Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swps

marzenia zwiazane z seksem-skryte tylko w glowie

Polecane posty

najwyzszy czas sie przeprowadzic :) przeciez tu u nas taak pięęęknie, a u was tam na dole taki smog ze az podbno chochliki zamieraja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a do tego wielu rozpasanych , rozfantazjowanych panow tu mamy, ktorzy nie pozwalaja swoim pania \"stygac\" , wiec.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkll
Obsikana kobieta. Albo chamski oral z wytryskiem na twarz. Z normalnym seksem z mezczyzna nie mam problemu- jest fantastycznie. A ta "chora" wizja pojawia sie tylko przy masturbacji. Czy ktoras dziewczyna ma podobnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tematu zrobil nam sie romans :P strazaku, wypytujesz wszystkich jak tam sex-weekend ;) a moze Ty opowiesz o swoim? o ile dobrze kojarze to jakos tuz przed weekendem zalozyles topic oznajmiajac, ze dzis bedziesz uprawial sex :) no to jak bylo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, wiedzialem ze za wscibstwo spotka mnie \"kara\":) jak bylo? hmm... niewiarygodnie! tak mnie nakrecilyscie drogie damy, ze dalem z siebie wszystko, otrzymalem wszystko, po 40 minutach bylem zlany potem, moja partnerka takze, a oddychalismy tak jakby za chwile miala wpasc karetka na sygnale z aparatami tlenowymi:) odlot po prostu, musze czesciej odwiedzac to forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany a moze musisz sie czesciej z ta dziewczyna spotykac, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
a moja fantazja..... mhhhh..... seks ze strażakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strazaku, nie wiem czy Twoj woz strazacki nie padnie jak bedziesz go tak eksploatowal do gaszenia tych pozarow :D bo ponoc Ty przyjezdzasz na pilne wezwania, a jak widac zainteresowanych nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :D piękną mamy wiosne za oknem, nieprawdaż?:) swsp - moze powinienem, ale to juz inna historia.. wóz nowiuteńki, to jeszcze troche pojeździ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty?!? A to mnie piękna wiosenka w takim razie.....tylko - 8 stopni :p ale podobno jutro ma byc gorzej, wiec... No jak to wyposzczona? Kto Cię śmie tak zaniedbywać maleńka? :D I dlaczego? Oto jest pytanie..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
hello wszsytkim. co za piekny poranek,hm za oknem tylko, na zewnatrz mroz jak diabli.rozmarzylam sie ciut jak czytalam o waszych fantazjach jak kobieta 40 letnia.jestem w udanym zwiazku z moim slonkiem.odkrywalm wlasnie niedawno,ze slowa moga podniecac i to bardzo. mialam super odlotowy orgazm, gdy moj mowilismy sobie sprosne slowa,bez wulgarnosci zbytniej,mysle wlasnie jak mozna fajnie nazywac ptaka meskiego.uwielbiam np. gdy jest we mnie i czuje jak pulsuje gleboko i odczuwamy to oboje, pozatym ja sie wsciekam, bo po 2 dniowej przerwie on za pierwszsym razem konczy szybko dopiero potem mozemy sie kochac dlugo. Strazak sam, ma fajne opisy wiele osob by moglo skorzystac z nich.jak widac temperament ognisty. mialam rzucac palenie i co nosi mnie wlasnie bylam niegrzeczna dla interesantki,chciala pomoc wypelnic dokumenty,w pore ochlonelam ba poczestowala mnie papieroskiem, lezy wlasnie na biurku i patrze na niego. ok.ide zapalic. co za los. takiemale byzio a rzadzi czlowiekiem. Buzka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochliczku, no to wspolczuje serdecznie, mam nadzieje ze to tak przejsciowo nie na dluzsza mete, bo nam uschniesz kobitko:) ladyti-no i brawo, uwielbiam kobiety gotowe na eksperymenty, szczerze mowiac sam do pewnego czasu raczej nie zapuszczalem sie w \"ostrzejsze\" rejony lozkowych uciech, ale odkad posmakowalem, to nie moge przestac o tym myslec :) ale papierosow nie pochwalam zdecydoanie, czas z tym walczyc na Boga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja bym chciała, żeby skończył u mnie w buzi, czuć jego spermę. Ach!!!! Udało mi się to tylko raz, bo on zawsze chce wejść we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam witam
oj jak to czytam to sama zazdrość ja mażę po prostu o tym,żeby mąż choć raz!!!! w życiu postarał się o orgazm u mnie :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam witam
marzę --chorobka jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz wiecej to drogie Panie z tego tematu Cie oswieca jak nalezy artykulowac i komunikowac swoje potrzeby mezczyznom :) po takich radach nie sposob bys nie osiagnela spelnienia, prawda Panie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
ok.trzymam sie dzielnie z fajkami. Chochliczek kusi cie do malego dymka? czy do malego conieco/? nie widzisz jak sie usmeicham wlasnie. uwielbiam sie usmiechac. Do witam witam- powiedz swojemu facetowi otwarcie na co masz ochote, wiem,ze to wstyd tak od razu, ale prawda jest taka,ze nie umiemy normlanie otwarcie mowic o swoich potrzebach, bo obawiamy sie aby niepotrzebnie nie urazic kogos, bo wstydzimy itp.a niby skad Twoj men ma wiedziec czego chcesz>czasami wystarczy podczas pieszczot delikatnie pokierowac jego dlonia to co lubisz zapytac sie jego co lubi? zeby obie strony mialy satysfakcje i przyjemnosc.inaczej to tylko obowiazek na dodatek nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, koniec tematu z mojej strony nie pisalam prawdy o sobie :D lubie jak sie ludzie nabieraja i gaadaja przez to glupoty, nakrecaja sie :) swoja postac wymyslilam na podstawie kolezanki z pracy- tzn wiek, rozne dane, ktore gdzies tu rzucilam o sobie :) podszylam sie, zreszta ona gdzies tu pisuje na tym forum, uzywala nawet tego nicka :D tak naprawde mam juz meza, dzieci... bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie nie mam tak sporsnych marzen o jakich pisalam :D nic nie jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
SWPS jezeli to tylkpo rodzaj zabawy to tez ok.jak np.mialo to pomoc twoje wymaigowanej kumpelce.kazdy ma marzenia, chyba,ze jest ozievbly jak ryba a w glebi duszy zazdrosci innym.ale to juz calkiem inna bajka.ludzie ubodzy duchowo ach szkoda mi ich. pa milego dnia.tym mniej i wiecej zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid...
czy sa tu jacys sex-profesjonalisci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×