Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

g60

onanizuję się - moja żona nie ma ochoty na seksik

Polecane posty

Gość g 60
możliwe że za np. 10 lat to moja żona będzie bardzo chcieć ale mnie to nie będzie już interesować. Dodam że jestem dosyć zapracowanym człowiekiem i od 8 do nieraz nawet 20 mnie nie ma. Ja na miejscu żony byłbym tymbardziej stęskniony. Jak z potencją u mężów jak byli w moim wieku i jakie do tego tematu wy miałyście podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia
ludzie ale nie podciagajcie tak wystzskiego pod wiek czy plec. to zalezy od osobowosci. to ze kobieta nie pracuje i ma 25 lat nie znaczy wcale ze musi byc wulkanem energi seksualnej...nie ma tka dobrze...=p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedyś było całkiem inaczej, szaleństwa w łóżku i nie brakowało mi niczego, szaleliśmy kiedy tylko miałem na to ochotę, a nawet częściej. Ale w tej chwili moja żona wie np. 2 godziny wcześniej że na pewno nie będzie miała ochoty na sex. Nawet nie pozwoli się dotykać w intymne części ciałka bo jeszcze czasem by jej ochota przyszła (nie do pomyślenia nie!!!!!!!!). Tak się zrobiło po narodzinach naszego synka i trwa ku..a do dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha69
g60 - moze sprobój na forum o ciazy i macierzynstwie , tam sa mlode( i nie tylko) mamy moze cos Ci doradza i pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienks Gocha że mnie wyganiasz. Poczułem się bardzo dowartościowany i widze że ku..a wszyscy mi dobrze życzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniia
DO ja bym chciała kurde tak jak bym o sobie czytała, mam dosłownie tak samo...ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha69
g60 - zaraz wyganiam ;) mysle ze na tamtym forum sa bardziej kompetentne osoby w tym temacie...ja bym Ci z checia pomogla , ale ja jeszcze nawet męża nie mam, a co dopiero dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki głupi żarcik, wiedziałem dobrze o co ci chodziło, ale nie chce mi się zakładać nowego topika, pomimo wszystko może jakaś kobietka się znajdzie z radą (albo przynajmniej perespektywą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha69
trzymam kciuki:) rade z topikiem podtrzymuje , nie musisz pisac od nowa mozesz skopiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło poczytać o sobie samej!!!!!!!Dla informacji wszystkich- to ja jestem tą bezduszną i okropną żoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie masturbuję gdy mój
mąż nie ma ochoty na sexik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcia
kin 1 to juz macie rozmowę za sobą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwoląg
Do g60: Moze być tak że ten poród to było dla niej traumatyczne przezycie i boi sie zajśc w druga ciążę....więc unika seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmów to my mamy tysiące za sobą i jak wynika z tematu, nic one nie dały!!!!!!!!!!!A co do tych traumatycznych przeżyć, to ....Poród nie wspominam źle, wręcz odwrotnie. A dzieci mie chcemy więcej mieć przecież, mój kochany mężu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×