Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapominalaska22

Zapomniałam ogolić nogi przed randką...

Polecane posty

Gość zapominalaska22

Zapomniałam ogolić nogi, poszłam na randke, facet mi włozyl reke pod spodnie i.. :-( Ehhh Ale nic nie mówił na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trallunia
hehheh no niezle pewnie sie glupio poczulas ale widocznie masz normalnego faceta bo ci nie nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale. Ja kiedyś całowałam się z facetem będąc ubrana w golf. No i wszelkie pieszczoty szyi, karku odpadały. On mi mówi: zdejmij ten golf bo przeszkada. A ja miałam pod spodem bluzke \"domową\" (sprana juz i zabrudzona antyperspirantem). Jednak nie wytrzymaliśmy temperatury;) Na szczęscie on nie skomentował tej bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajer Odbytowy
A cipkę ogoliłaś ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokonomatono
ONKA ja pierdole na wieszku pięknotka pod spodem fleja... gacie pewnie tez miałąś brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytry
wstyd wstyd ja to bym cie olał sikiem prostym po takim hardcorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źleźleźłe
no to dałas dupy. jak tylko się szykował o trzeba było z uśmiechem uprzedizć, że może go spotkać "niespodzianak", bo zapomniałaś lub Ci si.ę nie chciało. tak by to rozwiązane było śmiechem i tyle,. a tak to Tobie głupio, a on mysli, ze tarfił na jakąś fleję qal;bo cholera wie co tam sopbie wykombinował w głowie, skoro dyskretnie przemilczał to, co wyczuł (tak, jak się pomija milczeniem bąki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdury!!! Moich bąków nikt milczeniem nie pomija!!! Wszyscy zara wołają - Ale smród!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
eee... ja też tak mam ... nie golę włosków tylko depiluję... niestety muszą one być trochę dłuższe... ale mój mąż już się hcyba przyzwyczaił... zresztą.. jak coś mówi, to ja krytykuję jego owłosione nogi.. a co.. przecież chciał równouprawnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustaff
brudne polskie kobiety!!!nie chcę was,bo wami gardzę. jednak to prawda.. niemki zawsze są ogolone i czyste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for fane
niemki czyste i ogolone? buhehehe dobreee!!! :D bedac w Niemczech widzialam na ulicach mnostwo zaniedbanych otylych kobiet w pstrokatych ciuchach ..niedobrze mi bylo a Ty mi tu mowisz ze one zadbane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapralowa
Haha , to ja Wam opowiem moją przygodę. Umówiłam się raz z gościem z internetu , bo fajnie nam się gadało , ale studiowaliśmy w różnych miastach , więc pojechałam go odwiedzićdo Krakowa. Jazda pociągiem , potem wyszliśmy na piwko , w sumie zeszło cały dzień. Potem poszliśmy do niego do akademika. Ja byłam takie cielę niedoświadczone (proszę się nie śmiać , co ja poradzę :) ) i nie podejrzewałam , że coś będzie , bo nie wskakuję do łóżka nikomu przy pierwszym spotkaniu , wtedy to w ogóle nie wskoczyłam jeszcze nikomu do łóżka , nietknięta byłam :P No i co? Majtki jakieś takie miałam w głupi wzorek , bawełniane , biustonosz - sportowy pancernik potiomkin , ale najgorsze to ten zapach po całym dniu niemycia dupy..... Żebym to chociaż miała okazję pójść pod prysznic - ale nic sięnie spodziewałam , a tu trzask , zaczął mnie całować , po chwili wylądowaliśmy na łóżku , rozbieraćsię- i te majtki , i ten biustonosz , i ten rybny zapach.....Myślałam , że umrę ze wstydu :/ Więc nie opowiadajcie mi tu o nogach niogolonych ;) A propos , nogi miałam ogolone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ualala
akurat nic tylko facet sie zastanawial, czy nogi mialas ogolone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapralowa
też tak myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetycznie wygląda
kobieta pachnąca świerzością , mydelkiem FA , umyta , pokropiona i nie koniecznie ogolona, ogolona i pokropiona kobieta owszem pachnie ale ciągle zalatuje, wybacz , poszukaj kąpieli koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssss
ssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUREK E
polki zawsze "zapominaja" to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknodupna
a wy faceci nie zalatujecie nigdy???tacy wszystkowiedzacy,zawsze czysci,pachnacy,o niczym nigdy nie zapominaja????akurat,potraficie pisac tylko beznadziejne komentarze i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknodupna
Rolnik gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detyjaw
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mam pytanie do Was, czy wala Wam stopy jak pochodzicie w butach majac zalozone damskie podkolanówki??? Jak ja tego gowna nie nawidze.Nie wiem co za baran to wymyslil. Moim zdaniem chocby nie wiem jak cudna sliczna i niesamowita byla kobieta, to jak posmiga kilka godzin w podkolanowkach i pantoflach to nie ma bata beda jej jebac nogi jak malowanie. W sumie pytanie to kieruje tez do facetow, czy wyczuli kiedys smrod spoconych stop swojej dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczka
taaa,nie wiem co robic??moze wogole nie nosisz tych smierdzacych podkolanowek????? porazka po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczka
to mi wyglada na skalska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczka
oooo,czyzby strzal w 10??????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalaska22
Wynagrodze mu to i przyjde w spódnicy ze ślicznie wygolonymi nogami, w jakiś fajnych rajstopkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×