Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kekek

Duze cycki - dlaczego tak malo kobiet ma takie

Polecane posty

Gość kekek

Ja mam większe niż moja kobieta ;) Jak to jest, że im młodsze pokolenie tym mniej kobitek z duzymi cycusiami? Jakoś u facetów chyba nic się nie zmienia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale
duże cycki w większości = zwałom tłuszczu poniżej. Mało kiedy się zdarza aby szczupła kobietka miała duże cycki, najcześciej ma małe lub średnie. A jesli lubisz duże zapraszam : http://puszyste.webpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry=> oj nie prawda. Fakt że w dużej mierze to tkanka tłuszczowa ale są to też gruczoły. Duże piersi nie równają się zwałom tłuszczu poniżej. To po prostu kwestia rozkładania tłuszczu przez organizm. Są szczupłe laski z dużym biustem, i istne hipopotamy z małym. Fakt, że jeśli kobieta tyje biust jej się powiększa, ale jeszcze częściej brzuch, biodra, i uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kekek. masz małego, ale od kobiet wymagasz dużego biustu? A co chcesz z nim zrobić? Kobieta z dużym biustem Cię wyśmieje, że masz taką małą kuśkę i znowu wywalisz żale na forum, by Ci pomóc w kryciu jamniczki, bo sobie nie radzisz samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekek
kochanek, właśnie o to mi chodziło co powiedział 'jebać je' :) A co? One płaskie z każdej strony, a od nas się domagają 20 centymetrowcow? :P Nie ma! A to, że mam małego nigdy mi nie przeszkadzało :) Napoleon też był mały! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna radosna
Tak samo jak wy lubicie duze cycki - my lubimy duze penisy.I to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOreTOre
B są najzgrabniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Matylda
A ja mam duży biust i lubię duże penisy. Więc Ci z małymi możecie sobie tylko pomarzyć. Nie bądźcie tacy fafarafa.... Jak ktoś nie ma czym się pochwalić, to niech nie wymaga...cwaniaczki. bo się ośmiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekek
phi, ten temat mial za zadanie poruszyc pomijany temat (oh lol maslo maslane) osobiście nie znam się na tych waszych oznaczeniach, ale jak dla mnie najlepsze są takie hmmm kształtne :D wystarczy, ze widac wyraznie, ze to baba a nie facet xD duze sa nieporeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machomen25
dla mnie kobieta musi mieć cyc ale nie zgodze sie ,ze w tym pokoleniu nie ma takich z duzymi, bo wszystkie moje partnerki jak dotychczas miały czym oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj dzieci dzieci
chyba za dużo świerszczyków sobie pooglądaliście... Przeciętna kobieta ma przeciętny biust, a nie napompowane balony... A poza tym sądząc po waszych oczekiwaniach i kompletnej niedojrzałości macie najwyżej po kilkanaście lat. Żałosne, pryszczate wyrostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokonomatono
ja na szcęście mam duze zaraz ide sobie je popiescic... bo je kocham 75 DD ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytry
taaa lubicie duze penisy a jak przyjdzie co do czego to nie wpychaj bo sie krzsztusze, nie wchodz gleboko a analu juz nic nie mowiac bo onnnnnnnnn taki duzy fantazjujecie na forum a jak przyjdzie co do czego to juz nie ma zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
bo tak mało u nas dobrych chiurgow plastyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmineczka
w czym wy widzicie tą przyjemność ja mam 75 D i dla mnie to jest klopot i problem chcialabym miec mniejsze ale przeciez przez to sie nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain
karmineczka, spotkaj się ze mną RAZ, to CIĘ w mgnieniu oka wyleczę z minusów dużych cyców... Ja po prostu już CIĘ lubię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmineczka
rain.....hehe bardzo mi milo ale to jest problem i mysle ze wiekszosc pan ktore maja wiekszy biust powiedza to samo co ja.....ale propozycja ciekawa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powszechnie wiadomo, równowaga musi być! A ponieważ mało facetów ma duże członki, mało kobitek ma duże piersi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra koppacz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menopallza
Temat stary jak świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rybyk191212
nie kazdemu podobaja sie duze cyce. i nie mowcie mi ze ktos mi nawmawial bzdur zeby mnie pocieszyc bo tak sie sklada ze mowily to osoby ktore nie widzialy nawet jak wygladam a twierdzily ze najbardziej lubia filigranowe, malutkie kobietki z nieduzymi piersiami. sa rozne gusta i na chuj dolowac dziewczyny ktore maja figury nastolatek? takie podobaja sie calej masie osob jak i te cycate bo gusta sa rozne i jeden woli to a drugi to. ja osobiscie mam male C i w dupie mam czy dla kogos sa za male czy za duze. ale nie ma nic gorszego niz napompowane, obrzydliwe, ociekajace chemia sylikony ktore wygladaja jak dwie, zaszyte pilki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
ja mam 80 D i uwierzcie mi, że wcale nie tak fajnie jest miec duze cycki; owszem, chlopakom sie podoba; wszystkie dziewczyny dookola mowia ze mi zazdroszcza, ale jak biegam to piersi mi podskakuja i malo komfortowo sie z tym czuje. jednak duze piersi uwazam za jeden z glownych atutow mojego wygladu; uwielbiam duze dekolty, co z duzymi piersiami wyglada bardzo sexownie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknky dinky
co wy mi tu z jakimiś "D" wyjeżdżacie?ja mam 80h to są dopiero cycki;-) ale fakt,wolałabym mieć mniejsze bo ogólnie kłopot z nimi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuj!!!
"Ja mam większe niż moja kobieta" - paskudny grubas :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×