Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zenek Złotopolski

Jak głęboka jest pochwa? Ponoć standard 10-12cm,

Polecane posty

Gość j53
pedotka, zglos sie do ksiegi rekordów guinnessa albo jedź na misje do afryki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wot
5-7 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusksrus
buahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
taaaaaaaa może sie skurczy troche po 10 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHU.
jasiu jak masz 7cm.to napewno jestes pedziem i zadowalasz drugiego pedzia dajac mu swej dupy .co najwyzej moze ci laska zrobic minilodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
7 cm to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
minilodzika? chyba raczej czekotubkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu_basiu
dajcie mi spokój, też podrywam dziewczyny :P co prawda jeszcze nie miałem sexu :O a mam już prawie 27 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu_basiu
a kysz ty podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalula
Jasiu dlaczego taki krótki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu_basiu
nie wiem :O jakoś mi nie urósł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalula
Jasiu jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalula
Bądź jutro rano mam do Ciebie kilka pytań - prosze około 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalula
Mam tylko jedno pytanie, czy Twój mały penis jest wynikiem jakiejś wady wrodzonej narządów półciowych? Mam małego synka, który może mieć w przyszłości podobne problemy do Twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolemoniak
Jedną zaspokoisz, a drugą nie, kobiety czerpią swój orgazm równie, niektóre ze ścian, wtedy zaspokoisz, a niektóre z jakiegoś punktu G, to wtedy musisz włożyć jak najgłębiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiePonadStan
wy sie kur** wszyscy znacie widze ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Hariet
ludzie... czemu Wy nie czytacie ze zrozumieniem? :O autorze, coś Ci dzwoni, ale nie wiesz w którym kosciele nie chodzi o to, że pochwa jest głęboka na tyle a tyle-a tak konkretnie to 12- 14cm- tylko do tej głębokości jest zaopatrzona w 'receptory czuciowe'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roccom
Podobno tyle ma ale w stanie normalnym . Natomiast podczas penetracji jest w stanie znacznie się rozciągnąć i dostosować do wielkości penisa czy dilda. Oczywiście są pewne indywidualne granice - jednej już 16 cm sprawia ból innej dopiero ponad 20 . Nie ma standardu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja męskie
Jasiu jeśli masz takiego w wieku 27lat to idz do lekarza ale raczej będzie trzeba będzie zrobić operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgsderfwetfresw
12 cm, ale w stanie spoczynku. To tak jak penis bez wzwodu. Podczas seksu pochwa może mieć do 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loozz w pochwie
W czasie stosunku to i się na 50cm rozciąnie sam widziałem. A jak sie dobrze postarać to jako dodatwkowy stymulator można wykorzystać serce partnerki dodtykając go czubkiem penisa przez dobrze sozciagnieta pochwe....ehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od budowy mam penisa 22 cm i kilka związków za sobą ,po prostu musiałem uważac żeby nie włożyć więcej jak do połowy z kolei teraz mam partnerkę która urodziła 3 dzieci jest ode mnie sporo starsza i mieści go całego przezywając mega orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirrifi
Z pochwami to rożnie bywa i wielkość oraz podatność na rozciąganie są sprawami bardzo indywidualnymi, a ilość porodów i częstotliwość współżycia nie są aż tak istotne jak by się wydawało. Ja niestety jestem zbyt hojnie obdarzony (tj. w porywach do 23 cm i ok. 16-17 obwód) i niestety w większości przypadków stosunki seksualnie nie wyglądają zbyt fajnie. Dobrze jak się uda z połowę zamoczyć. Ale są różne Panie i różne pochwy. Przykładowo miałem kiedyś mężatkę po dwóch porodach i wcale nie było tak łatwo współżyć, nawet do połowy długości nie wszedłem i po 2 minutach takiego delikatnego dzióbania powiedziała że ma dość. Z kolei kiedyś pewna nawet dość drobnej budowy, ale zdaje się doświadczona w bojach 17-latka ujeżdżała mnie tak mocno, że aż jaja bolały, penetrowałem ją do oporu w wielu pozycjach, a ona jęczała z rozkoszy i prosiła o więcej. Był to chyba najlepszy sex jaki dotychczas miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin125
Mój penis ma 22 cm i żadna kobieta nie chce się ze mną kochać o to numer 721792915 chętne na sex dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×