Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapominalaska22

Zapomniałam ogolić nogi przed randką...

Polecane posty

Gość bakszysz
a ja poszedłem kiedyś na randkę z kawałkiem marchewki między zębami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie
ja z kolei jak ide na randke, to jak na zlosc zbieraja mi sie gazy i musze je po cichaczu powoli wypuszczac. Wtedy niestety pada romantyczna atmosfera.Juz nie wiem co ze soba zrobic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE DOBRZE
JAK SIE NIE ZAPOMNIALAS UMYĆ I NIE BYŁO DZIWNEGO ZAPACHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alleola
Wiecie co... ja kiedys mialam niewiadomo z jakiego powodu strazne biegunki - trwalo to chyba tydzien. Sralam po kilkanascie razy dziennie, cholernie smierdząco. z chlopakiem spotykalismy sie codziennie, byly wakacje, nie mialam nawet jak sie wymigac, a wstyd bylo mi mu o tym powiedziec (początki zwiazku). Jestesmy u niego, jemy lody az tu nagle - bo dopada nagle i trzeba doslownie biec - zachcialo mi sie srac i fru do kibelka. spoko, zrobilam co trzeba i wrocilam. ledwo co usiadlam i znowu.... no to fruu... to bylo bardziej skuteczne, na jakis czas odechcialo mi sie srania ;) w kazydm razie on zaproponowal ze przyniesie nam cos do picia. idac do kuchni przeszedl obok ubikacji, stanal, wszedl do lazienki i.... uzyl odswiezacza powietrza.... i wyszedl robic nam pic :( wstyd jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek student
protestuje przeciwko obrazaniu damskich podkolanowek!! sa bardzo wygodne,bo nie takie grube jak skarpetki. przyznaje sie ze sam czesto chodze w takich podkolanowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //aba//
wracajac do tematu..bylas bez rajstop? glaskal cie po lydkach? czy uda tez golisz? miedy innymi dlatego nie gole zupelnie wloskow na c....tylko przycinam, bo jak odrastaj to jest strasznie fuj, a tu ani wydepolowac, ani ogolic a lubie sie czuc ZAWSZE gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalaska22
Po łydkach mnie głaskał;-) Byłam w białych skarpetkach... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalaska22
A Wy miałyście podobne sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys tak przytryniłem gafę...spotykamy się po raz pierwszy...co prawda za dnia było ciepło ale to był październik i już wieczorami robiło się chłodno...no wiec miała na sobie jeansy. Wiedziałem że już długo nikogo nie miała od dawna a jeszcze pisała mi jak to zalatana jest, ale nie skojarzyłem, że może nie miała czasu oglic nóg. Spotkanie zaaranżowałem bardzo spontanicznie - była zupełnie bez makijarzu itp pierdół. Siedzimy sobie, romatyczna atmosfera a ja taki \"zboczeniec\" jestem, że mam lekko obsesję na punkcie kobiecych kostek (tych u nóg). No i złapałem ją za tą kostkę a że miała ładną łydkę to chciałem skorzystac z okazji :P. Oj zboczeniec ze mnie :D. No i poczułem lekki zarościk (nie jakieś tam włochate kosmyki). Ona zerwała się i złapała mnie za dłoń - wyczułem że zrobiło się jej dzwinie - ja już byłem w głębokiej panice - że gafę walnąłem. Powiedziałem tylko, \"że ma na prawdę seksowne kostki i uda...ale nie skomentowała\"....Ciekawe doświadczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn łydki oczywiście - uda - też miała zajebiste ale następnym razem nie było nawet śladów zarostu - kompletnie nic...!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsłodsza
A mojemu facetowi kompletnie nie przeszkadza jak mam nogi nie ogolone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie zrobiłem z tego wielkiego halo z pytaiem w stylu : A ty dbasz o siebie ?? Dziweczyna zalatana pracą od 9-19 ja tak samo - też nie byłem jak kasanowa. Ale czasami takie drapiące nóżki \"sarenki\" mogę rozbić atmosferę - najcząściej w sypialni No chyba, że uwaga \"ale masz dużą pizdę\" ale to z innego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowana...
:D :D :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsłodsza
jestem facetem i czasami nie golę nóg. Ale mój chłopak to toleruję. Oczywiście zawsze mam na sobie rajstopy 20 DEN brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi ...
OHHHHH to straszne, weź się smarkulo do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa czasem i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×