Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobzik jestem

Gra wstepna dziewczy pomozcie

Polecane posty

Gość swps
nie moge sie z Toba nie zgodzic :) wiadomo, ze dawanie w lozku, milosci moze dawac ogrom przyjemnosci :) jak daje przyjemnosc komus waznemu, to wraca to do mnie ze zdwojona sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
no to gitara, a juz sie martwilem ze Twoj mężczyzna sie nie stara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swps
stara sie, stara :) czy Twoja kobieta jest rownie starajaca co Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swps
na dzis zmykam z pracy :) milego popoludnia 🖐️ moze jeszcze nam sie uda wymienic spostrzezenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
To dobrze :) w sumie, szczerze mówiąc aktualnie jestem "kawalerem":) ale ostatnia połówka była równie "staranna" co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
miłego "dnia po pracy" wobec tego i do następnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swps
"stan kawalerski" tez czasem potrzebny :) a jak wyglodniejesz to pozniej tym bardziej sie bedziesz staral ;) choc chlopie- z taka fantazja i polotem to Ty sie sam marnujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
swps- "stan kawalerski" to nie znaczy "samotny" :) dziekuje za te miłe pochlebstwa :) sadze ze kobieta ktora oczekuje fantazji jak Ty tez nie moze byc "zwyczajna" pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swps
samotnosc w taka zime niewskazana ;) :P ech, wlasnie sie wscieklam na swojego psa i oberwalo mu sie porzadny ochrzan- ale zasluzony! to tak nie w temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
a co penio nabroil? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
"pienio" mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elmer fudd
y a mi sie wydaje ze lepiej jak juz nie bedziesz dawal takich radjak nie masznic ciekawego do powiedzenia tylko strzel sobie beulta (wino nie za drogie do 4 zl) i to bedzie dla ciebie duzo za duzo i idz spac. B o nic sensownego nie powiedziales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swps
straz ratunkooowa- lepiej nie bede mowila co nabroil :o kurcze, ona jest juz stara, cos jej sie w glowie czasem zaczyna mieszac i dziwnie sie zachowuje :( ale dlugo sie na nia gniewac nie bede, psy mnie zawsze rozbrajaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
trzeba oszczedzic pieska, biedaczek:( miłego dnia poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
witam Cie straz ratunkowa miales mi jeszcze napisac o tych grach jakichs ciekawych i roznych rzeczach jeszcze jak bys mogl bede Ci bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
witam, ok, jak znajde chwile to Ci cos napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swps
straz ratunkooowa- jak ten piesek pojawil sie w moim domu bylam jeszcze mala dziewczynka :) i jak to typowe dziecko- rozpieszczalam do bolu ;) i taka paskuda mi wyrosla :P czasem mnie wkurza, ale i tak jej wszystko wybaczam tylko dla niej mam takie serce ;) wzajemnie milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
to spoko napiszjak bedzieszmial czas.A co jestes w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
straz ratunkowa licze na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobzik, ze sie wtrace jak na poczatek dostosujesz sie do tego, co straz napisal Ci na poczatku to bedzie super nie oczekuj gotowej recepty otwieraj sie na potzreby swojej kobiety, obserwuj ja i z takich malych czesci uloz swoja ukladanke :) wiecej odwagi i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
dzieki wielkie SWPS ale chcialem zeby napisal mi jeszcze o tych ciekawych zabawach zeby cos poprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale konkretnie o jakie zabawy Ci chodzi? sprecyzuj bo tu mozna duzo pisac.. tez uwazam ze to co Ci napisalem wyzej powinno starczyc na razie, ale jak chcesz czegos innego jeszcze to powiedz dokladniej co masz na mysli, wszystkiego za Ciebie nie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
strazak sam no chodzilo mi o rozne zabawy takie ktore mozna robic dla rozkrecenia podniecenia przed seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj uwaznie bo nie bede powtarał... mowisz ze chodzi Ci o rozne zabawy w czasie gry wstepnej..hmm..tka jak poprzednio zadnej gotowej recepty Ci nie podam, bo nie znam charakteru Waszego zwiazku, ani stopnia otwartosci Twojej kobiety, a to co moge ci podsunac, to np: 1. roznego typu zabawy w odgrywanie rol, np: pan doktor i pacjentka, pan policjant i zlodziejka, pani nauczycielka i uczen (lub odwrotnie) wszystko to zalezy co lubicie i jaki ten seks ma byc, ten sposob raczej polecalbym do seksu ostrzejszego, jezeli lubicie jakies elementy dominacji, 2. \"opcja kulinarna\" - tez moze przysporzyc obojgu wiele uciechy, jezeli ogladales \"9 i pół tygodnia\" to chyba nie muszę pisać więcej, jeżeli ne to radziłbym się zaopatrzyć m.in w truskawki i bita smietane :) 3. striptiz-wiele kobiet uwielbia patrzyć na ładne męskie ciała :) mimo iż to mezczyzni sa wzrokowacami, to jezeli masz co pokazac to mozesz odstawic male przedstawienie wylacznie dla jej oczu, nawet jesli nie masz zdolnosci chip\'n\'dale\'sa zaznacze tylko ze te \"zabawy\" raczej polecalbym jezeli spotykasz sie ze swoja polowka troche dluzej, bo na poczatku przewaznie wystarczy to co napisalem Ci wczesnie, by sprawic by ona była gotowa i czuła sie doskonale...to powinno Ci wsytarczyc, pokombinuj troche, bo sex z poradnikiem w reku to nic fajnego, musisz to czuc, jezeli chcesz by ona poczuła to również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
wielkie dzieki za wszystko chetnie tez bym sie odwdzieczyl tylko nie wiem jak a spoko sprobuje rozne rzeczy z tych i tak juz prawie wszystko mi sie wyjasnilo i chyba bedzie super tylko chcialem zasiegnac rad od innych jak to robia i wprowadzic cos nowego. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie odwdzieczac, trzeba dzialac!:) a jak za jakis czas zalozysz temat \"miałem niesamowity sex!\" to bede bił tylko brawo :) pozdrawiam i powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
dzieki a ty zawsze pod tym nikiem jestes?? a straz ratunkowa to tez twoj nick? po takich wskazowkach to musi byc teraz swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jesten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×