Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajerkahh

Gra Wstępna !!!

Polecane posty

Hejka! Chciałabym się dowiedziedzieć jak wygląda u was gra wstępna ,tzn chodzi mi o rodzaj pieszczot ,oraz ile ona u was trwa? Prosze o konkretne wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warka stronk
Ja też barzdo chciałabym się dowiedzie jak to wogóle a wyglądać:P...od niedawna mam chłopaka....nie wiem jakie rodzaje pieszczeot lubią faceci,wogóle nie wiem jak się zabrać do tego:o Proszę nie kpijcie ze mnie,pomóżcie,opiszcie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warka stronk
masz tu---> dzięki!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warka stronk
ej! tam nic nie ma.....😠 mi chodzi o to co "robić" chłopakowi w grze wstępnej...macie jakieś doświadczenia??? Podzielcie się,plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób mu
rób mu wszystko na co masz ochotę, tak, żeby on cały czas miał na ciebie ochotę, a jak chcesz instruktaż , to daj sobie spokóji poczekaj jeszcze parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż zimnej zony
u mojej żony , gra wstepna trwa około 4-5 miesięcy........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mi jeden dzień
Jak jesteś dobry to pokażę Ci co kobieta odczuwa po długiej grze wstępnej "to do tego co ma zimną żonę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpik maly
no generalnie to faceci sa prosci: a) calowanie sie b) bycie mokra i ocieranie sie o niego c) laska Reszta to juz tylko malo istotne detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż zimnej zony
szukam innej na randkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób mu
ty lumpik mały , ty jesteś naprawdę cienki/a w te klocki co się wpychasz z doradztwem, chcesz młodziutkiemu frustracji przysporzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mi jeden dzień
to może się spotkamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpik maly
a buuu... cienka jestem no tak, zapomnialam:) Ale nudzi mi sie dzis, wiec sie wtracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób mu
a nie wiesz lumpiku mały że forum to "instytucja publiczna" i można skrzywdzić niewinną roślinkę , jak się chcesz wtącać dla sportu to proponuję inną dyscyplinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż zimnej zony
z miasta Łodzi sie pochodzi,...grasuje teraz na ilove....to chyba najmodniejszy portal teraz, i idzie mi tak sobie , własciwie to jestem zmeczony tym pisaniem z debilkami,...najgorsze Agnieszki,... czekam na wiosne , same beda chciały.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra wstepna....:P musi byc dluuuga:P namietna , goraca, dokladna..:P cialo musi byc wymasowane i raczkami i jezyczkiem:P cieply oddech na ciele mmmmmm miodzik:P po prostu u mnie robi sie to,na co ma sie ochotke:) a potem juz zakonczenie czyli siodme poty hehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie grą wstepna jest sam fakt, że on jest obok. Kiedy na mnie patrzy i trzyma mnie za rękę doprowadza moje ciało do drżenia. Uwielbiam jego delikatne pocałunki, masaż zawsze kiedy siedzę przed kąpem, jego opowieści o naszym domu i spełnianiu naszych wspólnych marzeń. I ten błysk w oku, kiedy śpiewa mi co rano: \"Dzień dobry, kocham Cię, już posmarowałem Tobą chleb...\" Zadziwiające, że po tylu wspólnych miesiącach spędzonych razem jemu zawsze udaje się rozpalić moje zmysły i pokazać mi czym jest miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jesteś
Do Landryny Młoda jesteś i czas już spać, ja do swojego męża mówię tak od 15 lat i wiesz co????????????? . Ciągle mi mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecek1
widze ze nikt nie potrafi oisac tej gry wstepnej.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajerkahh2
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gra
...wstępna,dotykaj i czekaj na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liro
jak można opisać grę wstępną każdy ją prowadzi w zależności od potrzeb i temperametów na pewno gra wstępna liczy się tylko przy namiętnym sexie nie przy szybkim numerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liro ojj taaak gra wstepna tylko przy dlugim i namietnym seksiku :) i jeszcze swiadomosc ze nikt nie przeszkodzi bo wtedy.... :( hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam dlatego o to ,bo zawsze odczuwam ból podczas wkładania penisa do pochwy. Jedynie gdy jestem pod wpływem alkocholu ,ale też po odpowiedniej ilości ,nie czuje tego bólu. Ciekawi mnie więc ,czy są osoby które też tak miały ,a przez np odpowiednia grę wstępną ból został zredukowany? A jeśli tak to ile trwa taka gra wstępna po której się nie odczuwa bólu? Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 69
u kazdej kobiety czas potrzebny do pobudzenia jest inny i zalezny od sytuacji i stponia podniecenia tzn gra wstepna moze trwac tylko 30 sekund a moze i 30 minut. jesli Cie boli to znaczy ze pieszczoty trwaly za krotko i jestes za malo nawilzona ale bol moze byc rowniez spowodowany zaciskaniem miesni pochwy , a na to wskazuje brak bolu po alkoholu kiedy miesnie sa rozluznione przez spozyte procenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-40 min miętolenia i kilania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×