Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsasader

mam 23 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość dsasader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chłopaka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę
to ja bede twoja pierwsza,ok? chcialbys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciekawy temet...ale po co o tym piszesz...chcesz ją znaleźć na forum?Oczekujesz jakichś rad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka_o
idź do burdelu,powiedz że pierwszy raz i dostaniesz zniżkę. Wiem bo mam znajome które pracują w agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triki21
poproś sąsiadke może ci da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
nie jestem zdesperowany.Nie zrobie tego z dziewczyną do której nic nie czuje . .A o burdelu nawet nie ma co gadać nawet by mi nie stanął przy takiej babce z latarni .MOze bym zwymiotował i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGAgyt
najlepiej Pani Marioli ,emerytki bez zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
a jakby sie skurczył?Bo jak nie ma milosci to trudno o seks .przynajmniej z mojej strony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie!Dajcie facetowi się wypowiedzieć, a nie odrazu na niego napadacie...może to rzeczywiście prowokacja...ale poczekajcie, zanim się o tym naprawdę przekonacie.Dowiedzmy się o co tak naprawdę chodzi autorowi tego topiku,zanim na niegonapadniecie.Po co otym pisze?Co chce przez to osiągnąć? Ps. Natychmiastowy atak jest przejawem tchórzostwa przed ewentualną, porażką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
nic nie chce osiagnac .Przeciez tu wiele ludzi pisze o swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie miałeś dziewczyny?Nie chciałeś?Czy jesteś zbyt nieśmiały...a może niespotkałeś jeszcze tej, która Ci się tak bardzo spodobała...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba rzeczywiscie
nie byles w burdelu skoro piszesz ze bys zwymiotowal ... gwaranruje ze bys zwmymiotowal ale fiutem i to w 3 minuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
pierwsze i drugie są prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
no ,ale musi najpierw stanąc a mi by sie skurczył do 2 cm .Na widok tych panien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
niestety spotkałem taką.Ale niesmialosc i niechec chodzenia spowodowały ,ze nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie widzisz w sobie wady?Tak szczerze...Wy faceci, myślicie,że my lubimy tylko macho,a to nieprawda...czasem uwielbiam w Was różne wady...zwlaszcza kiedy możemy się wami trochę \'poopiekować\"...:-).Dlaczego jesteś nieśmiały? Jakie masz kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
niesmiałosc nie wynika z kompleksów jest wrodzona .To tak jakbys zapytała osoby ,ktora cały czas gadac lubi to tez jest wrodzone. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wierzę w to...nieśmiałość -moim zdaniem- wynika z brakupewności siebie, z niskiej samooceny, braku kontaktów towarzyskich...Nie ma czegoś takiego jak wrodzona nieśmiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasader
Wszyscy się tylko śmieją, a ja mówię poważnie. W sumie to że nigdy nie miałem dziewczyny nie jest problemem, a podobno najgorsze jest to, że .... mam owłosiony napletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjk
hmmmmmmmm ...to owłosienie to Twój problem życiowy ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostam111
hehe, ja tez i co z tego :D zenujacy sa faceci ktorzy sie z tego powodu zala. Albo sobie znajdz albo przestan marudzic. I kolega chciał chyba powiedziec, ze nie miał nigdy nawet dziewczyny a nie ze miał ale nie bzykał ;) A ja nie mam bo nawet bym pewnie nie widział jak mam sie zachowywac z dziewczyna z która jest sie blizej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina
Ej, nie przesadzaj. Jeżeli naprawdę nikogo nie miałeś, to kiedyś taka osobę spotkasz:) I wtedy będzie fajnie. Zwłaszcza, że szanujesz siebie i swoje ciało, więc osoba, którą już pokochasz też na pewno będzie Ciebie szanować. Na pocieszenie powiem Ci, że ja mam 21 lat i dopiero od kilku miesięcy mam chłopaka. Przed nim nikogo nie miałam i myślałam, że tak już zostanie, bo już się bardzo do tego przyzwyczaiłam. Aż tu nagle taka niespodzianka!:) A on też ma 21 lat. W dodatku obydowje jesteśmy dziewicami:D I to jest bardzo miłe, urocze i pozwala nam na zupełna szczerość, nieszablonowość i na bycie tylko i wyłącznie ze sobą. Uczymy się seksu na osobie, którą kochamy i chcemy z nią być, więc myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie:) Nie martw się!:) I nie chodź do burdelu- szkoda na takie rzeczy życia. Równie dobrze mógłbyś wyruchać własnego psa, ale chyba nie o to chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098764
studencina>>>>>>>ale porownanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina
No co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybitny psychiatra
jestem ekspertem w nieszablonowym leczeniu tego typu zaburzeń:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nolinka
Nie wiem czy forum erotyczne (obawiam sie ze cie zaszczuja :-) )jest najlepsze do takich dyskusji. w kafeterii sa podobne tematy http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2915904&start=0 Choc pewnie zadne forum nie jest dobre najlepiej zaczac dzialac! Co ciekawe sama powinnam sie do tego stosowac.. I MUSZE bo nie chce za pare lat wydawac kasy na psychoterapie. Mam 21 lat nigdy nie mialam faceta akurat to ze jestem dziewica mnie nie przeraza martwi mnie to nie potrafie nawiazywac kontaktow z ludzmi A PRZEDE WSZYSTKIM Z FACETAMi Boje sie ich, nie umiem z nimi rozmawiac. Niesmialaosc to delikatnie powiedziane panika - juz lepiej. Chce miec kogos bliskiego, komu bym sie podobala. Chce byc dotykana, przytulana tak po prostu a z reszta przyjemnosci nie musze sie spieszyc.. choc jezeli bede miala ochote ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×