Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Łazik Polityczny

Całkiem konkretne pytanie

Polecane posty

Dziewczyny i kobitki, Czy ktoras z Was nauczyla sie doznawac orgazmu z mezczyzna (stosunek czy oralnie to mi obojetne)? Czy sa jakies sposoby na to tzn czy mozna sie tego nauczyc czy jest to po prostu cecha wrodzona? Jesli ktoras z was czekala na to i czekala i w koncu to sie stalo to prosze niech mi zdradzi jak do tego doszlo, czy byl to przypadek czy praca nad soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie bardzo dobre
gratuluje pomyslu... Ja wlasnie czekam i czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroowa
tka,jesli facet jednoczesnie piesci lechtaczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, lechtaczke... le moje pytanie jest jak doszlyscie do orgazmu takze oralnego (byle z facetem a nie samej) i czy to sie udalo po dluzszym czasie i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
nie wiem czy mozna to nazwac nauka ...jesli sa odpowiednie warunki tzn dziewczyna nie wstydzi sie swojego ciala i jego reakcji przed Toba, potrafi sie rozluznic i myslec tylko o tym jak jest jej przyjemnie to orgazm jest w zasiegu reki;) acha technika tez jest wazna, bo jesli to Ty masz ja do niego doprowadzic to musisz wiedziec jakie pieszczoty na nia dzialaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, ja kobieta jestem gwoli wyjasnienia, dlatego pytam jak ja mam do tego dojsc. A w zasadzie pytam przede wszystkim bo jeste3m ciekawa czy do tego mozna dojsc i kto w jakich okolicznosciach przezyl to pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doskonale wiem i pamietam jak mi sie udalo poczuc orgazm (przez masturbacje tylko, niestety) i co na to wplynelo. A z mezczyzna ani rusz i mysle sobie, ze moze sa jakies metody mogace to przelamac. Nie wiem zmiana w sposobie myslenia, dotyku, sytuacja, praca ze soba czy raczej zaniechanie masturbacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
ups:P z doswiadczonym partnerem mozna ja pierwszy orgazm mialam wlasnie z facetem ,tyllko tak jak wczesniej pisalam do tego potrzeba wielu czynnikow ........musisz byc maksymalnie rozluzniona i nie bac sie reakcji swojego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiedz facetowi co sprawia ci przyjemnosc .....sama tez kieruj swoim cialem ...odpowiednia pozycja ....pokaz mu najbardziej wrazliwe miejsce ....pomoz mu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko skad wiedziec gdzie jest wrazliwe miejsce albo pozycja? Jego palec ani jezyk nijak, nigdzie no nie da rady. Jestesmy ze soba 2 lata, jestem total rozluzniona, robimy mnostwo nieprzyzwoitych rzeczy. On jest doswiadczony, ja lubie seks, podniecam sie... Ja jednak mysle, ze to cos innego co nie pozwala zaskoczyc. To nie jest blokada psychiczna tylko fizyczna. Dlatego pytam jak wy dziewczyny do tego doszlyscie. Martwie sie, ze taka moja natura. Moje kolezanki albo mialy orgazmy bardzo szybko po rozpoczeciu wspolzycia albo do tej pory nie maja i obawiam sie, ze nie beda , nie bedziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mordę jeża
Z własnego doświadczenia - to co prawda zależy od charakteru kobitki - ale ja osobiście jestem spełniona jeśli kocham....... Pokochałam jednego (tak naprawdę mocno ciężko mi opisać na czym to polega) dnego faceta - zaznaczam lojalnie,że mam 28 lat (i trochę)....w moim przypadku uczucie to kwestia podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto popros go zeby popiescil ci lechtaczke ....obojetnie jak ale niech ja dotyka ...sama musisz wiedziec co ci sprawia przyjemnosc ...ja tez nie mialam orgazmu ....dopoki nie poznalam meza ....on doszedl do tegop jak doprowadzic mnie na szczyt rozkoszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w morde jeza - uczucie to podstawa, ale z czasem o orgazmie kazda zaczyna marzyc. aniulcia - piescil lechtaczke setki razy!!!!!!!! Dlatego tak mnie to dobija, ze nawet w ten sposob nic z tegoooo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
aniulcia>>>>>>>>nektorzy faceci sa niesamowici , wiedza lepiej od nas jak to robic, gratuluje meza:) Łazik>>>> wlasnie lechtaczka ja rowniez mam wrazliwe wejscie do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka ma zawsze racje
Cwicz sama. To nie zart. Masturbacja rozwija lechtaczke, a ty sie dowiesz jak ma to robic zeby bylo ok. Masturbacja nie moze zastapic seksu. Polecam w wannie ... popusc wodze fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzecz w tym, ze to nie dziala, dotykanie lechtaczki mnie raczej nudzi, czasem boli czasem laskocze, z czasem meczy. Mimo wielu lat wspolzycia na karku, dowiedzialam sie jak wyglada orgazm (w ogole jakikolwiek) dzieki prysznicowi i teraz pragne przezyc go z facetem tym mocniej a tu nic./ Musi byc powod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ....nie wiem jak on dotyka ciebie i jak dlugo ...moj maz kiedys zaczal mnie tam dotykac i piescic ....dosc dlugo to nawet trwalo ...w pewnym momencie poprosilam zeby nie przestawal ....czulam ze zbliza sie .... wyprobuj rozne techniki dotykania ...wazne zebys byla mokra ....to sprawia ze lepiej czujesz ...doradze ci ....fantazjuj ....wyobrazaj wszystko co cie podnieca ....seks z facetem ...obojetnie co ...ale musi cie to ostro krecic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo, jest cierpliwy, ale ja nie czuje nawet najmniejszych symptomow zblizania sie. A do cholery nie jestem zimna ryba, uwielbiam sie kochac wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz dotyka mnie tam ...przez okolo 10 lub 15 minut ...to zalezy od tego jaka mam ochotke na seks ...zanim przejdzie do lechtaczki podnieca mnie do czerwonosci ....czasem jednoczesnie piesci moja lechtaczke i piersi ....w trakcie jeszcze seksik w roznych pozycjach ....no i te fantazje ......wazne ...pamietaj o nich piszesz ze pieszczenie lechtaczki cie boli ...jestes sucha lub twoj partner robi to zbyt agresywnie ....on musi chciec cie doprowadzic i miec cierpliwosc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big O
ja mam dokładnie ten sam problem :( I coraz częściej się martwię, że nigdy nie dojdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam już 169 nicków
orgazmow nie mozna się nauczyć. albo się je ma albo nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem mocno podniecona to mam orgazm za orgazmem (tylko pochwowy) i wcale nie musi to dobrze robic abym miała :P niekiedy jak on był podniecony robil to poprostu niezręcnnie (teraz mowa o palcówce)to i tak mi nie przeszkadzalo w ogazmowaniu, bajka. :P To zawsze zalezalo od tego jak bardzo byłam rozgrzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe....
rada na dzis! zgadzam sie! ide do wanny, poprobuje dogodzic sobie:P taka dzis jestem napalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakra
jezeli chodzi o seks oralny albo pieszczenie przez niego paluszkiem łechtaczki to nigdy nie mialam z tym problemu. Ostatnio po raz pierwszy natomiast po 5 latach uprawiania seksu doznalam orgazmu pochwowego !!! :D ale niestety nie podczas stosunku a podczas tzw. palcóweczki ale zupelnie bez dotykania łechtaczki :) wiec licze na to, ze wkrotce moze kto wie.... :) Wynika z tego, ze jednak moze to przyjsc z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×