Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samarytanin

co to za wydzielina??

Polecane posty

Gość samarytanin

co to jest za wydzielina co sie wydostaje taka przezroczysta??? czy mozna ta wydzielina zaplodnic? czy mozna zaplodnic ta wyzielina zostawiajac ja na rece a pozniej na pochwie ? nie w srodku pochwy tylko na zewnatrz. dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o czym mówisz to zapewne MASTKA :) To naturalna wydzielina która usuwa z kanalików złuszczony nabłonek i inne śmieci :) TĄ WYDZIELINĄ MOŻESZ ZAPŁODNIĆ !!!! UWAŻAJ!! Najczęściej, ale nie zawsze znajdują się w tej wydzielinie plemniki. Ostrożności nigdy za wiele więc lepiej jak ci leci mastka nie kombinuj ani członkiem a ni rękoma jak dotykałeś członka przy jej pochwie bo może, powtarzam może być coś z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
jasny gwint jakby wyszlo co z tego to ani z przyjemnosci ani z niczego, jutro ona ma te "krwawe dni" to ciul wie co z tego bedziem oby nic, przeciez nie wkladalem nigdzie palcow! tylko troche z gory jaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
i czlonka niemialem przy jej pochwie, mialem chusteczke co wycieralem to ciulostwo a pozniej prawdopodobnie dotkalem to palcem i do pochwy dotknalem ale tylko z samej gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuj. Napisałem Ci co może być. Ale pamiętaj, kobieta 2- max. 3 dni przed okresem jest kompletnie bezpłodna. Ja 2-3 dni przed okresem kocham się ze swoją narzeczoną bez niczego. \"Na żywca\" tak od 6 miesięcy i nic. Kobieta 2-3 dni przed okresem jest bezpłodna bo komórka jajowa jest już martwa i organizm przygotowywuje się do okresu. Spokojnie więc,ale podczas okresu płodnego albo po okresie uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
no to juz lepiej , tylko ze ona skonczyla dopiero 18 lat i niewiadomo jak to u niej jest, niby ma miec jutro te dni ale jak to bedzie niemam pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ma systematycznie okres to ok. Czasami może się spóźnić o 2-3 dni ale to rzadko się zdarza. Spokojnie i nie denerwuj się :) Będzie dobrze. Ale uważaj,bo jak macie dopiero 18 lat to szkoda sobie życie na starcie skopać:) Pozdrowionka dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
no wlasnie 18 lat i bobasa bawic, a jakby starzy sie dowiedzieli to ja bym wczesniej sie powiesil hehe a tak powaznie to dzieki wielkie za otuche i odpowiedz oby nic narazie sie nie dzialo Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej miłosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj hipna ...on ma racje ...jesli okres twojej kobiety jest regularny i ta sytuacja miala miejsce 2-3 dni przed okresem ...nic wam nie grozi ...uwierz mi .. HIPNO GRATULUJE WIEDZY ...NIEWIELU FACETOW JA POSIADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aniulcia :) Dziękuję. Trzeba wiedzieć co i jak :) A swoją drogą to takie sprawy mnie interesują. Od samego początku rozmawiam z moją narzeczoną o wszystkim, czytam dużo. Warto wiedzieć, bo czasami przez niewiedzę może być niewesoło :) Pozdrowionka dla Aniulci i Samarytanina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
ulzylo mi troche, wczoraj sie to wydarzylo a ona ma miec jutro okres lub po jutrze, ale czy da sie w taki sposob zaplodnic ? mialem to na chusteczce i moze troszeczke palcem dotknalem albo nawet i wcale bo juz z tego wszystkiego nie pamietam dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIPNO : ja tez to wszystko wiedzialam kilkanascie miesiecy temu ...dobrze znalam sie na tym ...ale pewnego slonecznego dnia zapomnialam pod wplywem dotyku swego faceta ...i dzis mam juz ich dwoch ...meza i syna ...nie zaluje ! tylko ze ja mialam 21 lat ...ytroche lepsza sytuacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemnik na palcu żyje do około 1 godziny. Jeżeli nawet dotknąłeś u góry, powiedzmy na wysokości łechtaczki, a ona miała mokro zawsze się może coś przedostać. Ale pojedyńcze \"wojowniki\" z reguły nie mają szans. Jak było to wczoraj to możesz być spokojny. Ale uważaj na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aniulcia Wszystko może się zdarzyć. Jeżeli dwoje ludzi się kocha,często górę bierze miłośc, chwila uniesienia, namiętności.... wtedy faktycznie teoria idzie w odstawkę. Najważniejsze że się cieszysz że urodziłaś i że tego nie żałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
ja mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, bo gdyby mialo sie dziecko urodzic z "palca" to zadnej nie byloby w tym przyjemnosci, doradzcie mi na przyszlosc czy durex + jakies masci plemnikobujcze dla kobietki wystarcza? oraz gdy wytrysk nie bedzie w pochwie? bo chyba tak bezpieczniej?? doradzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIPNO zlituj sie i doradz mu ...ja teraz troche sie motam ...troche metod naturalnych ...trocxhe mechanicznych ( prezerwatywy ) ...troszke abstynencji ...ty lepiej mu doradzisz ... no czekam ...moze i ja skorzystam ...nie teraz bo mezus wyjechal wiec problemik z antykoncepcja jest na dalszym miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUREX to najlepsza firma jaką znam. Nigdy mnie nie zawiodła, nigdy nie pękła, anie też nie zsunęła się. Jak już stosujesz prezerwatywę to ostrożnie zmaścią. Niektóre mogą uszodzić prezerwatywę. Maść musi mieć zaznaczone ,w opisie,że można ją stosować razem z prezerwatywą. Najlepiej idź do Apteki to farmaceutka ci doradzi. Jeżeli chodzi o Durexa sama prezerwatywa wystarczy :) Ja używam ich od prawie roku i spuszczam się jak jestem wśrodku i nigdy nic nie zawiodło. Można się spuścić normalnie, ale zaraz po wytrysku go wyjąć z pochwy,bo jak ci opadnie choć trochę to szczelność prezerwatywy może szlag trafić i coś wyleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się kochać też bez prezerwatywy, max 2-3 dni przed okresem: warunek 1. Twoja miłóśc musi mieć regularny okres warunek 2.Nie spuszczaj się w środku, na zewnątrz. Co do abstynencji.....Ostatnio miałem 3 tygdoniową przerwę jeżeli chodzi o seks. Jak do siebie dopadliśmy to dzień w dzień. Abstynencja wzmaga chcicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta bukiet
SAMARYTANIN nie sciemniaj. HIPNO, ok z Ciebie facet, ale dales sie wpuscic w prowokacje jakiegos chlystka. nudzi sie poniektorym i nie mają co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
no to jest ok, ide na tv zadreczac sie ta sytuacja przez najblizsze 2 dni, moja kobitka mowi ze jezeli nie dostanie okresu jutro lub w poniedzialek to juz trzeba sie bac. prawda to? a slyszalem ze 1 objawy sa takie ze brzuch boli i sie wymiotuje? po jakim czasie wystepuja te objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
koles gdybym niemial takiego zmartwienia to nawet bym tu nic sie nie oddzywal , bo szkoda mojego czasu wtedy byloby, niemam bujnej wyobrazni jak niektorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymioty i ból brzucha występuje około 2 tygodnie po zapłodnienu. Nigdy odrazu. Nie panikuj. Będzie oki. Uwierz mi i Aniulci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin
dzieki wielkie za info ide juz na tv pozdrawiam serdecznie czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody daj na luz bo naprawde cos wymyslisz ...nic nie bedzie ....jak nie dostanie okresu - ale napewno dostanie to zapylaj jpojutrze po test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech nam żyje
elpeerowskie wychowanie do życia w rodzinie. Taki cytat: I poczęła dziewicą, bo miał paluchy brudne po zabawie z ptaszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale debil z Ciebie Hipno > mastka - to nazywając rzecz po imieniu ser, który zbierasz spod napletka :-0 > przezroczysta wydzielina o której tu mowa, to produkt powstający w gruczołach Cowpera doucz się nastolatku :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do HIPNO
spoko mowiszale ja cie musze rozczarowac z tymi dureksami bo mi pekl ten exta seif. normalnie cala koncowke urwalo. ale na szczescie nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scofield
witam wszystkich.O tej wydzielinie o której mówicie to nic innego jakWydzielina pochwy jest naturalnie produkowanym płynem nawilżającym, który redukuje tarcie w czasie stosunku płciowego. Suchość pochwy jest stanem, w którym wydzielina jest produkowana w niewystarczającej objętości.Gdy kobieta zostaje pobudzona seksualnie, pierwsze 2 cm (w głąb) lub więcej nabłonka pochwowego zaczyna obrzmiewać i wydzielać śliski płyn (będący częścią cytoplazmy komórek) przez setki małych przewodzików znajdujących się w wyścielisku pochwy. Wydzielina najpierw pojawia się w samej pochwie, a w miarę pobudzenia seksualnego zaczyna wychodzić na zewnątrz. Także wargi sromowe mniejsze przy wejściu do pochwy posiadają gruczoły przedsionkowe większe i mniejsze, które produkują śluz pomagający w nawilżeniu. Zadaniem wydzieliny jest ułatwienie wzajemnego przesuwania sie pochwy i członka, a także ruchów kanału pochwy, co ułatwia zapłodnienie. W czasie dużego podniecenia niektóre kobiety produkują wydzielinę obficie, a niektóre tylko w niewielkiej ilości i wymagają sztucznego nawilżenia dla uzyskania przyjemności z penetracji pochwowej.macie więcej pytań bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×