Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska małolata

ginekolog przyjaciel czy ?

Polecane posty

Gość faktycznie topik
jest kretyński, ale z takim ginem to można chociaż pogadać, a nie to co z wami :-) zazdrościcie im że mogą zaglądać w różne miejsca, a wy przegrywacie życie na kafe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik jest kretynski
po prostu czasc tych smarkatych z checia, by sie umowila ze swoim ginekologiem, ale nie wiedza, ze oni maja z regula fajne zony i co najwyzej sie niezle usmieja z takich podchodow. a facet ginekolog to zwyczajny facet, glupie kobitki mysla, ze on jakis inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tak wstawiać posta
gdzieniegdzie :-) moder ma fory a i tak przegrywa. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty24
Witajcie. Mi kiedyś ginekolog kazał rozebrać się do naga i przejść się po gabinecie kilka razy. Kazał mi też się pochylać, a on kucał z tyłu. Samo badanie wyglądało normalnie, tj. wziernik, wymaz itd. I trwało krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś znajomy ginekolog wyszedł ze swojego gabinetu i poszedł do sąsiedniego stomatologicznego. Jak wszedł, a ja tam siedziałem, to przywitał się z dentystą tekstem: - Idę popatrzeć na twarze. To mi uświadomiło, że nie zawsze jest to dla nich przyjemne. Szczególnie, jak grzebią 60.letniej pani, która w dodatku nie podmyła się , jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola00001
mi kiedyś ginekolog mierzył obwód pochwy i wkładał coraz wieksze rzeczy żeby zapisać w zeszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak kiedys
a ja jak kiedys bylam u ginekologa(poraz pierwszy)strasznie sie wstydzilam i jak juz siedzialam na fotelu to sie zaslanialam rekami a jak w koncu je wzielam to gin sie popatrzyl i powiedzial: \'\'i czego sie tak wstydzisz?masz ladna cipke\'\'....a ja nie wiedzialam gdzie mam sie schowac ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×