Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawid z gazownii

Dlaczego faceci ogladają innych facetów pod prysznicami w siłownii ?

Polecane posty

Gość prącie w kakalcu
ja mam wielka czarna kaszane i pakuje ją w przepastny odbyt mojego przyjaciela Kazimierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Adam z bloku obok
Obnoszę się z nim dumnie na wierzchu. Najbardziej lubię szokować kasjerki w supermarketach. Kładę go na wadze i dumnie wciskam przycisk "kiełbasa", później kładę nam łeb i wciskam "burak". No wszyscy się świetnie bawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotna cipuszka
jak facet ma co pokazac to co sie ma wstydzic? Mój facet tez ma duzego ptaka i nie ma problemu z przebieraniem si w klubie czy na plazy.Nie ma sie czego wstdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta i....
też zdarza mi się,że przyjrzę sie jakiejś dziewczynie pod prysznicem po areobiku. Nie ma to podtekstu seksualnego bo mnie to nie podnieca, patrzę, bo mi się podoba. Zdarza mi się pomyśleć, ze jakbym była facetem to na pewno by mnie dana kobieta podniecała i zaraz przychodzi mi na myśl,ze dobrze ze mój facet jej nie zna;) Moja uwagę przyciągaja piekne piersi i tylek -to szczególnie,niektóre sa jak dzieła sztuki:) Natomiast cipki o tyle że nigdy nie widziałam na żywo motylka i chciałabym zobaczyć ale jak na razie mi się nie udało wypatrzyć:( Z motylkami to pewnie te które się nigdy nie myja po ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_lalka_nieduża
ja tez podgladam czasmi kolezanki pod prysznicem i porównuje ich ciała z moim.To natutalne wsród kobietek,ze jestesmy wzrokowcami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×