Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubububu

Czy wasi faceci wzdychają, jeczą albo wydają inne dźwięki w łóżku?

Polecane posty

wyobrażam sobie że nie jest z całym szacunkiem do zaciskania i tłamszenia i chęci Twojej;) odreagowuję jedynie wczorajszy wieczór:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialbym nic przeciwko wiekszęj ekspresji równiez:) ale to nie o to chodziło musiałabym długo opowiadać a nawet narysować, zwyczajnie mnie trafiło wrrrrrrrrrrr life is brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj jest
cicho .a chciałabym,żeby troche pojęczał./kurden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka i chochliczek nie przeszkadzam? Przywyklam juz do tego , ze jak wy sie zjawiscie to temat rozrasta sie ... Juz gdzies pisalam ...moj czasem steknie , mowi mi ze mu dobrze , zajebiscie ...wiem o tym ...ktos jednak stwierdzil ze on udaje ...niech kazdy mysli co sobie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia no coś Ty:D Chochlik może jutro napiszę, zresztą już nie bardzo jest o czym:) Krawat ze mną pogadał, wiesz co, mnie chyba zawsze będzie dobrze ale jednak cholera są takie momenty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123
mój chłopak podczas stosunku mowił po niemiecku a przecież wiem że niezna tego języka:P.Spytalam więc czy zna,a on że nie,więc co to bylo?hahahahaha ale mieliśmy ubaw przez kilka dnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykacz...krzykacz
moj tez malo z siebie wydaje,ja zawsze musze go pytac,dobrze ci/ no i on dopiero wtedy uwielbiam to z toba robic,kochac,uwielbiam wchodzic w ciebie itd itp,a kiedy wiem ze ma miec orgazm-o czym mnie powiadamia-bardzo ja to lubie,to sama mu mowie KRZYCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :/ choc nawet pytalam czemu, ale \'Bo tak\" to wystarczajaca odpowiedz rozmawiamy i mowi ze mnie kocha to wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Tygrysek dosc czesto jęczy i stęka i to głośno :-D I problem rodzi się zgoła odmienny!...rodzice sa za ścianą! I muszę mu usta zatykac dłonią , bo jak dam mu pojęczec to potem gdy wyjdziemy z pokoju to bacznie sie nam przyglądają... Taka głupia sytuacja :-O Ale gdy wyjezdzamy razem na wakacje , i nikt tam nas nie zna,to wtedy oboje drzemy sie wniebogłosy i mówimy do siebie swinstewka podczas seksu,bo to uwielbiamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwina
a moje sloneczko nie wydaje dzwiekow... a wiem ze jest mu baaardzo milo... szkoda, ze taki wtedy cichy bo bylo by mi milo uslyszec jakies westchnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkuliow marta
Jak robie mu buzia, bo sie wije jak piskorz. Ale ostatnio sie glosno spierdzial przed wytryskiem, prawie mnie zmrozilo, ale przeprosil, ze to z rozkoszy. To bylo straszne, fetor jak z umarlaka a do tego zaczal mi sie spuszczac obficie w usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja pier*ole
żenujące ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvsghjgbhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki cichutki
Mój facet jest taki cichutki w łóżku, jak się kochamy to głośniej i szybciej oddycha, czasami się pyta drżącym głosem czy jest mi dobrze, zawsze jednak patrzymy sobie w oczy, chciałabym posłuchać jego jęków bo ja należę do tych głośnych, ale przebolałam to jakoś, bo zawsze zajebiście mnie zaspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepez
do marty jukilow-lubisz baka z wtryskiem?moze jeszcze kleksa na brode?io piorunujace wrazenie.do tego pawik i gil z nocha.mniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego mężczuna nigdy nie udaje orgazmu?? Bo żaden facet celowo nie zrobi takiej miny!!\" Coś w tym jest... A podobno jak ma orgazm, to skupia sie tylko na tym...Więc cokolwiek robi podczas...To jest to machinalne, instynktowne, niekontrolowane w zaden sposób- niteczka pod 3m ująca uszy zostaję zerwana!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×