Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telemaniaczka

a dzis w Tv 40 dni i 40 nocy

Polecane posty

Gość telemaniaczka

czy ktos to widzial ? Zaczelo sie obiecujaco :):):):) napaleniec z niego...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to idz ogladac
a my tu o powaznych sprawach rozmawiamy a nie o takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie widze
ze bardzo powaznych...chyba naprawde nie macie powaznych problemow w zyciu jesli jakis facet zastanawia sie czy normale jest uprawianie sexu w ponczochach.... za glowe sie tylko zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakim kanale
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki
kanal? szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaa
nie na polskim :):):) wiec palancie nie zobaczysz tego :) i nie jestem kurewka do twojej wiadomosci palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaa
no czy sie komus ten film jeszcze podobal oprocz tego napalonego i niewyzytego palanta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie sadze
zebys sobie znalazl bo jesli mieszkasz w Polsce to raczej tego nie zobaczysz hahahahaha. Palant.....i jeszcze pewnie nie masz jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jesli tak
to powiedz na jakim kanale to leci :):) ciemnote to mozesz sobie komus innemu wciskac a nie mnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzreba bylo tak od razu....
wiedzialam od poczatku ze jest w Tobie cos co mnie pociaga....ach ten moj goracy temperament nie pozwala mi sie na niczym innym skupic jak tylko na ... ciekawy na czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było tak od razu gadać
teraz obciągnę ci po same coole z połykiem a potem będziesz mi mógł rozsmarować gorącą kupę na twarzy (mniam!) Ah, dalej, pokaż knagę, bo mnie mój gorrrrący temperament rozpiera. Od rana noszę w odbytnicy kość do psa- największy rozmiar- dla dogów angielskich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie bylam ja
ja oczywiscie jestem delikatna i takie rzeczy nawet mi przez mysl nie przeszly....ach ten okropny podszywacz... a teraz jestem bo juz sie film skoczyl a Ciebie pewnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spoko
i zmien bo dziwnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spoko
szkoda ze nie po polsku bo choc umiem angielski to jednak nie to samo. A Ty co porabiales przez ten czas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide jzu spac
bo prawie polnoc juz a jutro tez jest dzien. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten .. ze zmienionym nickiem
no czekalem na Ciebie bo mysalelm ze sie kots podszywa i przecxyatlem dwa rozdzialy ksiazki Michio kaku "Hiperprzestrzen ". a skad jests ze masz poludniowy temperament ? sluchaj nie mozesz mowic ze film byl spoko musizz okreslic dokladnie , jesli mamy ogladac wspolnie filmy przez reszte zycia ... ile masz lat w ogole ?ja mam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide jzu spac
ja skoncze 26 latem. A nie wiem skad to sie wzielo ze mam poludniowy temperament :) Bo moze i mam ale mieszkam teraz zupelnie w innym kierunku - powiedzialabym nawet ze zupelnie na polnoc na pewnej wyspie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten .. ze zmienionym nickiem
na pewnej wyspie ?? w poslce sa dwie wyspy Uznam i Wolin tak mnie w szkole podstawowoej uczyli :) dobra olejmy te wyspy . napisz mi jaki jest Twoj ulubiony film i dlaczego ? bo uznalem Cie za kinomaniaczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide jzu spac
a kto powiedzial ze w Polsce mieszkam :) Jakbys uwaznie czytal co pisalam to bys wiedzial ze nie moge pisac z Polski :) A moj ulubiony film hmm...ciezko jest odpowiedziac jednoznacznie bo to zalezy od mojego nastroju danego dnia. Czasem lubie ogladac komedie a innym razem thillery. Ale filmem do ktorego mam najwiejszy sentyment juz od wielu lat jest "Top Gun"... pewnie bedziesz sie smiac ale tak jzu jest :) A Ty jaki film lubisz najbardziej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten .. ze zmienionym nickiem
nie bede sie smial ja lubie filmy wojenne cos a'la szeregowiec ryan horrory i filmy science fiction ale musza byc dobre wiem ze nie mieszkac w polsce z tymi wyspami to taki zart piszesz ze mieszkasz na wyspie a wczesniej pisalas ze juz prawie polnoc u Ciebie mimo ze u nas 1 w nocy wiec pewnie mieszkasz w Wielkiej Brytanii o czym mozna z Toba pogadac jeszcze oprocz filmow ? czy sie interesujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten .. ze zmienionym nickiem
z top gun podobal mi sie jedynie kawalek Berlin take My breath away :) poprostu nie gustuje w takich filmach i w tomie Cruisie chociaz raport Mniejszosci byl naprawde dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide jzu spac
przede wszystkim sportem. Jestem po wychowaniu fizycznym, trenowalam siatke jakies 14 lat i uwielbiam plywac...jestem z wyksztalcenia nauczycielka ale nie pracowalam w zawodzie o chyba po opowiesciach kolezanek z roku nie zamierzam :) Ale za to bylam trenerka siatki i praca z dziecmi bardzo mi sie podoba. Tutaj niestety nie pracuje w zawodzie ale za to ... zglabiam tajniki gotowania bo jestem chefem :) no coz nigdy nie mozna przewidziec co sie bedzie w zyciu robilo :) a Ty czym sie zajmujesz nacodzien ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide jzu spac
ta piosenka jets poprostu kultowa :) chyba nie ma dziewczyny (nie wiem jak z facetami :) ) ktorej by sie niepodobala:) a w jaki miescie mieszkasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten .. ze zmienionym nickiem
jestem serwisantem komputerowym .wprawdzie zawodowo nie mam nic wspolnego z kuchnia ale radze sobie w kuchni dobrze z braku kobiety od roku ... zreszta jak byla ze mna to i tak lepiej od niej gotowalem :-o kiedys trenowalem siatkowke ale to tak do 16 roku zycia pozniej koszykowke a teraz rower , silownia bo mialem kontuzje wiezadel w kolanie kiedys :( w jakim miescie mieszkasz w Anglii iaj kdlugo tam jestes ? co robisz po pracy i jak Ci sie mieszka ? p.s fajnie jak kobieta potrafi cos w kuchni zrobic oprocz nastawienia wody na kawe i postawienia ziemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten .. ze zmienionym nickiem
ja mieszkam na gornym Slasku w okolicach Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide jzu spac
no to ja umiem o wiele wiecej zrobic....oczywisice mowie o kuchni :P Mieszkam w stolicy Szkocji i jej mieszkancy strasznie sie obrazaja jak nazywa sie ich Anglikami :) Ale ja az taka nie jestem :) Ale nie napisales gdzie Ty mieszkasz ??? A jestem tu juz od roku - wlasnie wczoraj mi minal doklasnie roczek :) A mieszka mi sie tu wysmienicie - zreszta jak wszystkim innym Polakom tu przebywajacym...Niestety ale nie ma nawet czego porownywac do naszego kraju :( A szkoda bo wcale nie chcialam wyjezdzac z niego ale sytuacja na rynku pracy mnie zmusila i teraz niczego nie zaluje i polecam wszystkim, ktorzy znaja ang i maja troche w glowie, zeby wyjechali. Nie koniecznie do UK oczywiscie ale gdzies gdzie jest lepiej...gdzie mozna godnie zyc i nie martwic sie ze nie starczy do wyplaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide jzu spac
ooo mam tam kilku dobrych znajomych w tych okolicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia ze szkocji
bardzo ale to bardzo milo mi sie z Toba rozmawialo :) A nie zapowiadalo sie na to na poczatku ;) ale bede juz szla spac bo mimo ze u mnie jest godzina wczesniej niz w Polsce to i tak jzu jestem zmeczona :) pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i moze jeszcze kiedys poklikamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten .. ze zmienionym nickiem
zaraz sie okaze ze mamy wpsolnych znajomych albo jeszcze lepiej jak sie okaze ze sie znamy ;) ... ale nie bedziemy tutaj tragac nazwiskjch osob trzecich . napisz dokladnie w jakich miastach to Ci powiem czy tafilas albo wiesz co zostaw mi jakis namiar na Ciebie email lub GG albo jaki tam kontakt masz jesli masz ochcote to sobie pogadamy jeszcze bo u nas juz 1.34 jest i trzeb by bylo isc spac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide jzu spac
wejdz jutro na ten temat to jakso sie zgadamy bo wiesz nie chce podawac swoich danych na forum bo nie wiadomo co ktos z nimi moze zrobic :) ja tez ide juz na 100 spac kolorowych snow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×