Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Schiza-aa

Kobietki-jaki byl wasz pierwszy raz, gdy polknelyscie sperme?

Polecane posty

no wlasnie..jestem ciekawa jak to bylo u Was:) jakie bylo Wasze wrazenie, czy sie spodobalo czy nie... itp :) i wogole co o tym myslicie?? pozdrawiam plec piekna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super uczucie
pychaaaaaaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmmm hyhs ja jeszcze do polykania sie nie pzrekonalam:P ale jakos mnie to nie jara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi 2
o kurde,sperma ma naprawdę miętowy posmak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi 2
o kurde,sperma ma naprawdę miętowy posmak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka24
Nasienie mojego faceta ma konsystencję stałą lub półstałą i kolor brązowy. Zapach jest niestety nienadzwyczajny ale w smaku do przełknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
mialam wielkie obawy i odruch wymiotny na mysl ze moge to zrobic.... ale gdy sie zakochalam,pokochalam jego calego,bylo nawet przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka
wy k.... nie umiecie obciągać z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygłysiczka18
Więc.... jak kochałam sie po francusku z chłopakiem, to od razu wiedziałam, że wytrysnął, chociaz mnie o tym nie uprzedził, a poznałam to po smaku ;) nigdy wcześniej nie miałam spermy w buzi, ale pierwsze co poczułam to konsystencja, gęsta lecz płynna, potem smak, gorzki ale nie do przesady, ponieważ chłopak nie palił, a jak wiadomo to podwyższa gorzkośc nasienia, poza tym miałam dziwne uczucie na ustach, jakbym jadła coś słonego, chyba wiecie jak to jest, lekko nabrzmiałe podrażnione lekko wargi, chociaż powiem, ze dla mnie nie było to w ogóle nieprzyjemne, zamierzam to szybko powtórzyć, na przeszkodzie stoi jedynie brak stałego partnera... chociaż za drugim razem może byc zupełnie inaczej, sperma spermie nie równa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
ja przez 10 lat sie zaklinalame ze nie wezme spermy do ust, ale teraz po tych 10 latach moge napisac, ze to nie jest takie straszne, sama tego chcialam nawet bardzo moze dlatego ze trafilam na cudownego mezczyzne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×