Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maarcoo

Bez wzajemnosci

Polecane posty

Myslałem Maarcoo,że lizanie sprawia Ci przyjemność,a Ty to /i widzac,ze robisz to beznamietnie,udaje podniecenie,potem orgazm,a potem ma Cie w dupie.:-p Między wierszami,wyczytałem,ze jestes ukrytym gayem,więc przy odrobinie pomyslowości i po przełamaniu barier,problem sam rozwiązesz.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
tommy praktycznie mam to samo tylko widze sie z nia czesciej ale to jest bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
inny gosc - ale ty zabawny jestes :| idz poczytaj bravo albo jakies inne pisma na twoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
ja coś napiszę: całusy w szyję i klatkę piersiową to nie jest zła baza. Tommy i Wy tak 3razy w tygodniu teges? Kurcze - zazdroszczę :( i co ona tylko w tę szyję i klatkę piersiową? no a masaz, jakieś olejki, te sprawy... eksperymentować trzeba, zachęcac kobietę...jesooo, jak mój brat, kiedy mam problem z kompem (jest komputerowcem): "eksperymentuj" mi mowi, no to eksperymentuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTAAA..
jestem kobietą i kocham brać do buzi!!!! bardzo chciałabym by facet na to nalegał (zawsze ja wykazuję inicjatywę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
a ona nie mowi, czego chce? moze rozkręcilaby się, gdyby ją pocałował w karczek, brzuszek itd. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to mam na szczęście sporadycznie, i dlatego napisałem, dawniej tak było bardzo często ale teraz jest juz w miare dobrze, widac ze jej tez zalezy teraz na tym żebym ja sie psychicznie dobrze czuł i zebym miał chęć na pieszczenie jej slicznego ciałeczka, ale tak jak pisałem musiałem stosować chamska metode lezenia jak druga kłoda bez dotykania, jej, i głaskania które tak uwielbia, poprostu tylko buzi, buzi, i nic wiecej... i wtedy sie pytała co sie dzieje czy nie mam ochoty, i dlaczego taki jestem, no to mówiłem oczywiście tak delikatnie i troche w zartach że sie zachowuje tak jak ona, że z mojego punktu widzenia to nie jest podniecające jak dziewczyna lezy i nic nie robi, i chyba to zrozumiała, na początku mi sie wydawało że robi to na siłe, to znaczy że cały czas myśli czy jest mi dobrze, ale teraz nie widze zeby to było \"na siłe\" tylko poprostu, stała sie bardzo namiętna i podnieca mnie każdym swoicm ruchem ciała, nawet jak herbatke robi, czy sok nalewa, poprostu jest cudownie, i dajemy sobie max czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
Dorota, oni mają to gdzies..pewnie w międzyczasie zamiast dziewczynę adorowac czają się w necie ...lenie śmierdzące jessoo, królestwo za 3 razyw tygodniu..popsuliscie mi humor :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
eksperymenty ok ale jest jeden problem... ona .... a dokladniej jest "staroswiecka" poprostu wychodzi na to ze ona ma miec dobrze a ja dam sobie juz rade :| wiem ze trudno rozumiec odbieranie telefonow itp ale nie widzialbym roznicy nawet gdybysmy nic nie robili ..... nie rozumiesz ze facetowi moze sie znudzic taka sama monotonia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, to jest tak: zaczyna sie od całowania namiętnego, pónxniej jest masaż bo bardzo to lubi, potem znowu namiętne całusy, przytulanie, całowanie całego ciała, pieszczenie jej słodkich piersiaczków, całowanie brzuszka, masa tyłeczka, szyji, potem drażnienie sie w okolicach muszelki, to znaczy głaskanie i całowanie na około ale nie tam, i co ja mogłem innego jeszcze zrobić?? jak nie położyć sie nagle przestac, i tylko z nią całować?? tylko to pomóc mogło, przynajmniej rzadziej teraz tak jest, ale sie zdarza czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
czy ktos sie jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
tommy a gdy pytala sie co ci jest mowiles wprost czy ignorowales te pytania i odpowiedz byla ze nic ? ja mowie ze nic mi nie jest ale nadal moglbym gadac przez komorke albo cholera wie co robic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
mogles ja częściej przytulac, calowac w karczek, nosić na rękach, patrzyc z uwielbieniem jak się ubiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak jak Maarcoo pisze, monotonia, my dla kobiet wszystko co widac ze sprawia im przyjemnośc a one całowanie sie tylko w zamian, MY FACECI też uwielbiamy to wszystko co napisałem we wczesniejszym poście, przecież my nie mamy tylko potrzeby \"walenia\" i \"spuszczenia\' sie wyższe uczucia tez w nas są:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak miałem rację.Ale nie masz sie czego wstydzić,ani powodu by się oburzać.Ale skoro cie to wkurza,moze idź do zakonu ? Brava nie czytam od 20 lat.Ale facet który sie skarzy,że jego kobieta nie chce brac jego penisa do buzi jest delikatnie mówiąc - infantylny :o Jeśli nie żałosny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
kobieto ja to robie KOCHAM JA w innym razie niewiem czy to wszystko wytrzymal bym psychicznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskawka
maarco, ja Cię rozumiem bardzo ciekawym zjawiskiem na kafeterii jest to że jak dziewczyna pisze "robię loda chłopakowi, ale on nigdy mnie nie chciał pieścic ustami", to oburzone dziewczyny odpisują "co za cham! rzuć go! jak można się brzydzić! egoista". Ale jak podobną, tylko odwrotną sytuację opisze chłopak to te same dziewczyny piszą "ale z ciebie egoista! nie wolno jej zmuszać! czy wam zależy tylko na tych pieprzonych lodach?!" ja osobiście nie mogłabym być z takim partnerem jak Twoja kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, wszystko co mówisz było, bo ja nie pamietam juzwszystkiego co robiłem, Maarcoo krótka piłka byla \"misiu no ja tez bym chciał żebyś sie mną troszeczke zajęła, a nie tylko cieszyła sie tym co ja Tobie robie\" oczywiście to było tak wiesz.. na wesoło, ze smiechem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
bosheee rusawka moze podalem przyglad brania do buzi ale przeciez jest wiele sposobow zeby facet nie czul sie znuzony "nie zalezy mi na tych lodach" poprostu nie lubie rutyny i potrzebuje jakis nowych elementow nie tylko lodow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
wiecie co? to co ona ma się nonstop sprawdzać?zycie to apel? ale czego ona nie robi konkretnie - moze jest zmęczona i dlatego ma takie fazy ? a moze Wy jak śpicie nie wtulacie się w nia? Wszystko chcą od razu:o a mi tam was nie zal ... sorry, ale nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskawka
maarcoo - to Ty mnie nie zrozumiałeś to właśnie ja podałam przykład że jeśli facet ma za mało pieszczot to kobiety tego nie rozumieją, ale uważają że mają prawo domagać się pieszczot od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
ja nie wiem, bo ja z reguły pierwsza się rzucam na faceta :o...albo jakos podtrzymuję atmosferę..Zalożę się, że Tommy ma tez pewnie pannę w okolicy 25ki albo niewiele starszą zgadłąm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny Gościu, nie chodzi (przynajmniej mi) o lody, i sex, tylko normalną bliskośc, ludzie czy Wy wszystko łączycie tylko z lodami, ciągnieciem druta, obiąganiem czy jak to jeszcze chcecie nazywac i z du******m???? przeciez sa też inne wyższe wartości w związku, ale tak jak napisał Maarcoo bez miłosci taką laske kazdy facet by popier***** bo nie tylko faceci sa po te zeby laski zaspokajac, i jest dokładnie jak napisał Ruskawka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
jesli uwazasz ze 1,5 roku to za szybko to mi troche zal ciebie .... po raz kolejny spytam ciebie co bys zrobila gdyby facet ograniczal sie tylko do calowania twojej szyi , brzucha i klatki piersiowej ??? przez gora 10-20 minut ??? dostala bys na glowe i wkurzyla bys sie na niego ze traktuje cie tylko jak cos na czym moze sie wyzyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, ja takiego starzu to nie mam, moja dziewczyna ma 19 lat a ja 20, a widzisz, Ty masz chęć sie rzucić na faceta, i nic facetan nie kręci jak własnie taki widok że dziewczyna go pragnie, jego dotyku, przytulenia, pocałunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
ale jak ona reaguje? moze nie ma doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskawka
ruskawka jest kobietą :) ja bym nie była z facetem który nie chce mnie pieścić, a tylko czeka na pieszczoty :) no ale chyba Wam to tak u kobiet nie przeszkadza skoro wciąż z nimi jesteście chociaż np. od paru lat leżą w łóżku jak deski ....kwestia gustu.... a może temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcoo
rusawka przepraszam zwracam honor !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciacomeback
19 lat dziewczyna i Ty od niej wymagasz...nie, ja w wieku 19lat to się jeszcze nie umiałąm całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×