Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość celestynka

czy jestescie z mezczyznami ktorzy nie pociagaja was fizycznie

Polecane posty

Gość szyderczy_nastrójjjjjjjjjj
nie wiem jak to możliwe zeby z takim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja przy 170 cm
waze 58 kg no i co? mam sie powiesic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szydera
mega konus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuirra
zmartwiona z wrocławia - och, jakże dokładnie Cie rozumiem! Mój ostatni chłopak - było to samo - nauczyłam go jak ma mi piescic łechtaczkę. Orgazmy miałam z nim, ale takie bez "achów", zwykłe mechaniczne, tylko fizyczne. Nie mówię ze z poprzednimi miałam w 10 seksund, ale.... przy poprzednich CZUŁAM podniecenie! Szczególnie przy jednym. Orgazmy z tamtym były jak porażenie prądem. A ten ostatni był... po prostu brzydki. Nie podniecał mnie. Myślałam że uda mi się go pokochać za charakter. Nie dało się. Odeszłam. Dziś szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
jekies pizdy musialy popsuc caly topik bo latwiej jest komus dopierdolic niz pomoc chociaz troche.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
bo sie nudza glupie krowy i wygodniej im kogos kopnac niz podniesc..........chociaz na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje Słonko od 12 lat uprawia czynnie sport i jak go poznałam (4 lata temu) to ehhh te nóżki i ten kaloryferek na brzuszku :D :D teraz brzuszek ma troszkę bardziej większy i grubszy ale nóżki dalej ma przecudne ale wiecie co /? wraz ze wzrostem jego brzuszka moja miłość rośnie :) ja natomiast jestem chudsza o 7 kg niż wtedy kiedy się poznalismy i moj facet czasami żartuje , że pokochał mnie za moją wielką dupę a teraz jej nie ma :P z tymże nie napewno wielką bo wtedy ważyłam 52 kg :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle ważę niestety :O a wzrostu mam 167 cm ale co ja poradzę, że jem jem jem a nie tyjem ?? :D a cycki i dupa też moglyby urosnać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodnoszę
:classic_cool: pedotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina
A ja mam 168 i waże 57 kg. I też mam małe cycki:p Ale dupę jak stodoła :classic_cool: Widać ją tym bardziej, że mam wąską talię i bardzo szczupły brzuch, więc się wydaje jeszcze większa Nie ma takiego, który by się nie obejrzał;) A jeżeli Wasi faceci Was nie podniecają, to albo to nie "ci", albo za czesto ich zmieniacie. Bo jak człowiek przywyknie do tego, że może wymieniać kogoś na inny egzemplarz, to potem już mu tak zostaje... Czasami nie warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina
Ja mam cycki B, ale za to dupę F :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie wierze ... jak poznalam swego meza wazyl 90 kg przy wzroscie 174 cm .... schudl ...ale nie z mojej inicjatywy ...chcial wiec to zrobil ...pociagal mnie i pociaga teraz znowu wazy 90 kg , ma brzuszek ...ale i tak go pragne kazdej minuty ... kobietki ...to chyba nie ci prawdziwi ...gdybyscie ich kochali nie przeszkadzaloby wam ich kilka kg do przodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celestynkaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×