie 23, zgadałm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wstręciuch jestem>??? ja nie mówie o robieniu loda, tylko o pieszczeniu sie na wzajem, tarzaniu w poscieli, goracych namietnych pocałunkach, przytulaniu itp, a czemu mamn niby 23 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nee
daj dziewczynie wiecj czasu.kup dobre winko moze po dwoch lampeczkach sama sie rozkreci i zobaczy ze to nic strasznego a soja droga to mi cie szkoda taka kłoda w łuzku to zadna przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
i nie zgadlas bo 27 ona 24 i jak dotad z zadna laska nie mialem tego typu akcji wiec dlatego zwracam sie do was ale widze ze ty masz ochote jechac ludzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
Tommy i co skutkuje ta Twoja polityka? a wogóle zmień sobie stopkę, bo jest pesymistyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
nie mam ochoty jechac, tylko dziewczyna nie jest jeszcze rozbudzona a chamskie odbieranie telefonu ... zresztą nie moja rzecz..moze ona nie wie co robic, a Ty myslisz, ze kazda jest zdzirowata jak się należy? wez sobie 30kę to Ci zrobi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
ok "kicia" dzieki za to jechanie (troche ci nie wychodzi) mam nadzieje ze znajda sie tu powazniejsi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weona
:D:D:D no nie moge:D mi sie podoba ta typowo meska rozmowa te sformulowania klimat i rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie chodzi mu przeciez ze nie jest zdzirowata, ja tez mam taki problem jak On bo raz jest super, wszystko ładnie, a raz poprostu czuje że dziewczyna mysli bóg wie o czym, i nie ma ochoty sie całować, przytulac, i mnie to poprostu wkurza, juz nie mówiac o sexie bo wteduy to juz mi przechodzi ochota całkowicie,.. i nie chodzi tez ze ona niechce, bo chce, tylko czasem jest tak jakoś dziwnie, i sztucznie.. zimno, bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
aa i czemu niby zdzirowata :| czy laska ktora robi dobrze facetowi to zdzira ??? sory ale cos ci sie myli w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weona
faceci kontynuowac prosze ;),kobiety ktorym sie nie podoba zmienic topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
widac ze faceci sie tu tylko rozumieja...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata--------
to co dziecwzyna ma robic zeby wam bylo fajnie? napisz autorze topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
sluchaj, Ty jestes pewnie przyzwyczajony, ze masz podane na tacy...a popracowac nad atmosferą to nie łaska? Tommy a Ty w jakim wieku i Twoja w jakim? do Autora - a nie masz wrazenia, ze chcesz za szybko? moze ona potrzebuje czasu na rozkręcenie się...ja cie, jakby mi tak facet po chamsku odbierał telefon....wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może Wy dziewczyny lubicie jak facet leży w łóżku i patrzy w sufit i mysli ciul wie o czym?? jesli sie nie widzi zaintereowania pieszczotami drugiej osoby to co? to jak bawienei sie z miesiem który robił bedzie dokładnie to samo, lezał i patrzył w sufit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
skąd wy takie dziewczyny bierzecie? A moze ty jestes misiem Tomim? [tym z bajki na DVD :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
kicia to wyobraz sobie sytuacje facet lezy na lozku i chce tylko zebys to ty meczyla sie nad jaego "potrzebami" , nie mialem podane na tacy lubie ja piescic i sprawiac ze doskonale sie czuje ale jesli ja wzamian dostaje tylko "calusy" w szyje albo klatke piersiowa to naprawde trudno takie cos zniesc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh nie, nie jestem misiem, a co do potrzeb... potrzeba na przykład tego ze sie widzi zaangarzoanie i na iłosc boską nie chodzi o sex, chodzi o zabawy w łóżku, typu: przytulanie, namiętne pocałunki, głaskanie swoich ciał, całowannie swoich ciał, i ja to włąsnie cały czas robie, ale kiedys powiedziałem dosci i zastrajkowałem, sokoro ja cały czas wszystko robie zeby było namiętne, romantycznie, jakies śiweczki , kolacyjki do łóżka, a widzimy sie ze 3 razy w tygodniu i takei coś no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×