Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzi_a

Szukam fajnego faceta...

Polecane posty

ja tez szukam. Myslę, że istnieją. Mi sie nawet jeden \"nawinał\" na oko. Musze nad nim popracowac;) Prosze trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też szukam, ale tu na forum to same czubky.:-0 ile masz lat, bo ja 16 i mam na imie Martynka?;-) jeszcze nigdy nie brałam do buzi.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
do smoka -----------> ta dziewica to juz chyba taka troszke jakby wiekowo przechodzona co ?;) ale ten smok to niezly motyw na dzire wlasnie szukam motywu na nr.2 hmmm smok bylby dobry klaptusia ---------> to musisz jak najszybciej nadrobic zaleglosci , tutaj zapewne 130 kg wojtusiow majacych tez po 12 lat jest wielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. troche sie wstydze. co bedzie jak mój ukochany sie nie opanuje i tryśnie tak mocno że urwie mi głowe? nie zdąże go wtedy nawet pocałować.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdyle
klaptusia-Martusia-zdrobnienia jak u dziecka-myślisz dziecko. 16lat-to napewno dziecko. A tu proszę jakie zmartwienie-"...nigdy nie brałam do buzi..." KOSZMAR!!!!!!! Dziecko- DO NAUKI SIĘ WEŹ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i owszem, zmartwienie. wszystkie moje koleżanki już brały do buzi tylko nie ja.:-0 o moje lekcje prosze sie nie martwić. jestem jedną z lepszych uczennic w klasie. mam średnią 3,5.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdyle
3,5 to ma być dobra średnia? I ty się nazywasz dobrą ucznnicą? Widać, że mądrością nie grzeszysz.Twoje koleżanki to debilki-więc ty też taką bądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jesteś debilka.:-0 ja cie nie obrarzam. ić sobie z tego topika. to rze ja chciałabym w końcu poznać co to seks to pszecierz nic złego.;-) ciekawe czy ty jusz brałaś do buzi? ile masz lat i jak masz na imie, bo ja 16 i mam na imie Martynka.;-) morze jednak nie bedziemy sie kucić i zostaniemy koleżankami. wspulnie bedziemy szukać fajnego faceta. co ty na to?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa14
a ja już brałam do buzi Maćkowi z 3 gimnazjum i Piotrkowi z drugiej i oni mówiom teraz że ja jestem taka fajna i nawet umuwili mnie z Arkiem i kolegom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
ja pierdyle --------> to ze klaptusia to nie klaptusia to wszyscy z tego topika widza ... ale jaka trzeba byc infantylna kobieta zeby projektowi forumowemu dawac zyciowe rady :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka14
a ja zrobiłam loda mojemu kuzynowi jak on nocował u nas w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny tzn jaki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny kuba
witam wszystkie panie młody 24 letni facet zadbany , przystojny 178 wzrostu szuka starszej kobiety od Ciebie będzie zależało co i jak , ja jestem otwarty na każdą propozycje , oprócz sexsu oferuje wspolne spacery wyjscia do kina na impreze , mogę Ci towarzyszyć w różnych spotkaniach biznesowych , wspolne kolacje . Jestem po szkole gastronomicznej i uwielbiam gotować ......brakuje Ci towarzystwa chcesz zmienić i uwolnić się od codziennych spraw ??? zapraszam Cię na prezentacje mojej osoby po prostu zadzwon 571424989 sky kuba123144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×