Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karina z

przespalam sie z moim bylym, to byl nasz pierwszy raz

Polecane posty

Gość karina z

nigdy ze soba nie spalismy az do tego momentu, przyjaznilismy sie po naszym zerwaniu, myslicie ze to co zaszlo, duzo zmieni miedzy nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina z
po rozstaniu z nim mialam faceta przez dwa lata, wiec to co sie stalo bylo baaardzo nieplanowane, bo bardzo dlugo bylismy kumplami po zerwaniu.hmm...napiszcie mi jeszcze, co o tym myslicie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hloajhdsd
tez tak miałam tylko nie pamietam juz po jakim czasie to było a jeszcze gorsze jest to ze on miał juz narzeczoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moja tez nie jestesmy
razem od roku i tez bym chcial cos takiego nieplanowanego ... czasem potrafimy lezec obok siebie 3 godziny i rozmawiac ale ... kurcze sam nie wiem mielismy byc przyjaciolmi :) po czym poznac ze dziewczyna tego chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina z
mysle ze, patrzy ci sie na usta, psychologia tak mowi zreszta.hmm... co jeszcze...oddycha gleboko, nie wie co mowic,bo w tym momencie zastanawia sie nad relacjami "innymi" niz rozmowa, przedewszystkim patrzy sie na usta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina z
a po czym poznac ze mezczyzna tego chce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moja tez nie jestesmy
hmm oczywiscie mowimy o tym jak uwiesc byla partnerke/partnera ? :) z tymi ustami to musze zwrocic uwage ... jak sie nie powiedzie i dostane w pychol to bede mial do Ciebie pretensje ;) a co do mezczyzny ? hmmm sam swojego zachowania nie widze ale wydaje mi sie ze potrafie patrzec na nia i sie zapatrywac i ulatuja mi kawalki zdan ktore do mnie mowi a potem w trakcie rozmowy to wychodzi bo co chwile powtarza "no przeciez Co mowilam" a ja tylko odpowiadam "przeciez wiem zartuje ";) ale mysle ze patrze Jej w oczy czesto i gesto ... Boze jak to musi glupio wygladac ;) ... kurcze tak bym chcial zeby do mnie wrocila :( Mysle ze jeszcze powalcze ale jeszcze nie teraz ... nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina z
ale to romantyczne co piszesz:) mysle ze jednak mi sie nie oberwie;) walcz walcz bo widac ze ja kochasz chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moja tez nie jestesmy
to chore jest niedawno oboje przyznalismy sie do tego ze jestesmy zazdrosni o siebie ... rok czasu ... nadal oboje samotni , to o wiele trudniejsze niz poznanie nowej osoby :) a byllo tak fajnie kolacje , kwiaty i nawet nie zauwazylismy kiedy przestalismy o to dbac wszystko , starac sie , wszystko spowszednialo , stanelo w miejscu ... obiecalem sobie ze uporzadkuje najpierw swoje zycie i sprobuje raz postawie wszystko na jedna karte ... bo przyjazn miedzy kobieta i mezczyzna to mit ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto się bzyknąć po latach, sperma cały czas napływa nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×