Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaa

kosmetyki joanny do prostowania włosów

Polecane posty

Gość jaaaaa

czy ktoś używa może fluidu tej firmy lub jakiegoś innego produktu prostującego włosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_connect
Wiesz co, nie próbowałam tego fluidu. w jakiej cenie on jest, bo jeszcze go nie spotkałam w drogeriach. Ja uzywam fluidu z Londy:http://www.ceneo.pl/110505#productLevel i jestem zadowolona. Koszt 24 zł ale bardzo wydajny...starcza mi 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
fluid joaany kosztuje ok.7 zl.Mam zamiar go wypróbować. Jest duzo tańszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
czy ktoś używa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam fluidu do prostowania z joanny w takiej niebieskiej tubie, nie pamiętam jak się dokłanie nazywa ale wydaje mi się że to jest jakaś nowa seria. Jest wydajny i naprawde nie drogi bo kosztował mnie ok 7-8 zł. Używam go na wilgotne włosy. nie narzekam na niego. W sumie może być dla moich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
PAre dni temu byl tu podobny temat. ZACHWALAL GO TU JAKAS DZIEWCZYNA I MOWILA, ze jest super ale stosowala go na suche wlosy. Ja mam wlosy b. geste i b. sztywne i na moich wlosach na owym fluidzie zrobil sie puch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
dzięki dzięki chyba się skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaKasia
Ja również mam bardzo dobrą opinię o kosmetykach firmy Joanny. Do prostowania włosów polecam Joanna Styling Effect - Krem wygładzający do prostowania włosów. Sprawdza się nawet przy bardzo niesfornych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×