Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fredi07

Postanowiłem, że wyjdę na podryw...

Polecane posty

Gość Dama Trefl
Tutaj Fredusiu, tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
hyhy, się rozkręcieł temat..........Fredi a Twoja Ładna (?) pani poszła spać......ech.......jakże szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Dam i trefl a skąd jesteś?Może telefon na pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
do której toto było? bo się gubię lekko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Do każdej fajnej(realistycznie z W-wy) co samotną noc uważa za noc straconą. I to nie tylko o sex chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
yhy ja nie z Wa-wy to odpadam:D Ale kibicować Ci mogę, hy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie z W-wy
ale idę spać 💤 😴 owocnych obrad 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Czemu odpadam? Skąd jesteś wierna sojuszniczko? Ja pałętam się po całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
z wiochy zabitej tysiącami dech:D Zwie się toto Nowy Sącz:) Kibicuję wiernie - i będę, aż padnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
uuuuuuuuuuuuuu.............no to znów odpadam.......... już nie pamiętam jak to jest być dziewicą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Ten tekst powyżej nie jest mój. Myślę, że styl pozwoli rozpoznać autentyk. Chmm..Nowy Sącz tam jeszcze nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się zobaczyć nie da
nie polecam - n ic tu ciekawgo nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama karo..
wlasnie wstalam... dzien dobry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczujaca
yhy Fredi następna potencjalna ofiara:) Obserwuję i trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Dzień dobry Damo. A gdzie się przebudziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Czemu ofiara? Ja naprawdę jestem fajnym rozsądno-szalonym facetem i mimo, że żyję już trochę lat to nikogo nie skrzywdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama karo..
jak to gdzie? w lozku. I nie moge spac.. Troche ten stan potrwa wiec tu posiedze.. Wspolczujaca: mozesz juz zmykac do lozka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Damo skąd, gdzie to względne pojęcia... Cała sytuacja dzieje się na antenie Radia Zet Dzień dobry panu! Dzień dobry! Dzwonie do pana z Radia Zet. Proszę powiedzieć nam (jest pan na fonii), jakie dwie najintymniejsze rzeczy robił pan tego ranka? Jeżeli pan powie to wygra zestaw mebli kuchennych. Kochałem się z moja żoną. Bardzo dobrze. To jedna rzecz już mamy. Proszę powiedzieć nam gdzie pan się kochał z żoną? W kuchni. Mamy wiec już dwie najintymniejsze rzeczy, jakie pan robił tego ranka. Zestaw mebli kuchennych jest już prawie pański. Jeszcze musimy zadzwonić do pana żony i jeżeli ona potwierdzi pańskie słowa, to wygrali państwo konkurs!(Redaktor dzwoni teraz do żony tego faceta) Dzień dobry pani! Dzień dobry! Dzwonie do pani z Radia Zet. Wcześniej rozmawiałem z pani mężem i zapytałem go, jakie dwie najintymniejsze rzeczy robił tego ranka. Jeżeli potwierdzi pani to, co powiedział mąż, to wygrali państwo zestaw mebli kuchennych!Proszę wiec powiedzieć nam, jakie dwie najintymniejsze rzeczy robiła pani tego ranka? (po chwili wahania i namowach męża na antenie radia): Kochałam się dzisiaj rano z mężem. Bardzo dobrze - mąż powiedział nam to samo. Proszę nam jeszcze powiedzieć gdzie? O nie, tego już nie powiem! Kochanie powiedz panu redaktorowi, ja już wcześniej powiedziałem, bardzo cię proszę! Jeżeli pani powie gdzie i będzie się zgadzało z tym, co powiedział mąż, to przypominam, ze wygrają państwo zestaw mebli kuchennych Kochanie no powiedz panu redaktorowi gdzie - ja już mu wcześniej powiedziałem, nie wstydź się! (po chwili wahania): w pupę.... * Teraz w radiu nastąpiła konsternacja. A potem wszyscy ze śmiechu na glebie. Bardzo dobrze! Wygrali państwo zestaw mebli kuchennych! --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama karo..
rzeczywiscie :-D ale jesli chodzi o mnie to w moim lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczująca
Damko - ok - ja się zamykam. Ale pozwól, że nadal będę kibicować Fredikowi:) Jakby został sam ( o ile mi sięspacjaa wcześniej na czole nie odbije) będę Mu towarzyszyła:) Powodzenia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama karo..
Wspolczujaca: pozwalam, ofkors :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczująca
Żesz normalnie dziękuję Damo !!!!!! Fredi ajm wif ju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Współczująca dzięki. Ale jedeno Twoje Tak może sprawić, ze już nie trzeba będzi współczuć mi straconej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczująca
TAK:D Fredziu Słodzizno powalająca........ja Cię rozumiem - bardzo Cię rozumiem - jednak, nie każda nocka bez.........yyyyyyyyyyyy..........pitolenia(?) jest nocką staconą! Życie to nie tylko pitolenie:D Chyba Was opuszczę Dama i Fredzio........... Zajrzę tu jutro......... nie chcę Wam przeszkadzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama karo..
alez absolutnie Wspolczujaca nie mow tak. Nie weszlam tu z zamiarem zepsucia czegos. Ot, po protu, nie moge spac.. jest mi za goraco w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Noc minela nadaremnie. Dupa byla ale ze mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczująca
Damka...........mnie nie jest gorąco, a kurna zimno (chyba muszę podkręcić piecyk) ja zimorodek z natury jestem. Tobie gorąco w łóżku więc Cię rozumiem........Fredziowi najprawdopodobniej też.....więc ja niepostrzerzenie się wycofam (nie jestem przerywnikiem między wódką a zakąską:) ) Bawcie się dobrze:)Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Znowu jakiś głąb robi wcinki pod moim nickiem. Współczująca a komu tak współczujesz ? Wygląda, że sobie. Kobieto życie Ci przeleci a Ty się będziesz szarpała wątpliwościami i zastanawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama karo..
ale glownego bohatera juz nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
JA CAŁY CZAS NA POSTERUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×