Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobzik jestem

Gra wstepna dziewczy pomozcie

Polecane posty

Gość kobzik jestem

mam pytanie jak powinna przebiegac gra wstepna co mam robic co lubicie i ile czasu powinna ona trwac?? mozecie napisac jak to lubicie albo jak wasi chlopacy to robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestesm
jest tu ktos co mi pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
a czy ty seksowna nie mogla bys mi pomoc?? co ciebie podnieca i co lubisz jak facet robi.dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
pomoze mi ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nie jestem autorytetem w tej sprawie, jestem za bardzo wyposzczona i już zwykły pocałunek mnie podnieca :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
ale ja nie jestem taki mlody i chodzi o gre wstpna zeby jak najbardziej podniecic swoja dziewczyne i zbieram opinje co wy dziewczyny lubicie tak wiec piszczie jakie gry wstepne najbardziej was podniecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
a czy ten pocalunek tak bardzo cie podnieca ze juz jestes mokrai gotowa do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Twój
- Sexowna :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
dlaczego nikt nie chce o tym piac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
ziomus, widze ze w potrzebie jestes i w dodatku lekko zdesperowany chyba, wiec postaram Ci sie pomoc, ale od razu zaznaczam na wstepie ze: po1-nie jestem ekspertem, nie daje gotowych przepisow, po2-kazda kobieta jest inna, kazda ma inne potrzeby, kazda podnieca i przygotowuje co innego, wiec przemysl sobie sprawe samemu , ja Ci moge powiedziec tylko co w ogolnym zarysie zdaje egzamin u mnie.. Otoz przede wszystkim jezeli chcesz dobrze "rozgrzac" i odpowiednio "przygotowac" kobiete do stosunku, powinienes przede wszystkim dac jej do zrozumienia, ze jest dla ciebie wazna, a jej potrzeby rownie istotne co Twoje, a nawet bardziej, wszystko wiec lezy w "specjalnym" traktowaniu swojej kochanki, musisz zauwazac jej potrzeby, troszczyc sie o to by ona tez odczuwala ze zblizenia przyjemnosc, a nie hop siup 123 i po robocie, spokojnie, bez pośpiechu, ciesz sie ta chwila i pamietaj ze kobiety przewaznie potrzebuja nieco wiecej czasu na osiagniecie przyjemnosci, i na poczucie sie gotowymi do sexu (pomijajac oczywiscie tzw"szybkie numerki") Ja przede wszystkim staram sie "rozgrzac" kobiete przez pocalunki, i pamietaj nie zaczynaj od razu od zejscia w dol, czy od calowania jej piersi, pocaluj ja najpierw w usta by podkreslic ze masz z nia bliski emocjonalny kontakt (pamietasz dlaczego Jullia Roberts w "Pretty Woman" nie chciala sie calowac w usta?:)), zacyznajac od delikatnych, poprzez te bardizej zmyslowe. Same pocalunku moga byc poprzedzone roznego typu pieszczotami, np:masazem, odgrywaniem roznych scen, czy tez innym realiowanie waszych fantazji (co zalezy od inwencji i stopnia znajomosci wzajemnych potrzeb). Ja jako namietny "całuśnik", staram sie w czasie gry wstepnej dac kobiecie wlasnymi ustami tyle przyjemnosci ile zdolam, obaclowywujac rozne miejsca jej ciala (sproboj koniecznie: piersi, szyje, zgiecia w lokciach, kolanach, miejsce na zakonczeniu plecow, uszy, stopy)...a potem wykaz troche inwencji, dodaj cos swojego ,co bedize charakteryzowalo Cie jako dobrego kochanka, jakis swoj "znak szczegolny"...i juz chyba wiesz co dalej...oczywiscie taka gre wstepna mozna prowadzic dlugo, ale sam wyczujesz kiedy Twoja partnerka bedzie gotowa do zblizenia, osobiscie doradzalbym swego rodzaju "droczenie się" z nia polegajace np: ze sprawiasz wrazenie ze chcesz zejsc na dol i zatopic swoje wargi w jej, ale w ostatniej chwili po delikatnym musnieciu okolic jej najcuzlszego miejsca rezygnujesz i zajmujesz sie jej piersiami, to powinno ja rozgrzac i sprawic ze bedzie chical jeszcze wiecej, ale takie sprawy pewnie nie sa Ci obce... oprocz samych "czynnosci" o ktorych napisalem Ci wyzej istotne jest zadbanie o sprzyjajaca oprawe dla wszej zabawy, swiece, dobre wino, moze jakas kolacja, roznego typu szczegoly dajace jej do zrozumienia ze Tobie zalezy zeby ona poczula sie jak ktos wyjatkowy (chyba nie musze mowic ze lepiej zebys tak uwazal, bo udawanie raczej szybko zostanie zdemaskowane)... To by była w baaardzo ogólnym zarysie tyle, muisz jednak kombinowac, dostosowywac sie do okolicnosc i potrzeb Twojej połówki, etc,etc,etc.. Zycze miłych doznan dla obojga i powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
UWIELBIAM GRE WSTEPNA , POWINNA BYC JAK NAJDLUZEJ , CHOC JAK JESTES MLODY TO PEWNIE JA ZELEJESZ SPERMA ZANIM ONA SIE W OGOLE PPODNIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
Kasia-:) kobzik-jak masz jakies pytania to wal smialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
UGASIMY TWOJ POZAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
JESTEM JUZ TAKIM DEMONEM SEXU ZE WIEM WSZYSTKO PYTAJCIE LUDZIE O CO CHCECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
a ile masz lat "demonie sexu" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
KOBIET SIE O WIEK NIE PYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
jak wolisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
A PAN STRAZAK ILE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
dzieki za pomoc nie jetem taki calkiem mlody pytan mam jeszcze mnostwo ale czasu teraz nie mam za duzo tylko dopiero jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
i co jeszcze dobre jest zeby rozpalic kobiete moze jakies ciekawe zabawy masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
DUZO CALOWAC, LIZAC KAZDY CENTYMETR JEJ CIALA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
Kasia-cos za cos ;) zabaw jest mnostwo, ale to wszystko zalezy co lubi Twoja kobieta, na co mozesz sobie z nia pozwolic, napisz cos wiecej o niej, o was, ile macie lat i ile jestescie razem, to wszystko wazne bez tego ciezko Ci cos dokladnie doradzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
21 PASUJE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
ja mam 24 lata a ona 22. to mogl bys mi wypisac te zabawy i rozne takie rzeczy a ja sobie to poczytam i cos wybiore bo teraz musze spadac do pracy ale jutro rano sobie poczytam i odpisze mozesz pisacduzomi to nie przeszkadza a bedziesz jutro rano na kafeteri?? straz pozarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×