Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fredi07

Postanowiłem, że wyjdę na podryw...

Polecane posty

Gość Dama Trefl
Hellou Moj Mily Warszawiaku od pokolen pieciu, jestem i oczekuje na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczująca
Ffredi - jedyne co mam na swoje wytłumaczenie to tylko tyle, że ie mam nic do Ciebie, poprostu - ze względu na to, że nie mam tu stałego nicka (z wielu powodów) zapędziłam się i nie zmieniłam pomarańczka - współczująca = i cóż można powiedzieć ..... moje niedopatrzenie.......przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Przyjeżdżaj . Ja już trochę wypiłem i jestem uziemiony ale pokrywam koszt taksówki. Izabelin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczująca
tak na marginesie, to już miałam zamilczeć i Wam nie przeszkadzać. Wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Kobieto współczująca trzeba żyć a nie za wszystko przepraszać> Jak ktoś kiedyś powiedział: ,, życie jest piękne ale trzeba umieć żyć..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
Fredi - a gdzie pisze, że ja nie żyję? nic takiego nie powiedziałam, ani nie napisałam........ Nie wiem skąd Twoje wrogie nastawienie do mnie, przecież poza kibicowaniem Ci, nic złego nie uczyniłam.......... Przepraszam tylko wtedy, jeżeli mam poczucie własnej winy, w powyższym przypadku zawiniłam (nieświadomie - ale jednak) tak zostałam wychowana, mnie slowa "przepraszam", "proszę" i "dziękuję" nie są obce...i nie obawiam się ich używać.....choć czasem (tak jak w Twoim przypadku) są one źle rozumiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
ok, już mi się spacja pięknie na czole odznaczyła - więc -p wybaczcie, ale Was opuszczę (pewnie ku waszej radości) co złego to nie ja. Powodzenia Wam życzę. Jutro zajrzę na ten topik:) dziś wybaczcie.........ale padam:) Miłej nocki Wam życzę - dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Nic takiego nie powiedziałem, że ni żyjesz.Jest jednak w Twoich tekstach jakieś takie niskie poczucie swojej wartości- przepraszam , usuwam się w cień. Wszystkie teksty z pozycji podporządkowanej komuś, którego zresztą nie ma. Ale wytropiłem gdzieśTwoją wypowiedź na temat orgazmów. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Trefl
Izabelin ???? Nie zadaje sie z nuworyszami, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
hehehe - Ty szpiegu jeden! przestań mnie troić:P A tak na poważnie - to nie tak jak myślisz- nie mam niskiej samooceny:) jednak, nie lubię być .... hm ...... zakąską(?) to nie tak , że przepraszam, za to, że wogólę żyję, poprostu nie lubię się wtrącać. Rodzice nauczyli mnie powyższego, jak dotąd na tym "wykształeceniu" nie straciłam, a wręcz zyskałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
rzecz jasna tropić a nie troić - myuślę, że mimo moich wytłumaczeń zrozumiałeś to "troić" jak należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Damo zostawe sobie w nicku tylko trefl. Współczująca chybajesteś nawet fajna. Ten orgazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
ojć, chyba się zasiedziałam lekko.........pędzę do wyrka.... Słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
I cóż można powiedzieć tyle to potrafię zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
Fredi na koniec moich pogaduch z Tobą powiem, że nie mnie oceniać czym fajna:) Jestem sobą Nic ponad to Spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Trefl
Mylisz mnie Kocie z kims. Nikomu nie wspolczuje a o orgazmach nie pisuje na forach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Dobranoc Kobieto...I ja też idę luli. Dobranoc mężczyzno bo kto mnie tak utuli.Jednak razem byłoby fajniej. Spać tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Trefl
Dobranoc. Myslalam, ze jakis fajny gosciu z Ciebie ale Ty wolisz jakies maloletnie, gornolotne, egzaltowane panienki "Jestem sobą Nic ponad to" Spadam adieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Jednak noc przewalczyłem. Mówi się Pyrusowe zwycięstwo. A tu to chyba klęska.Śpimy samotnie, Miło, że chociaż wirtualnie pogadaliśmy. Miło ale jak jednak daleko.Dobranoc. Dobra noc? Naprawdę mogła być lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Trefl
Nie narzekaj Stary. Ciesz sie, ze Cie glowa i de nie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Damo dostałaś konkretną propozycję. Podaję maila podaj tel to pogadamy nad...chyba zaplanowaniem niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Trefl
Wszystko dobrze, tylko ze ja nie jestem ani "pania ladna" ani ta nieszczesliwa "wspolczujaca". Na pewno chcesz ze mna gadac ? Poza tym nie znam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emerytowana Pracownica Muzeum
Zamykam topik, prosze sie rozejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Mogłoby być lepiej.Może spotkajmy się jak się wyśpię?. Tak po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
JUż tylko jednym okiem tu kukam. Spać, spa ć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
Już nie śpię. Ale czy się wyspałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coż można powiedzieć
Dama? czy Ty czasami nie przesadzasz? Na jakiej niby podstawie twierdzisz, że jestem "maloletnią, gornolotną, egzaltowaneą panienką"? Poza tym - wypowiadam się, bo jakbyś nie doczytała współczująca to dokładniej ja - chyba nieco pochopnie mnie oceniłaś jako "nieszczęśliwą". Kobieto - nie znasz mnie, więc powstrzymaj się od niczym nieuzasadnonych ocen - takie zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o Tobie.........żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi07
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo ale to absolutnie
to nie obchodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×