Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podniese se

SEKS Z PUSZYSTĄ

Polecane posty

Gość podniese se
No to czuję się usatysfakcjonowana. Gusta są różne, ale jak widzę jeśli chodzi o wygląd i tylko o wygląd, to spooro mężczyzn lubie takie jak ja. A ja chetnie nawiążę znajomość z kimś, to lubi się przytulić do ciepłej, seksownej i nie szczuplej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniese se
Tylko się nie bijcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan wyjazdow
czy puszystej kobiecie latwiej uprawiac seks analny z racji wiekszego srola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okij
podniese se: fajne to mogą być kobiece, lekko okrągłe ciała,ale nadwaga (ta spora) nigdy nie jest fajna!! Lepiej się odchudź!!!!! Twoja nadwaga świadczy o lenistwie w życiu i kanapowym trybie życia. No i wpieprzasz... samo się nie tyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik
Przyjedź na wieś - na ziemniakach schudniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik
obciągam w gumofilcach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik.
Sam no tu - ziemniaki przebierać będziem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z puszystą
klęska, porażka, fuuuu jak widze takie zwały tłuszczu, jak można uprawiać seks z taką zapuszczoną babą z nadwagą, chyba ze oboje maja nadwagę to ok. Ale kiedy on szczupły a ona krowa , - żenada!!!!!! I wmawiajcie sobie kobiety ze macie kobiece kształty i kpijcie ze szczupłych kobiet - tak naprawde każda chce byc szczupła, jedynie nie każda może bo do tego potrzeba pracy, wysiłku, dobrego nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bycia szczupłą nie zawsze trzeba dużo wysiłku, diet , ćwiczeń, bo niektóre babeczki mają po prostu cudowny metabolizm... Mam taką koleżankę, która nie wie, co to wysiłek fizyczny i dieta, a jest super szczupła i naprawdę bez zarzutu... Mniam mniam... Ja to sie muszę nastarać, namęczyć, niemal głodować i padać na siłowni z wycieńczenia, by było widać efekty, a jak na razie zaliczam sie do tych puszystych (178cm, 73 kg)... Kiedyś byłam bardzo gruba (nawet110kg ważyłam) i faktycznie nie wierzę, by sex z grubasem to było coś miłego... Trzeba umieć odróżniać pojęcia kochana autorko topiku...... Mój chłopak mnie uwielbia, a jest wysportowany i bardzo ładnie umięśniony... Jeszcze trochę i ja też sobie niczego nie będę zarzucać... :) Do autorki: Puszysty a gruby to dwie różne sprawy... Pomyśl o tym... No i ciało to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona39letnia
do Mendhi :-) chyba nie wiesz co piszesz odnośnie słów"puszysty" i "gruby"...Słowo puszysty i gruby to to samo.Puszysty to takie żartobliwe okreslenie osoby grubej,otyłej...jak nie wierzysz to zajrzyj do słownika j.pol.A Ty w ogole nie zaliczasz sie do "puszystych "A propo metabolizmu,nie wiem ,ile lat ma Twoja kolezanka,ale po 30 u kobiet i u męzczyzn takze(ale mniej) metabolizm spowalnia i jezeli nie bedzie sie dbac o dobra diete,ruch to i małe ilosci pożywienia moga przysporzyć kłopotu w postaci odkładania się sadełka. A co do seksu z osobą puszysta,to wydaje mi się,ze to każdego sprawa z Kim sie seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona39letnia --> Masz rację, ale powiedzmy, że dla mnie słowo 'puszysty' oznacza 'z lekką nadwagą', ale fakt, ogólnie to delikatne określenie człowieka grubego, nawet otyłego... Co najśmieszniejsze - puch to coś lekkiego i zwiewnego... Taka dygresja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialem okazje
i nigdy wiecej. NIe wiem co moze podniecac w wiodku wylewajacego sie tluszczu, olbrzymich, brzydkich cycow i zwykle szorstkiej skory... Zdecydowanie wole ladne, szczuple, zadbane kobietki. Moja obecna kobietka nie jest moze jakas super szczupla ale do puszystych na pewno nie nalezy. Ma piekna skore, sliczne cycusie... Kocham ja i to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka 2828
No a nasza cudowna DODA z zespolu Virgin wazy tylko 50 kilo a jaka zajebista i zaden facet nie mowi ze na kosci nie leci ,a w sumie co to 50 kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia*
o cholera, ja mam małą nadwagę i koszmarne nogi...chyba musze sie zabić bo nie jestem szczupłą, to nic,ze się lubię i akceptuję, mam fajny biust i ładną buzie..w dodatku studjuje prawo...wygląda na to,ze musze skjoczyć z akademika bo WSZYSCY mężczyzni preferują te szczupłe laseczki.. jaka szkoda,że Polacy to idioci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniese se
Jestem i czuję się atrakcyjną kobietą ,świadomą swej urody , z błyskiem w oku i tym czymś co tak przyciąga facetów. Lubię siebie taką jaka jestem . Bo erotyzm, to nie tylko wygląd, to radość z zycia, uśmiech, życzliwość, kobiecość , ktorej także jak i kilogramów mi nie brakuje. Fałdy tłuszczu mi nie zwisają . Zaakceptowałam siebie taką , jaka jestem. A i inni nie widzą we mnie grubasa, tylko kobietę, którą można i warto pokochać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne są takie kobitki
jakbyś leżał na pontonie z dziurką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do podniese se
lepiej też sie powieś,w końcu też nie mieścisz się w kanonach współczesnej mody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniese se
z jakiego powodu mam się wieszać kotku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniese se
ty chłopie wiesz co gadasz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co ta cała gadka??? Jeden woli matkę, drugi córkę i wszystko w temacie!!! To powoli staje się nudne i z całym szacunkiem, ale ta dyskusja niczego nowego nie wnosi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jestem i czuję się atrakcyjną kobietą ,świadomą swej urody , z błyskiem w oku i tym czymś co tak przyciąga facetów\" Podniese se, skoro tak przyciagasz, to czemu marudzisz, ze w realu czar pryska i nie mozesz nikogo znalezc? he?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on24
:podniese se -a mogłabyś napisać skąd jesteś albo jaki namiar podać ja lubie puszyste i bym z tobą pogadał(ale oczywiście nie do przesady z tą puszystością) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniese se
Nie doczytałaś paruf... Chodzi mi o rozmowy np. na gg.A potem o wysłanie zdjęcia. Gada się ze mną zajebiście tylko czasem panowie są rozczarowani, że nie jestem szczupłą laską. Szukam kogoś , kto nie powie, że inaczej sobie mnie wyobrażał. Jak kto chetny, niech poda gg lub tlena. Wtedy obejdzie się bez rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gada sie ze mna zajebiscie\", \"Jestem i czuję się atrakcyjną kobietą ,świadomą swej urody , z błyskiem w oku i tym czymś co tak przyciąga facetów\"... Skoro tak przyciagasz, to czemu nikogo nie masz, tylko szukasz przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Do Mendhi - KOBIETO ZACZNIJ SIĘ LECZYĆ - JEŚLI TY UWAŻASZ ŻE PRZY WZROŚCIE 178 CM WAGA 73 KG TO ZA DUŻO TO JESTEŚ CHORA PSYCHICZNIE.PRZEZ TAKIE GŁUPIE KROWY KOBIETY CHORUJĄ NA ANOREKSJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem chora psychicznie, a może kultura masowa mnie lekko przygniotła i widzę siebie taką, jaką widzę... Czemu w Tobie tyle złości Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...? A krową raczej nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST OBLEŚNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×