Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

La Cucaracha

Stracilam cnote w wieku 24 czy to takie dziwne???

Polecane posty

Gość a ja mam 24
no to kolorowych snów w egzotycznej scenerii:) (i nie ,nie jestem zdesperowana dziwaczką która podrywa obce kruki na forach internetowych,hehe,po prostu znowu mam faze bezsenności i juz nie wiem co mam robić więc marnuję czas psując sobie oczy i poczucie smaku tutaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja wcale nie sugeruję, że jesteś zdesperowaną dziwaczką, broń mnie Panie Boże kochany od takich uogólnień :) (a skąd wiesz, że jestem obcy lub, że nie jestem do poderwania) :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to bardzo dziwne
W ogóle jak możesz się tym chwalić? Powinnaś iść do psychiatry, bo to po prostu tragiczny problem, który bez pomocy specjalisty albo ewentualnie jakiejś wpływowej religii, będzie Cię nękal do końca Twojego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuu
brzydze sie kobietami! a ble! coz to za gatunek przebrzydly i rozwiazly! fuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GCC
ja miałem 24 lata jak mnie laska rozprawiczyła .... wcześniej była okazja niejedna ale ja głupi nic do nich nie czułem i czekałem .... teraz wiem że nie było warto, trzeba było za wczasu życia używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuu
oj glupis ty, glupis w rzeczy samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozprawiczonego prze laske
poczules cos do laski?hmmmm,mowisz ze cie drewno podnieca?uuuu,interesujace troche dla mnie nie jasne sa szczegoly utraty dziewictwa z laska....aaaaa,musiala miec jakas dziurke chyba,tak? hmmm,ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GCC
laska to ja bym cie zdzielil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też..........
mialam lat 24 gdy przestalam byc dziewica i nie pochodze z malego miasta, nie bylam chowana w jakiejs rygorystycznej rodzinie, chodzilam na imprezy, upijalam sie, jestem atrakcyjna, mam zajebiste studia i prace, nadal si eucze, te rzeczy w ogole ni emaja wplywu.. moje kolezanki tez mialy mniej wiecej tyle lat, albo teraz majac 25 nadal sa dziewicami.... zwyczajnie.. tak sie ulozylo i juz... za to teraz jest swietnie :) nigdy nie robilam z tego wielkiego halo ze jestem dziewica w takim czy innym wieku, nie ukrywalam tego przed gosciem z ktorym to zrobilam z ktorym z reszta robie to do dzis :) zwyczajnie tak wyszlo, jedni zaczynaja majac lat 15 inni 24 albo wiecej - to po prostu kolejne doswiadczenie choc przyznam ze bardzo przyjemne i uzalezniajace :D podoba mi sie okreslenie kogos kto wypowiadal sie tu wczesniej, ze jesten NIETYPOWA STATYSTYCZNIE - fakt i to wszystko ;p pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 24
kruuk nie obcy?: no taaak,o kruku przecież wszyscy slyszeli!! to ten co tak pięknie spiewał,prawda? O jego znajomym,lisku,rownież było głośno:P a do poderwania kruki sa ...łatwe! wystarczy machnać reka ,tupnąc nogą czy rzucić kamyczkiem i już się podrywają i odlatują...zaraz zaraz,chyba że z gawronami mi sie pomyliły....hmmm,no i znowu kolejna rzecz o której muszę teraz myśleć,i kolejny pretekst żeby nie klaść się spać pozdrav!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 24 ... Pomyliłaś, nie z Gawronami, tylko z kawkami, ale wybaczam ;) Kruki są bardzo mądre, inteligentne, długowieczne i wogle ... ach, och :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
ale kawki to sa chyba znacznie mniejsze,prawda?(a pan kawka to nie jest .....kawek?heh,a moze,kawosz?) moi dziadkowie kiedys sobie taka kawke oswoili i wlatywala przez okno do domu jak ja tylko zawolali tak,kruki to sa wyjatkowe,blyskotliwe i czarujące,za przeproszeniem,ptaki :P fajnie by sobie bylo oswoic takiego kruka.....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś już jedna chciała mnie oswoić, ale ... przestała dbać o mnie i odfrunąłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wlasnie
odfruwam jak czuje ze juz za bardzo mnie oswojono,zeby ewentualnie uprzedzic ten moment kiedy mnie ktos bedzie z parapetu przepedzal.....nieeee,czekaj,przeciez ja na parapetach nie przesiaduje-lęk wysokości,jak moglam zapomniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ... czas odfrunąć do zimnego łóżeczka :( do jutra , paaaaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nooooooo
to kruk takie różane usteczka posiada?:P pozdrawiam serdecznie,mimo ze ze znuzeniem,aczkolwiek bez nutki desperacji spij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Witam:) Ja mialam tracac cnote 22 lata a moj ukochany 25 i nic w tym dziwnego. Oboje nie bylismy zdziwieni. Jestesmy dla siebie pierwszymi partnerami i jestesmy bardzo szczesliwi. Jestesmy razem dwa lata i planujemy sie pobrac. Naprawde warto czekac na odpowiednia osobe, bo pozniej czlowiek nie zaluje glupich pochopnych decyzji. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia kaczanowska
tyż się mołsz cym chwolić. Joł je do dzisiaj cało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×