Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka ss

jak to odkrecic??? poradzcie!!!

Polecane posty

Gość anka ss

wiem ze moze moj problem wyda sie niektorym smieszny, ale mi wcale do smiechu nie jest i komletnie nie wiem co mam zrobic i jak wybrnac z sytuacji w ktorej sie znalazlam otoz jestem z moim chlopakiem ponad 4 miesiace, i od pewnego czasu uprawiamy sex, na poczatku bylo cudownie, delikatnie, jednym slowm doskonale, po jakims czasie zaczelismy nieco eksperymentowac i probowac nowych pozycji..i w tym caly problem :( ostatnim razem jak sie kochalismy, on zaproponowal bysmy ppokochali sie w pozycji "na jeżdzca", na co ja przystalam, bo chcialam mu zrobic przyjemnosc, okazalo sie jednak ze nie jest to pozycja w ktorej bym osigala jakas przyjemnosc, a wrecz przeciwnie odczuwalam przy tym bol, co sprawialo ze musialam mocno spinac miescnie brzucha..no i stalo sie :( w pewnym momencie gdy staralam sie zminimalizowac bol i napielam mocniej miesnie brzucha, popuscilam kał, tylko odrobinke, ale zawsze, niestety moj chlopak to zauwazyl, bo niechcacy ubrudzilam mu noge jestem zalamana, i nie wiem co robic, on niby sprawial wrazenie ze sie nic nie stalo, ale ja strasznie sie wstydze i nie wiem jak to odkrecic, co mu powiedziec zeby nie pomyslal ze jestem jakas nienormalna co robic?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka ss
tylko prosze nie mowcie zebym sie zalatwiala przed stosunkiem, bo mi sie wlasnie jak na zlosc wtedy nie chcialo, ale niestety sie stalo jak mu to wyjasnic zeby nie patrzyl na mnie jak na jakas chora? czy to normalne, czy to sie zdarza normalnie? czy komus sie przytrafil taki "wypadek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie prościej powiedzieć mu, że ta pozycja nie sprawia Ci przyjemności??? Sex ma dawać rozkosz obojgu!!! Zrozumie to, jeśli mu zależy na Tobie... Nie wyobrażam sobie, bym podczas sexu miała robić coś wbrew sobie!!! A to, co się Tobie przydarzyło, to faktycznie dość wstydliwe, tyle że można obrócić to w żart i uznać, że było minęło, to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srtasznie załamana
ja mialam podobna systucja niestety, pierdłam w czasie stosunku :( wstyd straszny,tez nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimiesz Gużysty
za to jak cię rzuci będziesz mu mogła powiedzieć że srałaś na niego od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotzzzzman
nastepnym razem mierz na klate bo szkoda twojego gowna :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka ss
strasznie smieszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj anka SS jeśli już bardzo on tego chce to kochaj sie w tej pozycji z nim kiedy już czuje ze zbliża się wytrysk. On będzie zadowolony a Ty nie będziesz się bardzo męczyć. Jeśli to mu nie odpowiada to popróbujcie na sucho niech on się bawi swoim członkiem kiedy siedzisz na nim. Wrażenie jest podobne facet ma piersi przed sopbą jak podczas stosunku na jeźdźca ale sam się bawi. Niech wejdzie na sam koniec lub jeśli to cię od razu bardzo boli to wcale tylko niech strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelan
jeśli szukasz nowych znajomości, to zajrzyj tutaj http://sexfotek.pl - korzystam z niej od dawna i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiffifsss
odkręcić to tego nie odkręcisz bo co wyszło to nie wejdzie z powrotem:) ale widzieć wzrok twojego chłopaka w tym momencie-bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalaŻ
zdjecie szczesciarza wrzuc na nk. to teraz takie modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa7777777
rzeczywiscie sytuacja niezbyt przyjemna.. wspolczuje ..... ja osobiscie bym do tego nie wracala jesli mowisz, ze on sie nie przejal ... bo to tylko rozdmucha sprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISANKAAA
czasem,jak dziewczyna ma niesamowity odlot w lozku bywa,ze puszczaja hamulce i moze sie zdarzyc,ze nie kontroluje swoich miesni,w tym nie kontroluje moczu,czy miesni zwieraczy...nie lepiej w takiej sytuacji powiedziec o tym chlopakowi,ze bylo tak super,ze odplynelas i stracilas nad soba kontrole??bedzie chociaz mial satysfakcje,ze jest taki super macho...:)w najgorszym wypadku mozesz powiedzie jak ktos wyzej,ze od poczatku na niego sralas hehehe...dobre:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis typ
najlepiej z nim pogadac i wytlumaczyc co i jak, ale mimo wszystko ZENADA hehehe sorry ale.... pogadaj z nim;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Bo oni myślą, że ona tak sra na niego od czterech lat. I piszą tak ze współczucia dla osranego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×