Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmieszany21

Wstydliwy temat-mojej pannie strasznie moczem czuć

Polecane posty

Gość zmieszany21

Wstydliwy temat-mojej pannie strasznie moczem czuć z jej miejsca intymnego... Wiem,że się myje,dba o siebie,ale jest ten zapach... Raz widziałem jej wkładke jak jest żółta... Czasem zapach jest bardzo intensywny... Jak sie kochamy czy w trakcie pieszczot zdaża jej sie popuszcać mocz... (akurat wtedy mi to nie przeszkadza)... Czasem jest skrępowana przez to, jak moge jej pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Pomarańcza
To może być choroba, niech koniecznie idzie do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieszany21
staram się zawsze jej zlizać resztki uryny, na jej włosach, ale widzę, ze ona się krępuje. kiedyś niby "przypadkiem" omiotłem językiem jej odbytnicę i natrafiłem na przyzwoitej wielkości rodzynka:) po rozgryzieniu okazałosię, że to kupa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
anix----------> ty se kurwa zwoje na glowie pocwicz bo ci sie prostuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna iść do urologa
prawdopodobnie ma problem z nietrzymaniem moczu :o trzeba to leczyć, bo później moze być jeszcze gorzej (np. po porodzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzna prowokacja
spierdalaj zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieszany21
NIE PROWOKACJA!!!!!!! Czemu niektórzy są ograniczeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie niech idzie do urologa ,bo to chyba jest infekcja Po kuracji antybiotykami jej przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
chochliczku przykro mi ale musze ci zajebac - podaj prosze skarbie swojhe dane a ja dojade i spuszcze ci wpierdol . pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
chcochliczku czy myslisz ze Ty i Ja ... no ten tego ... to juz tak na cale zycie ? p.s tez lubie gruche tfffuuu tzn Grechute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
czyli jednak jest jakas szansa ze wyladujemy razem w malinowym chrusniaku ? p.s moze nawet nie bede Cie bi ... no ale to sie jeszcze zobaczy l p.s fotki mi sie z Twojego bloga nie otwieraja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja dziewczyna
powinna iść do urologa, to mogą byc skutki chodzenia z gołym brzuchem (kto nie mysli to potem tak ma), a co do ćwiczeń, o których pisze anix to polecam każdej kobiecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
fotki z bloga sie wlasnie otwarly ... jakby co to bede za pol godziny :-o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
no ciekawe masz te zainteresowania ... jeszcze bialy kolor ... a mi sie podobaja takie biale kozaki mimo ze dla wielu to dolina i teraz uwaga totalnie sie dobije podobaja mi sie w polaczeniu z rozowym :) to jest Twoj prywatny blog ? zdjecia Ci nadsylaja ludzie czy biegasz z aparatem po miescie za laskami ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może niech twoja
dziewczyna się myje przed samym sexem ??? jak się krępujesz o tym powiedzieć to róbcie to razem i będzie ok ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku skład 0606
zmieszany jak śmiesz twierdzić ze twoja panna się myje skoro zlizaleś jej "rodzynka". na czystej dupce rodzynki nie rosną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieszany21
Niektóre komentarze są ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
Może żółta wydzielina na tej wkładce to wcale nie mocz tylko upławy?Może miała akurat dni płodne. Nie wiem czy wiesz ,że jeśli zdaża jej się popuszczać w czasie pieszczot lub milości,to żadna choroba wręcz przeciwnie zaleta.Niewiele kobiet miewa mokre orgazmy.Jest to oznaką dobrego rozbudzenia.Więc się chłopie ciesz ,że masz czującą babkę,a nie worek ziemniaków.A co do zapachów może niech ogoli krocze,czasami zapach zbiera się na wlosach łonowych i niech używa specjalnych żeli lub pianek do higieny intymnej.Będziesz miał po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieszany21
Goli się tam;-) Mi to nie przeszkadza w sumie, nawet fajnie jest jak ta wilgoć jest... To mnie coraz bardziej kręci, jak strumyczek "soczków" jej wylatuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku skład 0606
Sam jasteś żałosny "po rozgryzieniu okazało się że to jest kupa" . hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksioncbiskóp
poziom wypowiedzi jest żenujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×