Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukamrady

najlepsza odzywka i szampon do włosów farbowanych...

Polecane posty

Gość szukamrady

poszukuje takiego zestawu do 30zł, fajnie by bylo jakby odzywka mogla byc bez spłukiwania;) no i najwazniejsze zeby podtrzymywał kolor włosów farbowanych, niedługo chce sobie zafarbować na jakis brąz i wiem ze farba bedzie mi sie zmywac(zawsze tak mam) co byscie mi polecily? czekam na rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamrady
nikt nic nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_connect
Ostatnio w salonie fryzjerskim proponowano mi odzywkę Renee Blache do włosów farbowanych. Sprawdziłam sobie jej cene na ceneo i musze przyznać,że troszke droga jest. Nie chce wyrzucić kasy w błoto, może któraś z Was mi poradzi czy warto ją zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika33
Jeżeli chodzi o odżywki to polecam z Ziai czarna rzepa do włosów farbowanych nie wymaga spłukiwania. Polena Ewa seria z Lnnem jest dobra ładnie pachnie, ale wymaga spukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze stosuje typowe szampony i odżwyki do włosów farbowanych teraz mam sunsilk do włosów farbowanych a wcześniej palmolive - i ten jeśli chodzi o ochronę koloru jest chyba lepszy , ale te produkty chronią tylko kolor , ale niestety włosy dalej są zniszczone i wtedy stosuje gliss kure z jedwabiem bądź teraz ta nowa seria niebieska dove tyle , że wtedy nie chroni się już koloru :( jeśli ktoś zna jakiś zestaw , który i chroni włosy farbowane i działa podobnie jak gliss kure to równiez proszę o odpowiedź :) do włosów farbowanych najlepiej stosować produkty z filtrami UV :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamrady
moja mama kupila wlasnie ostatnio sunsilk zestaw ,nie wydaje sie byc az taki dobry chociaz na pewno lepszy od normalnych szamponów, ja szukam takiego naprwde konkretnego ktory bedzie chroni moje włosy przed utratą koloru, nie farbuje czesto włosów i ten kolor na prawde robi sie starszny taki rudawy... a to ten gliss kure to jakas odzywka ?ile kosztuje? a stosowala ktoras z was zestaw elseve do ochrony koloru włosów farbowanych?? piszcie prosze moze razem wywnioskujemy co bedzie dla nas najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamrady
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timotei brązowe refleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna 35
Szampon Elsev do włosów farbowanych i odzywka tej samej firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna 35
naprawde swietnie chroni włosy farbowane i włosy po umyciu sa jedwabiste i błyszczace. Szampon kosztuje około 10 zł i odzywka tez tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam rady
dzieki za rade , skusze sie chyba wlasnie na ten zestaw elseve;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki szamopn
jak mam balejaż -blond włosy z czekiladowymi pasemkami czy uzywać do blond, czy do farbowanych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko elseve
do włosów farbowanych (czerwony). Ziaja czarna rzepa - nie zauważyłam poprawy włosów, a kolor szybko schodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi88
ja polecam Dove i Sunsilk.natomiast elseer jest okropny,bynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi88
sorki,chodziło o elsev.no i jeszcze gliss kur jest oki.ale ten elsev -beznadziejny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga564
na pewno nie można uzywać po farbie szamopnów przeciwłupieżowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowość Wax Daily Colour Care jeszcze lepsze nawilżenie, ochrona oraz odżywienie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketler

Proszę - fryzomania.pl/wella-invigo-brilliance-coarse-szampon-do-wlosow-farbowanych-1000ml.html - one trochę kosztują, ale zdecydowanie warto, bo jednak dedykowany produkt będzie mieć zdecydowanie lepszy wpływ na włosy. Po prostu - trzeba stawiać na jakościowe rozwiązania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam szampon do włosów farbowanych z firmy Kosswell Ideal Color Shampoo, który delikatnie oczyszcza i pielęgnuje włosy oraz maskę również z firmy Kosswell Ideal Color Mask do włosów farbowanych pozwala uzyskać maksymalny efekt już po 1 minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo odżywek nawilżających, regenerujących oraz ładnie pachnących od skin79, polecam sprawdzić, są w niskich cenach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×