Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojo 26

mam dosyc!!!!!!!

Polecane posty

Gość jojo 26

moja praca nie rozni sie od innych ! do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic ale jesli chodzi o kumpele z tego samego pokoju .... jak ja widze wpadam w furie! nasze wspolne dzialanie tam polega na wzajemnym robieniu sobie na zlosc! czy to jest normalne? czy Wy rowniez spotykacie sie z takim czyms na codzien? mnie to kosztuje wiele nerwow ! czesto wracam do domu wyczerpana psychicznie ! poprostu tego gniewu,nienawisci nie da sie opisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpik maly
wspolczuje. u mnie jest fajnie, czesem kazdy ma humory ale pomagamy sobie i za to lubie byc w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO ZMIEN PRACE
BO W NERWICE WPADNIESZ!!!!!! DLUGO TAK NIE WYTRZYMASZ!!! POWODZENIA ZYCZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo 26
a mialam nadzieje ze nie tylko ja spotykam sie z takim czyms! w nerwice chyba juz popadlam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO ZMIEN PRACE
co tam w tej pracy sie dzieje??? co za gnidy ci dokuczaja i czemu???? napisz gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo 26
pracuje w jednej ze znanych firm ! traf chcial ze znalazlam sie w jedym pokoju wraz z nia! ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO ZMIEN PRACE
no cóż, masz pecha, ale nie można mieć wszystkiego!!! masz fajną prace w fajnej firmie, ale kumpela ci nie przypasila!!!! tak bywa! nie mozna mieć wszystkiego! każdy by tak chcial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasami też już mam dosyć
Nie przejmuj się kumpelą, jej przynajmniej możesz powiedzieć co myślisz. Ja mam szefową co ciągle zmienia zdanie i nie może podjąć konkretnej decyzji, tak żeby nikogo nie krzywdzić. My mamy lepsze pomysły na organizację pracy, ale do niej one nie docierają. Czasami to ma taką minę , że nie wychodzimy z pokoju przez cały dzień. Teraz takie czasy, wiekszość łyka jakieś tabletki na uspokojenie. Jak tak dalej będzie , to będziemy mieli chore społeczeństwo, a jedyny poszukiwany zawód to będzie psychiatra. Trzymaj się i się nie poddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo 26
NIESTETY TEN LINK NIE DZIALA! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo wez sie w garsc
a nie tylko narzekasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×